може ли да слагам маргарин в пюретата

  • 2 438
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • България
  • Мнения: 457
По-добре масло Peace

# 16
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
по-добре масло или зехтин  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 2 044
За 5 месечно детенце ми се струва абсурдно да яде маргарин ,ако не му слагаш масло-качествено или зехтин по-добре нищо не слагай Peace
Може  Peace Един път не съм попаднала на истинско масло,всичко е бъкано с боклуци и е с вкус по-лош и от маргарин  Sick Аз ползвам маргарин Рама.Слагай по съвсем мъничко  Peace
Че всичко е боклук ,то е ясно ама пък чак да яде бебе маргарин,не мислиш ли че е прекалено???????????????Ако купиш масло за два лева няма как да очакваш да не е боклук,защо не купуваш Президент,да видиш че има и хубави масла ,и не са с вкус по-лош и от маргарин??

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Препоръчва се да се слага масло или олио от репица.  Peace

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Според мен е рано даже и за масло.Ако слагаш в пюретата кърма/АМ/няма нужда от друга мазнина.По-добре си ги прави със зехтин.

# 20
  • Мнения: 2 172
danielad точно за Президент говоря  ooooh! .Парите не ме вълнуват въобще.Това са дребни стотинки.Но няколко пъти купувам и така си и вгранясва в хладилника след няколкомесечно подмятане  Rolling Eyes Явно е въпрос на вкус.Не ми прилича на едновремешното истински масло и това си е.Въпрос на вкус.
  А по темата.Аз въобще не ползвам мазнина за пюретата предвид,че моето дете зеленчукови дори и не помирисва.Яде само месни,а за  попарата не виждам смисъл.Зехтина няма да коментирам.Не бих дала въобще  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 2 734
До 6м. е по-добре да не слагаш никаква мазнина в пюретата.След това до към 11 м. зехтин,а след това може и масло.Президент е доброто чисто масло на пазара.Маргарин не е препоръчително да се яде не само от децата,а и от възрастните.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 857
danielad точно за Президент говоря  ooooh! .Парите не ме вълнуват въобще.Това са дребни стотинки.Но няколко пъти купувам и така си и вгранясва в хладилника след няколкомесечно подмятане  Rolling Eyes Явно е въпрос на вкус.Не ми прилича на едновремешното истински масло и това си е.Въпрос на вкус.
  А по темата.Аз въобще не ползвам мазнина за пюретата предвид,че моето дете зеленчукови дори и не помирисва.Яде само месни,а за  попарата не виждам смисъл.Зехтина няма да коментирам.Не бих дала въобще  Peace
Ами то след няколко месеца подмятане в хладилника и най-доброто масло ще граняса  Wink. Полезността на даден продукт не се определя от неговия вкус, а от съставките, вложени в производството му и тъй като никой друг, освен производителя не може да е сигурен в това, какви са те, залагам на сигурното - зехтина, който е доказано полезен продукт и по този въпрос две мнения няма  Peace Давам и масло, макар и много рядко, но само Президент.

# 23
  • Мнения: 84
Зехтина няма да коментирам.Не бих дала въобще  Peace
[/quote]Това пък защо?????

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз слагах маргарин и масло в пюретата

# 25
# 26
  • Мнения: 53
В храната на моята дъщеря слагам или масло Президент ,или зехтин. В сутринната попара слагам масло, а яденето й правя със зехтин. На по-късех етап след годинка може и олио.

# 27
  • Мнения: 1 586
По-добре недей,в него няма нищо полезно!Има и хубави масла на пазара! Peace

# 28
  • Мнения: 2 960
Peace Маргарин не ям аз ,та камо ли на детето си да давам!!Маслото "Президент"наистина е много хубаво!!!

# 29
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Маргарин не бих дала Naughty

Общи условия

Активация на акаунт