Според вас на тази височина колко кг.отговарят?

  • 30 079
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 957
Леле аз се водя със наднормено тегло..а за да съм с нормално ще приличам на щиглец с цици Simple Smile
имало е пъти когато съм била едни и същи килограми ,но съм изглеждала много различно.. идеята е в това как изглеждаш и се чустваш..а не в цифрите на кантара.

# 16
  • Мнения: 2 414
Зависи много от структурата на тялото ти. Peace
Но най-общо казано за мен на този ръст е добре да си около 55--60 кг.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Сега си с перфектни килограми-поддържай си ги......супер си така Hug

# 18
  • Мнения: 2 172
АЗ пък съм 171 см и най-добре се чувствам на 62-63 кг,но може би,защото не съм била по-малко никога(5-6 клас може би  Embarassed)

# 19
  • Мнения: 2 388
Имаше един калкулатор в bb-team.org , който изчисляваше доста точно какво трябва да е съотношението височина/ кг.
Обаче включваше и % - та мазнини и мускулната маса.

# 20
  • BG
  • Мнения: 2 217
Мисля, че си с идеални килограми!  Peace
Ако ти се чувстваш добре - всичко е наред!
Спомням си когато преди години -120 се смяташе за идеално тегло, но като се замисля когато аз спазвах този принцип направо бях болезнено слаба. Тогава на височина 167см бях 47кг.
Сега си мисля, че при тази височина 55кг е едно добро съотношение.  Wink

# 21
  • Мнения: 52
Според мен /и както пишат всички/ най-добре е да си на тези, на които се чувстваш най-добре. Зависи и ти как се харесваш. Едно или две отгоре няма да си личат толкова. Освен това какъв е смисъла да се измъчваш заради някакви таблици? Понякога жените са по-несимпатични слаби отколкото с някое и друго килце отгоре.
 

# 22
  • Мнения: 60
Преди за забремения бях 58кг при 172см - чувствах и изглеждах добре!Сега в началото на четвъртия месец съм 60кг! ( то и тези килограми са ми от отказването на цигарите ) И пак се чувствам добре! С една дума не съм манекенка, но съм си супер!

# 23
  • Мнения: 52
Преди за забремения бях 58кг при 172см - чувствах и изглеждах добре!Сега в началото на четвъртия месец съм 60кг! ( то и тези килограми са ми от отказването на цигарите ) И пак се чувствам добре! С една дума не съм манекенка, но съм си супер!
Евала   bouquet

# 24
  • Мнения: 2 759
Това с костите се намира в доста сайтове като пуснеш в гугъл "body frame size", "body frame size table" и тн. Ето например един: http://www.icb2001.com/What_You_Should_Weigh.asp ...
                      Освен ръст и тегло какво друго трябва да попълня и как да го измеря?

# 25
  • Мнения: 141
Това с костите се намира в доста сайтове като пуснеш в гугъл "body frame size", "body frame size table" и тн. Ето например един: http://www.icb2001.com/What_You_Should_Weigh.asp ...
                      Освен ръст и тегло какво друго трябва да попълня и как да го измеря?

Elbow Breadth - широчина на лакътя- това се измерва като си изпънеш ръката в лакът и премериш колко е широк лакътя в това положение. най-лесно е да го хванеш с палеца и показалеца точно където свършва сгъвката на лакътя от двете страни и така да премериш колко е широк - после с линийка отчиташ. предполагам ако се сетиш можеш да помолиш и личния лекар да го премери, ако така ти се стори неточно.

Wrist Circumference - обиколка на китката.

отбележи Metric за измерено в сантиметри.

# 26
# 27
  • Мнения: 2 908
Аз съм 172см висока,и искам да стана 60кг,ако стана 57-58кг вече ще белна кости...Тежка и едра жена съм-и това има значение.В момента мога да кажа,че почти приличам на аватара си.
Какво повече може да иска човек? Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 759
                       Хм... попълвам ръст и килограми значи... После меря китката, записвам. Като кликна на лакътя и ми изчезват данните за китката. И обратно. Не трябва ли и двете да попълня? Както и да е, пуснах само с лакътя... и ми изкара килограми с диапазон 20 кг  Shocked?

                       П.П. Ако попълня само китката, ми изкарва съвсем друга структура, и други кг.

Последна редакция: чт, 28 авг 2008, 21:44 от Mомиче от праскови

# 29
  • Мнения: 141
                       Хм... попълвам ръст и килограми значи... После меря китката, записвам. Като кликна на лакътя и ми изчезват данните за китката. И обратно. Не трябва ли и двете да попълня? Както и да е, пуснах само с лакътя... и ми изкара килограми с диапазон 20 кг  Shocked?

                       П.П. Ако попълня само китката, ми изкарва съвсем друга структура, и други кг.

Нещо се е развалило по сайта. Ползвала съм го няколко пъти по-рано и нямаше никакви проблеми, но сега наистина не позволява да се въведат едновременно и двете мерки. Странна работа..  Thinking Ще потърся някой подобен.

Общи условия

Активация на акаунт