Летни Олимпийски Игри - Пекин 2008 (ІІ)

  • 17 479
  • 469
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 607
Репликата на деня, принадлежи на Пламен Константинов......

Току-що дадоха интервю с него, преди да тръгне за Пекин.....Питаха го, питахо га, той отговаря с досада и сериозен тон....Най-накрая с най-очарователната си усмивка каза - Новината на деня се казва Руми Нейкова! Как да не го обичаш този човек??????????????Сладур!

Та дано се повлече крак.....и за други медали...И дано и тепърва да са участията на Константинов в тази Олимпиада и нищо да не е пропуснал.....

Кажете...ще пишем ли на Канала и какво точно.......Дайте да им спретнем едно писмо за чудо и приказ - около 15 изречения някъде......Напр. темата може да е Новината на деня.....И да изредим до сега изминалите дни по оригинален начин......

Какво намерих.....

Българите в неделя

Българите на Олимпиадата утре не са много, но за сметка на това в борбата се включва голямата надежда Станка Златева. Предстои да разберем и дали Ивет Лалова ще успее да се пребори с конкуренцията на полуфиналите на 100 метра и как евентуално ще се справи във финала.

Програмата на българското участие за утре, 17 август

Лека атлетика:
14.45 часа - Ивет Лалова - 100 метра (жени) – полуфинал, евентуален финал – 17.15 часа
15.10 часа - Цветелина Кирилова 400 метра с препятствия (жени) - серии


Борба (жени):
04.30 часа Станка Златева: - борба категория до 72 кг и Елина Васева: - борба категория до 63 кг
11.00 – репешажи
12.10 – финали и схватки за бронзов медал

Последна редакция: нд, 17 авг 2008, 00:11 от Мама Цоцоланка

# 16
  • Мнения: 261
Програмата на българското участие за 17 август

Лека атлетика:
14.45 часа - Ивет Лалова - 100 метра (жени) – полуфинал, евентуален финал – 17.15 часа
15.10 часа - Цветелина Кирилова 400 метра с препятствия (жени) - серии


Борба (жени):
04.30 часа Станка Златева: - борба категория до 72 кг и Елина Васева: - борба категория до 63 кг
11.00 – репешажи
12.10 – финали и схватки за бронзов медал

Успех на всички!
Дано утре да имаме нова олимпийска титила!

# 17
  • Мнения: X
Ами аз не можах да гледам и затова си издирих клипчето от състезанието в нета: http://www.zazz.bg/play:27f74ea9

Ама по-заспали коментаторки няма наистина! Златен медал за България печели жената, а те говорят с един патос на препили с текила и заспали на плажа.  ooooh!

# 18
  • Мнения: 11 607
Ами аз не можах да гледам и затова си издирих клипчето от състезанието в нета: http://www.zazz.bg/play:27f74ea9

Ама по-заспали коментаторки няма наистина! Златен медал за България печели жената, а те говорят с един патос на препили с текила и заспали на плажа.  ooooh!

Благодаря за записа! Добре,че нямаше още малко до финала,че американката както се бе засилила......А и това,че удари накрая една от шамандурите добре,че не и изигра лоша шега......Ох...добре,че е първа! Изтръпнах накрая, независимо,че знаех,че е първа!!!!!Супер победа! Поздравления, Руми!

А коментатора на атлетиката за победата на Болт направи такъв репортаж...шапката да ти падне......Напарво да настръхнеш.....Все едно,че сам той побеждава...А тук....Злато се печели, а те.....дори  и глас не повишиха.....Канал 1 да си направят нов конкурс за водещи!

Четох,че жребия на Златева бил добър.....А дано..... Praynig

# 19
  • Мнения: 505
Канал 1 са много смешни, да. И аз гледах днес интервюто с Румяна Нейкова. За какво трябваше да пускат тия дечица да говорят. А коментаторите - много горди.  Crazy После като показаха някаква смачкана тениска, която щели да подаряват...  ooooh! Много са зле.

# 20
  • Мнения: 1 610
Супер! Айде и аз тук да коментирам.Ха честит златен медал...

# 21
  • Мнения: 167
Ей че много сте изписали, цопвам се и аз тука при спортуващите така tv bg

# 22
  • Мнения: 3 034
уф, изпуснахме бяганията на Ивет лалова, ама не можем хич да не спим  Laughing стискам палци на Станка, жребият й няистина е добър и доста лек за спортист от нейната класа! явно дамите ще ни отсрамват, освен Явор Янакиев  Hug

п.с. аз така и не разбрах какви са тези писма, които се пишат до Канала  newsm78

# 23
  • Мнения: 4 380
Браво на Руми! newsm44 bg newsm81 Огромен респект за златото при подобни отвратителни условия за тренировки. Дано след този медал се направи нещо по въпроса.

# 24
  • Мнения: 2 185
Приемате ли още фенове  Party .
За първи път откак' се помня изпускам олиампиадата  Sad ...но с тази часова разлика в х'американско + ходенето на работа и почти нищо не хващам. Чак днес като прочетох темата и разбрах за епопеята с П. Константинов...голяма простотия, горкото момче  ooooh!
Така като гледам кога са бяганията на Ивет и тях ще пропусна, но надявам се като стана да има добри новини от атлетиката и борбата  Praynig . Ще стискам палци...доколкото ми е възможно насън  Party

# 25
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 794
Станка излезе! Късмет Wink

# 26
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 794
ПОБЕДА!!!!!!!

# 27
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Сега гледах повторението на четвърт и полуфинала - БРАВО на Станка!! Ще имаме още един медал  Party Финала с китайката - от 12.45 пряко по БНТ Много се вълнувам..

# 28
  • Мнения: 11 607
Фелпс може да спи спокойно вече....Заработи си 8-те златни медала, за които бе на Олимпиадата.....Доказателство за отборен спортен дух, за колектив, за това,че може да се състезава човек и само заради 1 човек......Фелпс си взе и премията от 1 млн. И все пак не можем да подминем статистиката - Фелпс има общо 14 титли от двете Олимпиади в Атина'04 и Пекин'08. По този начин той се превърна в най-успешният спортист на Олимпийски игри за всички времена....Да ни е честито, че сме били съвременници на това събитие.

Ох...яд ме  е на българските сайтове.......Никаква актуална информация няма в тях. В спортни.бг уж претендират за актуалност, а никаква информация не намерих за Станка Златева.....Пфу....Кога ще се научим да предаваме като хората подобни спортни събития???????

Дано Станка Златева да издържи психически Praynigи да увенчае блестящото си представяне в последните години с най-заслуженото - златен олимпийски медал......

Аз ще съм на работа......няма да мога да гледам и да ви чета.....Но ако пак имаме злато, това означава ли,че трябва да ме няма в темата за да печелим злато? newsm78 newsm78 newsm78

п.п. Докато съм писала е излязла вече информацията за Станка в спортни.бг. От написаното установявам,че съперничката ни на финала не е кой знае колко добра и е много преодолим съперник......Но все пак - честит още един медал.....Въпрос на време да разберем какъв ще е...За сега е поне сребро...Дано не остане такъв!

# 29
  • Мнения: 172
Правилно ли разбирам ,че Станка ще играе за златото?
А между другото ,относно коментарите от канал1,онзи ден  Матакиева каза:"Нещата ще се натамънят!"Май ще трябва отделна тема с култови реплики на коментаторите от (К)анала!

Общи условия

Активация на акаунт