ДЕТКО - Движение на Еманципираните ТатКОвци

  • 2 922
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
 Laughing
Не ми пука кой знае колко от реакциите, макар че някой неща ме дразнят.
По-същественото е, че може да се получи така, че да питаш нещо което те вълнува, а получаваш смайващо "интересни" и "полезни" отговори, които в най-добрия случай можеш да прочетеш и в най-некадърната книга озаглавена нещо от рода на "Защо забременях? Как стана така и докога по дяволите ще продължи"
Чертичка под линия(да не се брои за спамSimple Smile ): ЕнсИферум не успяха да ми "дръпнат" очите... Simple Smile

Последна редакция: пт, 19 дек 2008, 00:44 от Quasimodo

# 16
  • Мнения: 11
Съвет: Не чети книги от сорта "Д-р Спок...еди кво си". Жените мноо им се надяват  и им се кефат. Ние мъжете за това си имаме инстинкт.

----------------------------------------------
ЕнсИферум  не го трогнали...пробвай Turisas. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1
Късно  е за този съвет... Grinning
Вече изчетах всичко на д-р Спок - от "Вашето бебе расте чудесно" до "Как да изкараме още един долар на негов гръб"...
Изгледах всички серии на "Доктор Куин лечителката", както и на "Ед, Едд и Еди".
С приятелката ми (Бог да я поживи) решихме, че на този етап последното най-много ни е помогнало. Не мога да не отбележа, че в първите седмици тя се промени по-малко от мен и си кара спокойно бременността, докато мен ме тресеше Синдрома на д-р Спок или както се изрази нашия гинеколог "И се пазете от форумите, че може да лепнете каква ли не лудост"...
Както споменах вече тук някъде, неизвестно защо много искам да имаме дъщеря. Сега като те гледам на снимката с твоята красавица съвсем се убедих, но каквото и да се "пръкне" няма да го връщаме (даже чувам грозни слухове, че дори и да искаш не го приемали?!?).
P.S. Станах колкото да хапна нещо. Кога се приключва с тия признаци на бременност - само ям и спя?
-----------------------------------
Аз съм по-традиционен тип - Slayer-че, Sepultura, Machine Head  и тем подобни;

# 18
  • Мнения: 161
@Quasimodo - много внимавай какви ще са ти следващите стъпки Stop, че като се роди детето ви живот и здраве почват обвиненията колко си бил незаинтересован, как не си помагал и накрая ти се вменява чуство за вина ако след като си се прибрал разсипан от работа не захванеш доброволно с едната ръка да гладиш, а с другата да посготвиш набързо някоя засукана манджа за 5 мин.
Хубаво е човек да се образова, а аз си ги чета тез работи тихомълком, но поне видимо не показвай колко много си прочел, тази територия я остави за жена ти, достатъчно е че си демонстрирал интерес към материята. В крайна сметка тя ще прекара с детето ви поне 1-2 год. неотклонно .

# 19
  • Мнения: 1
Мдааааа...  newsm78 Май наистина е време, докато се хиля кретенски щастливо и демонстрирам най-грижовното отношение, с което ме е дарило доброто старо възпитание, да започна бавни и небудещи съмнения крачки назад, като в същото време изграждам съорежение подобно на Линията "Зигфрид", зад което след време да мога да отбранявам правото си на поне една съботна бира с приятели  #2gunfire Не знам за майките, но това да си баща и да си свинстваш кротко, както си го правил до сега си е цяло изкуство - ще сменям книгите ...

Общи условия

Активация на акаунт