Идеи за различни цветове на стените

  • 25 027
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 607
Ами честно да ти кажа - ние купувахме всичката боя за целия апартамент на един път. Имам точна цена в къщи. За гъбата - тя май струваше към 20 лв.
Иначе става бързо - основния цвят се слага 1 ръка, съхне 1 нощ. После се прави ефекта с 2-та други цвята за 1 ден става и пак съхне, но поне 2 дена, защото се наслагват двата цвята и става по-дебело.
Това е, ако искаш можеш сама да го направиш. В началото ние опитахме в единия край на стената, за да видим как става.

# 16
  • Мнения: 7 947
Мерси!
Ама аз пак да попитам - става ли както на картинките? Или става различно, но пак красиво? И щракни няколко снимки де  Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 607
Хм, ами като опиташ - става.  Laughing Това е творчество, можеш да си го направиш както искаш.
А снимки ще опитам през уикенда да направя, че само тогава ходим, нали още не е обзаведено......

# 18
  • Мнения: 7 947
Леле, направо ме запали  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 2 952
Трудно може да се даде какъвто и да било съвет САМО за стените.
Може би, ако поразгледате малко сайтове и карнетките с цветове за тониране в магазините ще се понасочите  newsm78

# 20
# 21
# 22
  • Мнения: 4 300
Това сътворих аз в хола. Снимката е с телефон, в действителсност цветовете са по наситени.

# 23
  • Мнения: 7 947
Това тапет ли е или "магия" с боя?

# 24
  • Мнения: 3 782
Ние за всекидневната сме запланували цветове зелено и праскова. Дано се получат. Всъщност те са купени и може би в събота ще ги боядисаме.
Холът ни е комбинация от червено, бяло и тапет на Есприт.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 261
Eто една интересна програмка,където можеш да пробваш различни видове цветове и нюанси.Естествено това дали ще си отиват и ще стои добре зависи и от мебели и от аксесоари.
http://www.crownpaint.co.uk/colour/426/deep-ivy.htm

# 26
  • Мнения: 491
Рокси би ли споделила как си го сътворила Simple Smile

# 27
  • Мнения: 461
Още една идея от руски сайт
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=7219110

# 28
  • Мнения: 47
Може ли адрес или име на магазина или линк до БГ мапс
че много ми харесаха и  си мисля за нещо светло за коридора...

Амо може ти да си ги направиш, може майстора, както искаш. Не е сложно, но нашата стена е 7 метра дълга и щях да остана без ръца да я правя..
Описание си има за всеки начин на правене на ефекти + помощните средства. А и в магазина има мостри и ще си харесаш. Аз майстора ни го водих в магазина да види какво точно искам. Там видях моя ефект, че е с кръгове. А магазина е на Сточна гара, малко преди магазина за сортови семена.

# 29
  • Мнения: 4 300
Моята вълниста стена е с флийз тапет.

Иначе мазилките на Ойкос ми харесват най много ( освен тапетите, които си имат запазено първо място в предпочитанията ми). В Бриколаж има мостри на няколко различни ефекти, с гъба за боядисване и мазилки.

Общи условия

Активация на акаунт