"Зелева супа"- има ли желаещи?!

  • 30 293
  • 247
  •   1
Отговори
# 60
вече съм 2ден и много ми хареса даже супата само дето нищо не сам свалила смятам да я правя до коледа без почивка newsm78

# 61
  • Мнения: 1 531
Мами, аз от утре започвам. Сега след малко отивам на покупки за продуктите. Има ли някой, който ще я започне от понеделник, че тъкмо да си правим компания?

# 62
  • Мнения: 11 547
Аз съм вече по средата на диетата.Днес ми беше 4 ден.Утре сутрин ще докладвам какъв е резултатът.За първите 3 дни кантарът показа -2 кг.За мен това е достатъчно,тъй като нямам много килограми за сваляне.

# 63
  • Мнения: 52
Здравейте мами,сега слу4айно видях темата,като се рових за прословутата зелева супа.Имам едни 8кг.,който ми останаха от бремеността.Така,4е бройте и мен.От утре съм с вас.Дано има ефект. Praynig

# 64
  • Мнения: 1 531
искате ли да си пуснем седмична тема за зелевата супа, че да се отчитаме по-лесно?

# 65
  • Мнения: 11 547
Тази сутрин кантарът не помръдна,но пък успях да се натикам в едни стари дънки.Така или иначе продължавам.Днес ми е денят с месо-един от любимите ми. Laughing

# 66
  • Мнения: 1 531
аз се премерих сутринта и сега вечерта и съм минус едно кило, предполагам от течности. утре сутринта ще дам достоверна информация. иначе утре ще съчетая лунния ден  с тази диета.

# 67
  • Мнения: 11 547
Само аз ли останах на Зелева супа?Тази сутрин кантарът показа -0.3кг.Все по-бавно започнаха да падат килограмите.Днес и утре ще съчетая с лунната диета,и дано да имам по-голям успех.Взе да ми писва тази супа. Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 1 531
аз от вчера съм на зелевата супа. първия ден беше - 800 г. това за 24 часа. днес съм на супа и на варен зелен фасул (други зеленчуци не съм включвала). претеглих се към 18 ч, бях -300 г. така че, окончателно за втория ден ще мога да кажа утре. имам да наваксвам с още 2 чаши вода. не успях да го съчетая с лунния ден. може би другата седмица.

Последна редакция: вт, 12 дек 2006, 18:53 от Sunbeam

# 69
  • :)
  • Мнения: 337
Момичета, разкажете за диетата и зелевата супа  Hug Имам да свалям още към 3 кг и не ми се иска да започвам отново драконовски диети  Rolling Eyes В аптеката видях, продават някакви американски хапчета. В опаковката има и метър да се мериш  Simple Smile, казват се Зелева супа. Някоя от вас ползвала ли ги е? Чакам да пишете, за да мога да се присъединя към отбора Peace

# 70
  • Мнения: 1 531
май само аз си пиша в тая тема, но както и да е, поне е с ентусиазъм:)
значи в понеделник сутринта кг бяха 110,8. днес са 109,4. това е, продължавам супата, пия вода и зелен чай и си пия добавката за отслабване. може би от утре ще пия и някакви минерали, защото много се ходи до тоалетна от тази супа.


Agi_ns , в началото на темата е даден целия режим. Можеш да го разгледаш и да прецениш дали е за теб. При мен реших да е като отключваща диета за по-нататъшни подвизи. Трудно ми е да я спазвам, като непрекъснато готвя за семейството, но ще стискам зъби.
Поздрави от мен!

# 71
  • Мнения: 11 547
Sunbeam и аз съм тук.Днес ми е последен ден-ориз и зеленчуци,но тъй като съчетавам с лунната,ще ям чак след 16.30 часа.Вчера пък направих обратното-до 16.30 часа бях на супа,месо и зеленчуци,а след това само на чай и вода.Обаче много ми е много трудно-за последните 2 дни едва 0.5кг. Rolling Eyes

# 72
  • Мнения: 11 547
Agi ns потърси темите за зелевата супа имаше такава и за таблетките.Преди да започна диетата изчетох всичко до край,и до колкото помня момичетата споделяха,че няма голям ефект то тях.

# 73
  • Мнения: 1 531
Sunbeam и аз съм тук.Днес ми е последен ден-ориз и зеленчуци,но тъй като съчетавам с лунната,ще ям чак след 16.30 часа.Вчера пък направих обратното-до 16.30 часа бях на супа,месо и зеленчуци,а след това само на чай и вода.Обаче много ми е много трудно-за последните 2 дни едва 0.5кг. Rolling Eyes

при теб колко общо килограма се получиха за една седмица? ти имаш и малко за сваляне де.

# 74
  • :)
  • Мнения: 337
Agi ns потърси темите за зелевата супа имаше такава и за таблетките.Преди да започна диетата изчетох всичко до край,и до колкото помня момичетата споделяха,че няма голям ефект то тях.
Мерси, намерих режима, поздрави и успех в начинанието  Peace

Общи условия

Активация на акаунт