Споделете 75 ... или "... е, 75-ти набор е, ама знаеш ли колко е запазен?!"

  • 47 738
  • 988
  •   1
Отговори
# 465
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Добра ви вечер и лека нощ!Темата се пльоснала на втора писта,докато я споделях в почти хоризонтално положение!
Изпитвам жега,присъствие на луна и липса на приятели!Дали утре ще съм по-мъдра?

# 466
  • Мнения: 4 586
Ооо, Свраче, още ли не си го утрепала тоя, корав излезе.
Ще ти бъда задължен, ако поне застопориш картинката.

# 467
  • Мнения: 1 072
Оооо, краката ме болят.  Grinning
Голямо скитосване направихме с малката. С неудобни обувки обаче. И двете. Но пък беше весело. И на родителска среща в Будабар ходихме. За жалост, униформите остават. Подозирам, че всички бъркат равнопоставеността с уеднаквяването. Изобщо не намерих почва, пред когото да изнеса разсъжденията си относно съхранението на индивидуалността. Но пък и униформите не са голяма беда, но пък са начало.  Thinking

# 468
  • Мнения: 274
Бързам да подложа двете кълбета под куките на Летящата.

Последна редакция: вт, 19 авг 2008, 00:02 от Селинджър

# 469
  • Мнения: 1 072
Знаех си, че само ти си човек.  Grinning
Наздраве, Сели, нали, повече няма да ни оставяш?
Чакай да измисля да те поздравя с нещо изненадващо, разтърсващо  и много двусмислено.

****************

Бих изтанцувала от радост по завръщането ти нещо подобно, но знаеш, ..... краката.....

За това, ето ти поздрава.

Последна редакция: вт, 19 авг 2008, 00:06 от Летящата крава

# 470
  • Мнения: 274
Чакам, дарлинг Simple Smile

Фреш, не ме подценявай...Гледайки аватара ми, кой според вас е мистичния& … 80;он


Ама и категорията не е случайна, а?

# 471
  • Мнения: 2 032
Ако забъркаме в една голяма купа Вълка, Сели и Сопрано, ще се получи идеалния мъж.

Само ако идеалът ти е хаплив чекиджия с дълъг ник.

Рекох с един камък да оцеля обидя три птички, и да си лягам.

# 472
  • Мнения: 274
Ако забъркаме в една голяма купа Вълка, Сели и Сопрано, ще се получи идеалния мъж.

Само ако идеалът ти е хаплив чекиджия с дълъг ник.

Рекох с един камък да оцеля обидя три птички, и да си лягам.

Баси, аз нито съм хаплив, нито съм с дълъг ник.....

# 473
  • Мнения: 1 072
Но пък носиш.  Joy

Алиса, оригинално. Добре, че и тримата носят.  Grinning

ни в клин, ни в ръкав, но ми е любима!  Heart Eyes

# 474
  • Мнения: 2 386
Нямате изчитане, ей!
Споделям форумска тръпка. Crazy

Освен това сънувах, че имам бебе. Това пък какво ли значи..

# 475
  • Мнения: 2 032
Летяща, хубави песновки пускаш. Ето и от мен нещо старо, но добро. http://uk.youtube.com/watch?v=0Su8LXNS16A

Побиват ли понякога тръпки от никове: http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=136969

Мисля, че скоро кукуруку ряпа ще яде.

Ева, да сънуваш бебе било дерт.

# 476
  • Мнения: 212
Споделям яд и безсъние.
Не бях запомнила категорята Сели, добре че ми припомни Simple Smile, обаче тези неща ги обсъждахме преди 6 теми.
Споделям, че понякога ми се иска да живея в гората, далеч от хорски очи, съвсем сама.
Исках и други неща да споделя, но не си взимам редовно гинко билобата и забравям Simple Smile
Бях забравила и витамините да си пия, добре че се сетих поне за гинко билобата.
Ева, не ни оставяй така в неведение, все пак сме в клюкарника  Mr. Green
С Ео и Ева и Естер май сме връстнички, но аз не сънувам бебета, май наистина съм за гората.

# 477
  • Мнения: 2 386
И таз добра! Crossing Arms Добре, че сънувам по 2-3 съня на нощ..


Фреш, не може ли да се преименуваш на Ефреш, цепиш се от е-83 колектива. Mr. Green

# 478
  • Мнения: 2 032
Е, аз сънувам по 5-6, защото ми претоварена чутурата, но затова съм запомнила 2-3 символа на кръст. Ама те не били важни. По-важна била динамиката на съня: как реагираш на него, дали например ако нещо те гони, бягаш или се предваш, и подобни.

# 479
  • Мнения: 212
Хахаха, Ева, нищо де, все пак съм със следващата буква от английската азбука Simple Smile И не се измъквай туй на пръсти Stuck Out Tongue

Отворила съм една страница с платени снимки, но имат и thumbnails, които са перфектни за аватар, но не, няма да разглеждам, май е време за спане

Общи условия

Активация на акаунт