Споделете 75 ... или "... е, 75-ти набор е, ама знаеш ли колко е запазен?!"

  • 47 746
  • 988
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 2 891
У нас се заформи мъжко парти с много бира и мъже. Кеф, кеф  Twisted Evil

# 931
  • Мнения: 4 300
И аз като Джей се потя в кухнята. Имам някакъв бъг в характера, от време на време решавам че трябва да се пробвам с някоя тера инкогнита. Днес в кухнята, утре кой знае къде.
Все пак ако днешният експеримент излезе успешен шансът да се ядат раирани киВли на пикника се увеличава.


П.С. Вие не ми споделихте за филма, ама аз се оправих сама

Последна редакция: чт, 21 авг 2008, 21:26 от Рокси

# 932
  • Мнения: 2 891
Рокси, да не забравиш и одеалото  Laughing

# 933
  • Мнения: 516
Опих се от джин тоници в компанията на двамата ми мъже. Приятно е, да ви кажа. Центърът на Русе продължава да ми е най- приятното място за изкарване на летните вечери. Влюбена съм... в града си.

# 934
  • Мнения: 804
Флор, сега разбирам, че си русчуклийка.
Особено приятно ми стана.

# 935
  • Мнения: 742
Стига сте говорили за кифли, пикници и джин-тоници, аз да не съм от желязо. 

# 936
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Опих се от джин тоници в компанията на двамата ми мъже. Приятно е, да ви кажа. Центърът на Русе продължава да ми е най- приятното място за изкарване на летните вечери. Влюбена съм... в града си.

 Crossing Arms
що не задели един тайничко в джобчето  Crossing Arms и аз човек  Crazy тази вечер мисля да компенсирам. Само някоя градска може ли да ме светне до колко работи папагала  Thinking

# 937
  • Мнения: 4 586

Флор, лапай торти в Мурсалица. Чудни са.

# 938
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Глупости! По-хубави са на Ружана!  Naughty Мурсалица само вид имат.

Няма да чатя повече

Кажете ми за папагала. Чака ме един Бейлис там. Пита за мен. Плаче даже  Crazy

Едит: имам ли пратка?  Flutter

# 939
  • Мнения: 4 586
Да. Гугълка не търси ли Папагалът?
Деб, ъъъ, виж стайлинга за в пПапагалът, - http://www.ruseinfo.net/news_19204.html
тел. 82 08 28

Последна редакция: чт, 21 авг 2008, 21:28 от Вълкът с дълъг ник

# 940
  • Мнения: 742
Край. Отивам да се наплюскам тайно. Торти в Мурсалица звучи като нещо шоколадово, обилно напоено със сос, полято със сметана, разтапящо се като захарен памук и наръсено с пресни ягоди... Торти на Ружана звучи също толкоз скверно. Хич и не ме интересува, поради липса на торта ще си намажа дебела порязаница с масло и мед. Като се има предвид, че сладко не обичам. Не ви е срам. Подлъгахте човек дето яде за десерт кебапчета, да падне до намазана филия с мед.

# 941
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Ellyst, искаш ли да ти направя торта и да ти я изпратя  Flutter

Вълчо, ясно е, че така няма да се издокарам за тази вечер. Няма смисъл да седя сама в заведението. Дори на цяла улица ще съм сама, че то е на сред самия път, баш по средата. Ако утре в този сайт пише за бясно бягащи и пищящи хора, подплашени шофьори и т.н., да знаеш, че съм приела дрескода на заведението много сериозно.  Joy

Изоставиха ме русенки. Него си го бях набелязала за тази вечер. А все през деня или в по-прилично време съм сядала. Нищо. Ще видим.

# 942
  • Мнения: 516
Деб, работи още. Тръгвай.
Вълк, най- хубавите торти са на Мариела Сони. Шоколадов блат с бял крем и черешки. Отгоре карамел, отстрани кроканти. Божествено!
Бабче, аз съм наполовина русенче, наполовина от Делиормана.  Simple Smile

# 943
  • Мнения: 4 300
Братчета прасенца, сестрички гургулички, такива да си ги нямаме. Като казах кифли, това не значеше да извадите гаубиците. Как ли трябва да омагьосам Милото, за да отиде да ми търси торта по никое време.

# 944
  • Мнения: 2 891
Стига де, и на мен ми се дояде  Laughing

Търся аз един албум, ама съм намерила само един торент и естествено, няма нито един сийдър  Crossing Arms

Рокс, все едно не знаеш трика - Милооо, бременна съм  Party Ще ми купиш ли една лимонова тарталета от "100 грама сладки"? Линк с адресите да поствам ли  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт