Предателството

  • 22 785
  • 331
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 567
Аз също го гледам, страшно ми харесва сюжета и главните герои са страхотни!

# 16
И аз гледам новия сериал. Засега ми се струва доста интересен. Сериала е римейк на "Господарят на Раузан" даваха го преди 2-3 години. В главната роля беше Освалдо Риос,но нямаше близнак,а просто брат който го мрази. Оригинала беше доста интелесен,дано и с този е така.
Ще погледаме,ще видим.....  Grinning

# 17
  • Мнения: 2 516
Оо и аз го гледам.Много ми е интресен   Sunglasses А пък и Марио Симаро ми е слабост  Crazy

# 18
  • Мнения: 90
Оо и аз го гледам.Много ми е интресен   Sunglasses А пък и Марио Симаро ми е слабост  Crazy
аааа Марио е мой не си го дава, Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 685
Оо и аз го гледам.Много ми е интресен   Sunglasses А пък и Марио Симаро ми е слабост  Crazy
аааа Марио е мой не си го дава, Mr. Green
На това, се вика красив мъж!!! Crazy Crazy

# 20
  • Мнения: 90
Ммммда аз съм влюбена в него от години,гледала съм му почти всички сериали txtloves Heart Eyes Two Hearts ето тук има много негови снимки  http://tvnovelasbg.4.forumer.com/index.php?showforum=84

# 21
  • Мнения: 1 685
брейййй,май и аз взех да се влюбвам Mr. Greenкрасив мъж Blush

# 22
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 266
Ето и сюжета на сериала за тези ,които все още не са се престрашили да гледат  Mr. Green

Базиран върху романа на Фелипе Перес (Felipe Pérez) „El Caballero de Rauzán" (1887 г.)

Римейк на колумбийската теленовела „Господарят на Раузан"

     Уго де Медина е привлекателен, образован, мистериозен и много самоуверен мъж, който има твърд поглед и дълбок глас. Той се радва на успех както в бизнеса, така и сред жените. Той е женкар, който зарязва жените, когато се отегчи от тях. Уго предизвиква омразата на всеки мъж в града, включително и своя брат-близнак, Алсидес, който не е нито толкова успял, нито късметлия като Уго. По тази причина той мрази Уго и прави всичко възможно поне в едно нещо да го изпревари.
      Животът на Уго се променя радикално, когато среща Соледад де Обрего - млада красива жена с много необичаен характер за своето време. Тя е от онзи тип жени, които не се водят лесно от някого и която е убедена, че зад социалните ограничения съществува истинската любов и мъж, на когото да се отдаде.
     Уго се влюбва в Соледад. Неговите чувства са толкова силни, че на него му се иска да й разкрие тайната си, нещо, за което знае само неговия иконом Борис. Уго страда от каталепсия - болест, при която той изглежда мъртъв, когато има криза. Тази болест е наследствена и той я е наследил от баща си, който умрял по ужасен начин - погребан е жив.
    Уго усеща, че Соледад е жената, която ще го излекува. Той се убеждава в това, когато има пристъп на каталепсия, само нейанта кърпичка, която е попила нейните сълзи и мирише на нея, го „връща към живота".
    Соледад и Уго изживяват бурна и красива любовна история и са готови да се борят за любовта си, преминавайки, ако се наложи, през ада.
    Родителите на Соледад са против тяхната връзка... Алсидес не смята да се откаже от намерението си да притежава Соледад.
    Артуро де Линарес се е заклел да унищожи Уго заради сестра си Беатрис, която е обсебена от него. Той иска да изчисти честта й, обвинявайки за безчестието й Уго, въпреки че истинският виновник е Алсидес.
    Въпреки всичко, Уго и Соледад започват подготовка за сватбата. Соледад открива, че е бременна, но решава да запази тази новина за след церемонията. Сватбата е отменена, защото Уго има нова криза на болестта си, а Борис е далеч, пътува. Всички смятат младия мъж за мъртъв и го погребват жив.
   След смъртта на Уго, Соледад изпада в дълбока депресия. Алсидес се възползва от положението и урежда сватбата си с нея, за да я спаси от срама да бъде самотна майка. Той всъщност знае за болестта на Уго, но не прави или казва нищо. Соледад приема да се омъжи за него, за да предпази родителите си от страданието, но продължава да обича своя любим Уго. Бракът й се оказва провал, след като Алсидес я изнасилва, след като не успява да има.
  Но Уго не е умрял наистина. Той е спасен от семейство Бурке - една двойка, която припечелва насъщния си по много странен начин. Те крадат тела от гробището и ги предават на Д-р Макс, който прави медицински изследвания.
  Уго се изпълва със злоба след като открива, че Соледад се е омъжила за брат му Алсидес малко след предполагаемата му смърт. Той решава да си отмъсти на нея и на всички онези, които са се отнасяли с него с омраза и презрение.
  История, изпълнена с интриги, отчаяние и предателство, в която героите трябва да спасят своята истинска любов и тяхното дете.

интрото по бтв: http://zazz.bg/play:a8f03adf

# 23
  • Мнения: 179
Aми то филма е същия като години преди това , в който играече тоаи артист от " Касандра", забрамих му името newsm78 . Защо са направили същия сюжет?

# 24
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 266
Aми то филма е същия като години преди това , в който играече тоаи артист от " Касандра", забрамих му името newsm78 . Защо са направили същия сюжет?

Ами то си е казано: това е ремейк.
Доста често вече правят ремейк на някой по-стар сериал(че дори и на нови  ooooh! ) Съживяват историята отново и я представят по различен начин Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 15 467
Колкото и хубави артисти да участват, втори път не мога да гледам един и същ сюжет. Опитах на първата серия, но като чух "каталепсия", само казах,че слугата му се казва Борис!Дъщерята вика ти откъде знаеш, ми знам, щото съм го гледала с друго заглавие и артисти. Господарят на Раусан едвам го изтраях, няма да имам нерви и за този сериал. Повторения, като В чуждо тяло, В чужда кожа, Господарят на Раусан, Вдовицата в бяло не мога да гледам. То е интересно само първия път, като не знаеш историята.

http://www.telenovella-bg.com/movies/info/rauzan

http://www.telenovella-bg.com/movies/info/la-traicion

Последна редакция: пн, 01 сеп 2008, 11:51 от Тайна

# 26
  • Мнения: 90
да и аз ,но не съм гледала първата версия с Освалдо и ще се зазяпвам в този ,най-вече зараси Марио Heart Eyes

# 27
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 266
Историята на "Предателството" е много променена  Stop Само първите 10 епизода са като на "Господарят на Раусан" ,но след това се появяват нови герои и нови сюжетни линии.

# 28
  • Мнения: 2 111
И аз не съм гледала предишните версии на филма.Сега го гледам,защото няма какво друго да се гледа,ще видим по-нататък какво ще стане.

# 29
  • Мнения: 307
Новата версия е много по-красива.

Общи условия

Активация на акаунт