Удължаване на коса-ВАРНА

  • 13 116
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 435

  bouquet
А понеже си фризьор може ли да попитам още нещо,ако можеш да ми помогнеш.Макар,че Ванра не е малък град де,но все пак да опитам.Имаше едно момче,което работеше в салона на Капанов- Тони се казва.Разбрах,че вече работи в свой салон,но не мога да разбера къде е тоя салон. Rolling Eyes
А ти къде работиш? Blush

# 16
  • Мнения: 69
Незнам къде работи Тони,но мога да поразпитам.Относно това къде аз работя-рекламата тук май не е позволена Thinking

# 17
  • Мнения: 4 435
Незнам къде работи Тони,но мога да поразпитам.Относно това къде аз работя-рекламата тук май не е позволена Thinking

Много ще съм благодарна ако разбереш да ми кажеш.  bouquet
Е ние споменахме Дима,Магама,Краси стил,Капанов,просто питам,по никакъв начин не рекламираш. Rolling Eyes

# 18
  • Varna
  • Мнения: 115
Здравейте Simple Smile Относно удължаването на коса във Варна , мога да ти препоръчам Escape. Аз си взех оттам треси преди 2 месеца и съм много доволна. Държа да уточня, че съм доволна от съотношението пари - качество, тъй като със сигурност има места, където предлагат по - качествена коса, но и парите са доста повече. Работят само с чупливи коси, което е гаранция че няма да се прекарате с известните азиатски коси , дето са супер некачествени. Моите треси са със щипки, защото косата ми е доста слаба и ако ми ги бяха пришили, щях да имам проблеми   Sad Освен това отношението на момичетата е много добро, лично аз съм очарована. Ако някой иска, мога да му пусна снимки  с преди и след Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 312
zarry искаме снимки давай  Hug

Общи условия

Активация на акаунт