ОКТОМВРИЙЧЕ ще съм аз, мама чака ме в захлас!

  • 14 598
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Мананче, като спомена прахосмукачки,се сетих какво ни предстои,когато хлапетата почнат навсякъде да обикалят с бисквити,солети,гризки и такива разни. Аз обаче имам решение Mr. Green и съм много доволна до момента. Погледнете и вие и горещо ви препоръчвам да си купите тази прахосмукачка. http://www.youtube.com/watch?v=Qo5lPlG1Khw
Чисти еднакво добре,като другите, може да чисти и докато ви няма  у дома. Като я купувах,ми се струваше като играчка, но се оказа една от най-полезните уреди у дома.

# 16
  • Мнения: 132
Пуки добре сме спрях му антибиотика на Дени и така той си дивее няма проблеми.А аз се шубелисвам Laughing

# 17
  • Мнения: 678
Мананче, като спомена прахосмукачки,се сетих какво ни предстои,когато хлапетата почнат навсякъде да обикалят с бисквити,солети,гризки и такива разни. Аз обаче имам решение Mr. Green и съм много доволна до момента. Погледнете и вие и горещо ви препоръчвам да си купите тази прахосмукачка. http://www.youtube.com/watch?v=Qo5lPlG1Khw
Чисти еднакво добре,като другите, може да чисти и докато ви няма  у дома. Като я купувах,ми се струваше като играчка, но се оказа една от най-полезните уреди у дома.
ООООООООООО, аз вече знам какво ви очаква  Mr. Green Таз прахосмукачка я бах гледала по ТВ-то, но някак си ми се струваше непрактична  Rolling Eyes, но пък знае ли човек - ще трябва да се обмисли въпроса  Thinking

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Ооооооо,супер практична е. Даже Веско ще може да си я пуска сам и да вика Буууууууууууууууу. Mr. Green

# 19
  • Мнения: 678
Ооооооо,супер практична е. Даже Веско ще може да си я пуска сам и да вика Буууууууууууууууу. Mr. Green
Crossing Arms ПУки при нас прахосмукачката е сериозен проблем, както и сешоара и всякакви уреди, издаващи силни бръмчащи звуци  Rolling Eyes Не знам откъде се е наплашил толкова, но за да се изчисти вкъщи Веско задължително е навън и тъй като аз не мога да тичам в момента след него, а познай за кой остава цялата домакинска работа  Rolling Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 278
Запис.
Еййй, днес място не мога да си намеря. Това мойто бебе не се спря цял ден. Само ме чака да полегна и имам чувството, че ще се подаде някоя ръка или крак през корема.
Натиска, ама с всички сили.   Tired

# 21
  • Мнения: 132
Ооооооо,супер практична е. Даже Веско ще може да си я пуска сам и да вика Буууууууууууууууу. Mr. Green
Пуки колко струва това чудо да знаеш как си мечтая за едно такова Embarassed

# 22
  • Мнения: 269
Здравейте и от мен!
На срещата в Пловдив беше много хубаво и прохладно,улучихме хубаво място под дървета.Срещите стават все по-приятни и с все повече присъстващи.Браво на Пловдив,организацията ни е похвална.За съжаление всеки си беше оставил фотото вкъщи като си е мислел,че друг ще носи.И се снимахме с телефони.За това снимките са много аматьорски,поне моите.Ще се пробвам като се оправя за сватбата да кача малко в албума,че не знам дали ще ми стигне времето.Мая,качи и твоите,може да са по-представителни.
Чао от мен и целувки!

# 23
  • Мнения: 697
Не знам какво ще правя, но пак почна да ме боли Sad Вчера ми почистиха и зъба и венеца, сложиха ми и антибиотик, жабуря се с една вода, мажа се и с гел и нищо не помага Sad Гледам и температура почнах да вдигам. Става лошо явно.

# 24
  • Мнения: 132
Не знам какво ще правя, но пак почна да ме боли Sad Вчера ми почистиха и зъба и венеца, сложиха ми и антибиотик, жабуря се с една вода, мажа се и с гел и нищо не помага Sad Гледам и температура почнах да вдигам. Става лошо явно.
Мими бягай при лекаря да те лекува че това да те боли зъб е страшна работа.Стискам палци  Hug

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Ооооооо,супер практична е. Даже Веско ще може да си я пуска сам и да вика Буууууууууууууууу. Mr. Green
Пуки колко струва това чудо да знаеш как си мечтая за едно такова Embarassed

Гери, към 700 лв. е, но си избива парите определено. И се ползва с години, за разлика от скъпите бебешки колички например.

Мими, мисля че трябва пак да отидеш на зъболекар и да бъдеш по-настоятелна за някакво лечение.

# 26
  • Мнения: 40
Пуканка, благодаря за съчувствието, предполагам, че всички вече се чувстваме така...
М/у двете крайности се побърквам : от една страна майка ми постоянно ме "натиска" , че не сме се подготвили за бебето, че нищо още не сме купили, че хората вече са си стегнали всичко, а ние се ослушваме..от друга страна свекърва ми точно обратното - пълно безхаберие, имало време, за един ден щели сме да идем да купим всичко наведнъж, да не се тревожим сега и духнаха със свекър ми на морето...Незнам на кое повече да се ядосвам - дали на постоянното натякване на майка ми, или на липсата на интерес от страна на свекърва ми...А за мъжа ми кво да кажа ..Като кажа  " ще пуснеш ли прахосмукачка" отговаря " Душа, няма проблеми" ..и я пуска след 2 дни..  После ми кажете как да не се ядосвам  #Crazy 
А, имам и две въпросчета, да помагате :
1. Чували ли сте, че във водата като ги къпем трябвало да има сол, за да им се обработвали поричките и после да не им миришела потта?
2. Някой може ли да напише какви са критериите за избор на количка?

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 723
galaxa това на нищо не прилича,вярно аман.Как може най-близките да не се съобразяват с чувствата ни и то в този момент.Боже като те чета все едно аз съм го писала newsm12 Отгоре на всичко моя хубосник е съгласен с майка си,че има много време.



Тедико бонбонче и ти не им се връзвай,а както казва Пуки игнорирайте неприятностите.

Пуки и аз разчитам на мъжо ,ама си оставам с разчитането май-май.
Все си намира оправдание човека,защо точно в момента не му е възможно това или онова.
Тази прахусмукачка ми грабно окото Shocked Само като си помисля колко навеждане ще спести и ми се струва,че цената е поносима,все пак ще е чистичко за дребните.

Мими аз се жабурех със Сандрин/той дезинфекцира и прибира венците/

Мис приятно изкарване на сватбата и да хапнеш тортичка и за нас,че аз съм луда фенка на сладичкото.

Сев ама много сладки твойте покупки  smile3501 Чаршафчето с мечетата ме грабна.

Сисилия и мойто диване май е ришило че пъпа ми е най удачното място да ме подритва,а мен ме боли вече и даже му се скарах,че все пак не на мама пъпа не е боксова круша.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Цитат
1. Чували ли сте, че във водата като ги къпем трябвало да има сол, за да им се обработвали поричките и после да не им миришела потта?

Това някоя от бабите ти го каза,нали?  Laughing Преди 13 години, ама тогава бях на 19 години, и аз изпълнявах подобни бабешки съвети. Сега няма да правя тази грешка.

# 29
  • София
  • Мнения: 368
Запис и от мен в новата темичка! Сев, благодаря ти  Hug
Не съм чела какво сте писали, но чакам нашите да дойдат, ще чета като се прибера!

Общи условия

Активация на акаунт