Глези ли ви мъжът до вас¿

  • 6 398
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 940
Да, обича да го прави. Глезене, не лигавене от сорта "коте, миличко и т.н". Глезенето се изразява в малки жестове, с които ми показва, че знае какво харесвам, обичам и кое ме прави щастлива. От своя страна и аз се опитвам да правя своите малки жестове, въпреки, че съм доста по-недосетлива.

# 16
  • Мнения: 419
Тц, не ме глези  Crossing Arms. Всъщност никой никога не ме е глезил  Thinking.

# 17
  • Мнения: 516
Да, бих казала, че съм глезена жена.

Последна редакция: пт, 15 авг 2008, 09:10 от Дона Флор и нейните двама мъже

# 18
  • Мнения: 3 459
Да, глези ме.
Всичко обаче е в рамките на нормалното.

# 19
  • Мнения: 5 370
Интересно ми е да видя вашите отговори
тъй като аз често си мисля каква късметлийка съм с милото·
Вчера му викам: Мило ако знаеш какви обувки си харесах-СТРАХОТНИ!!!
И цената им СТРАХОТНА!И той естествено ми ги купи·Има и още, но първо да
чуя вас дами·

Ъх....обувки, то да беше поне кола. И аз викам-тук ся почват да фърчат екскурзии, Фурли, апартаменти.......
Йофтинко се даваш. Stop

# 20
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Реших, че Светланка85 е Сладуранка85.  hahaha
По темата - "глезенето" предполага, че мъжът е собственик, а жената - домашен любимец. Глезльовците ужасно ме дразнят, почти колкото глезлите.
За мен е в реда на нещата мъжът да е внимателен, мил и грижовен.
Най-милият и грижовен мъж, когото познавам, е моят съпруг.  Flutter Най-хубавото е, че синовете му растат същите като него. Така че имам тройна грижа.  Laughing

# 21
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Не ми купува СТРАХОТНИ обувки на СТРАХОТНА цена  Rolling Eyes Да, няма финансовата възможност да си го позволи, но пък и цената на обувките не е важна за мен. Глезенето не ми е цел и не е критерии , по който съдя за чувствата му към мен. Чувствам се ценена, обичана и желана. Виждам любов и страст в очите му Heart Eyes За мен след 17 години това е ценно. Съжалявам, но купуването на скъпи вещи не е признак за глезене или демонстрация на чувства , поне за мен.  Но щом има жени,които това ги прави щастливи  Peace

# 22
  • В събота
  • Мнения: 201
Въх, то това ли било глезенето - да ти купува дрешки и обуща? Ми моя само един път се прибра в къщи с една блуза. Обаче пък се чувствам глезена жена, глезотка си ме, ама не с покупки!
Виж, на щерката сега повече купува разни джунджурии и дрешки и със сигурност ще я направи глезанката на татко  Heart Eyes

Най-милият и грижовен мъж, когото познавам, е моят съпруг.  Flutter

Не нееееее, моят е!!!  Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 7 034
Не, изобщо  Confused

# 24
  • Мнения: 2 478
И аз не обичам глезлите.Не съм от тях.
Не измервам любовта му със скъпите обувки,чанти,рокли и още купища неща,които ми купува.
Това е въпрос на възможност.
Аз се чувствам глезена,когато се прибере рано вкъщи,а знам че има купища несвършена работа,коята е зарязал за да бъде с мен и детето.

# 25
  • Мнения: 231
Ако всичкото внимание което ми отделя,количеството обич което ми поднася се отнасят към глезите,значи аз съм най-разглезената жена на тоя свят.Изненадите и подаръците ги оставям настрана,те варвят ръка за ръка със споменатото по-горе, но не харесвам глезлите които си ги просят от сорта на "купи ми това....искам онова....." Wink

# 26
# 27
  • Мнения: 4 514
Всичките ми гаджета са ме глезили. И мъж ми ме глези. Не с чести подаръци, нито с цветя и бонбони (освен по поводи), защото ме знае, че не съм особено романтична натура  Rolling Eyes, а с отношение. Затова станах разглезена. Преди това изобщо не бях. Сега, в общи линии, каквото поискам - става, дори да не е напълно съгласен с мен.  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 309
Да , глези ме - каквото искам , го получавам.

# 29
  • Мнения: 46 511
В този смисъл, за който питаш - не.
Купуваме това, от което имаме нужда Peace

Общи условия

Активация на акаунт