Тоалетката - Your Place!

  • 8 924
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 629
Ми моята тоалетка е дървена с чекмеджета и два шкафа, има едно голямо огледало и две странични по-малки,доста е удобна, ама е пълна кочинка в момента, всички боклучки са върху нея, щото и правя сезонно почистване и гледам кви глезотийки имам за изхабяване от козметиките...ама ще я снимам де скоро надявам се. А искам да и сменя някак външния вид, нещо ароматни свещи да си сложа, няква вазичка или нещо плетено, я кошничка я друго нещо, затова искам да почерпя идеи

# 16
  • Мнения: 17 987
http://www.stefanystyle.com/bedroom-1.html#
Скринът- тоалетка от спалня Тоскана откраднах като идея- много съм доволна

# 17
  • Мнения: 851
И аз нямам тоалетка, но другия месец като направим стаята на детето и му изнесем мебелите от спалнята ще си взема. И искам да има място за краката, но понеже и аз съм късогледа съм се замислила дали да не си сложа отстрани и едно от тези по-големите огледала, което да се дърпа към мен. В баните на хотела на морето видях такова и ми се видя удобно.

# 18
  • Мнения: 5 916
Поради липса на достатъчно място за дрехи-в ляво и дясно от леглото предвиждам да има нещо като тесен гардероб-до 30 см-с огледални врати.Долната му част-изнесена напред/т.е. по-широка/ за да се слагат шишенца,книги и нощна лампа там.Така хем огледалото ми идва напред ,хем се използва пространството.Но това е все още в главата ми и на една скица.Не е дошъл момента за поръчка.До тогава може и нещо по-хубаво да измисля.Съзнавам,че няма да е фешън,но при спалня 12 кв.м. не мога да си позволя разхищение на площ.

# 19
  • Мнения: 17 987
W, разбирам те напълно и моята е 12 кв. Беше мъка да вместя и легло, и скрин , и гардероб. Затова всяка мебел е с двойно предназначение- скрин- тоалетка, легло- ракла.

# 20
  • Враца
  • Мнения: 876
Интересна тема ....а мъжо ме убеждаваше че само аз съм разхвърляна в козметиката...сегашното състояние не е много за показване, че съм се разпростряла и върху скрин, но дефакто се гримирам върху бурото с кръгло настолно огледало...имайки предвид че се цапотя по 100 часа е желателно да съм седнала...няма да Ви показвам хауса и аз, но за новия апартамент съм предвидила тоалетка от този тип -
  вариант 1 и вариант 2
по този начин ще прикривам всичката неразбория само със свалянето на капака...спряла съм се на вариант 1 като комбrнация с бюро, но в малко различен вариант...до есента ще показвам и реални снимки

Последна редакция: пн, 18 авг 2008, 18:58 от wb

# 21
  • Мнения: 3 770
На мен май ми се отваря един и същи вариант ?!  newsm78 Това с капака и огледалото ме върна в далечното ми детството и даже отворих сайта на Новотел Пловдив да видя дали са запазили част от старата мебелировка - там е ! Имай само в предвид , че това се чиста доста трудно , особено и разделено на кутийки - във всяко ъгълче ще има грим , пудра , руж.Ако си се ориентирала към тази идея според мен го направи едно общо отделение , за да може да го поддържаш по - лесно , а грима си го разпредели в кутии или несесери , както ти е по-удобно !  Peace

# 22
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Ето и My place:


# 23
  • Мнения: 1 629
Eveto много джунджурийки имаш отгоре:)

Момичета страхотни са ви местенцата..гледай аз като си купих моята просто я идях и си казах 'искам я' не съм мислила каква може да бъде, беше любов от пръв поглед Simple Smile а можех да измисля нещо newsm78

# 24
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Eveto много джунджурийки имаш отгоре:)

.................

Нали се сещаш, че за снимката е разчистена и подредена  smile3521

Всички гримове, шноли, епилатор, разни преси, част от бижутата ми и други подобни са в чекмаджето и пак не ми стига  Thinking

# 25
  • Мнения: 1 629
Ми тя изглежда доста мъничка да ти кажа честно, на моята чекмежетата са пълни и е затрупана от горе с какво ли не, четка за коса, ръкавици, сапуни, гримове, омекотител, от всичко по малко си има #Crazy

# 26
  • Мнения: 1 731
Аз все още нямам лично местенце.  Cry
Но поздравления за вашите.  bouquet

# 27
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Ми тя изглежда доста мъничка да ти кажа честно, на моята чекмежетата са пълни и е затрупана от горе с какво ли не, четка за коса, ръкавици, сапуни, гримове, омекотител, от всичко по малко си има #Crazy

Определено е мъничка - колкото повече площ имам толкова повече се разпростирам...
От нещата, които си изброила само гримовете държа в тоалетката си, всичко останало е в банята - аз и там си имам малък кът  Flutter

# 28
  • Мнения: 1 629
Мда аз май го видях, в сайта,където ти е снимката имаше нещо снимано... то аз имам и него ще го снимам и ще го пусна Mr. Green

# 29
  • Мнения: 3 576
Мойта тоалетка е абсолютно разчистена, нямам нищичко отгоре.
Всичко ми е подредено и прибрано според мястото на ползване - гримовете в чекмеджето на тоалетката, а бялата ми козметика + парфюми са в банята.

Обичам реда и честно казано такова натрупване ще ми боде очите....

Общи условия

Активация на акаунт