"Дневникът 49" - режима следвай ТИ и новото телце си покажи

  • 11 028
  • 305
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 254
Опа, един бърз запис и утре-по-подробно. Гроги съм
И с лък стрелях днес , и с пушка, и се разходил, он доволен Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 599
Отчета за днес

закуска активия , праскова
обяд пилешка пържола на скара и домат
след обедна закуска 2 праскови , 1 ябълка
вечеря 2 варени картофи със сирене

спорт 30 мин на крос тренажора , вода поне 2 л.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте , Дневничета! Hug  Да си препълниме новата тема с минуси!  newsm10


Миранди, Hug мерси за новата чудесно оформена тема,   bouquet Успех в диетата и много свалени трайно килограми!  newsm10

ИлеHug да ти е жив и здрав любимия и все така да се обичате! nbirthday


Събота и неделя не бях много режимна,  Crazyднес не се престраших да се метна на кантара
Менюто ме за днес ще е ябълки и кисело мляко Peace

Усмихнат, успешен и минусов ден и седмица! newsm10

# 18
  • Мнения: 2 631
lide, мерси за кафенцето!  Hug
Снощи ядох само режимни неща, но малко ги поумеших с този рожден ден...  Rolling Eyes
След зелевата салатка смесих пилешкото с малко картофено пюре и гъбки... Но всичко беше в минимални количества!
Кантара не мърда въобще...., което до някъде си е добре  Joy
Тази сутрин ще закуся нектарина, обяда отново ще ми е салатка, а за вечеря ще си спретна една студена доматена супа!  Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 148
здравейте
бързам да пиша ,че нямам време
Първо за темиката-  newsm74 е
аз не се изкуших от ракийката hahaha онази вечер ,уикенда беше страхотен море разходки по брега,милото го беше организирал страхотно newsm53
режимна съм  newsm44 успях да съчетая всичко
днес закусих със сини сливи 2зак:диня обяд:пилешка пържола с домати , за после незнам ,че трябва да излизам пак ще измисля нещо Simple Smile
успех  smile3525

# 20
  • Мнения: 1 169
Здравейте  Hug

Миранди, благодаря за темичката. Само да кажа, че свалените ми кила са 10 не 8. Не, че има голямо значение. Thinking

Аз вече съм 63 килограма. Спала съм само 2 часа и едвам гледам. С приятеля ми и сестра му правихме ревизия цяла вечер... Crazy
Лошо ми е, отпаднала съм и какво ли ми няма  Confused Ако имам сили ще пиша пак по - късно.
Шоколадче, изглеждаш страхотно на снимките  Hug
Орелия, и ти си много хубава.  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 1 027
не, не, не... аз пак нещо пропуснах, какви снимки...къде??? искам и аз да видяяяяя Crossing Arms
ина4е съм в МЦ-първи ден, а и ми е първи раб.ден, след отпуската и направо ще изям някой...такива нерви и хормони бушуват в мен, че ще се сбия на улицата с някое диво куче Simple Smile
отивам да обядвам нещо...а какво...незнам newsm78
прегръщам ви всички  Hug

# 22
  • Мнения: 249
честита ни нова темичка Simple Smile
с много минуси да я напълним,
 аз от днес съм на режима на Дюкан и за протокола съм 163 см и 79 кг 
приятен ден на всички

# 23
  • Варна
  • Мнения: 3 360

Здравейте, не съм се изгубила  Wink Честита ни нова темичка 

Диетувам си чинно по Дюкан. В МЦ съм, но взех да се отдувам вече. Чакам да свърши, че да си отчета точно минусчето.

Пак не успях да се включа с мерки и теглилки- за следващата тема ще трябва да успея вече. Мис Каприз видях ,че си ми отговорила, но чак сега прочетох / не съм влизала няколко дни в нета /. Ще изпратя целия наличен материал за себе си на Миранди, пък тя каквото реши да публикува  в табличката Whistling

Ори, смили се с тези вкуснотии Praynig, какъв е шанса да ми готвиш и на мен  Thinking ?

Отдавна не съм се засичала с някои муцуни тук -затова  newsm51 на всички.

# 24
  • Мнения: 1 599
Вчера бях режимна, но вечерта ми беше много гладно и хапнах от тези зърнените закуски ... според вас пълнее ли се от тях? пише, че 1 чаша съдържа 100-120 кал. Сега отивам на фитнес и по - късно ще пиша

lideto70  благодаря за кафето  Hug 

много  Hug





# 25
  • София
  • Мнения: 2 210
Здравейте на всички!
Няма да разказвам и да се отчитам за уикенда, само ще кажа какво мисля за прегрешенията...Е , в моя случай след 3 месеца и половина ограничения (няма да лъжа, че не съм прегрешавала, но е било мнооого малко), се стигна до якото насвинване. И беше..ами беше като в легендата- отворих кутията на Пандора и затваряне- няма. В събота вечерта на брега на язовира, на залез, едно красиво, чисто..мммм..и една чиня с торта, сервирана за сина ми, който не яде сладко.Е...няма такава торта на света, божествена, не истинска направо Simple Smile Има си хас след толкова месеци.....
Обаче! Стана страшно. Хубаво, ометох я за секунди, тва както и да е. Но на другия ден целия, умът ми заъглен от спомена за тортата. Луда работа.
И следобяд изтрещях във Фантастико. Което е по-лошо- минах по пътя на най-малкото съпротивление и глупаво мислене- "Тъй и тъй съм в издънка, та...". Та- Марс, още торта, крем-карамел, парче хляб и за финал баничка бела. Свинска му работа. телешка де.
Не, че се е свършил света, даже не ми беше съвестно. Но днес ми е определено зле. Във фитнеса- никакъв тонус, за настроение да не говорим, корем подут, абе тъпотия.
Та така. СПоделих.  Blush Embarassed Всъщност не ме е срам, малко ме е яд. Както и да е.
СПирам уставния Дюкан с редуването и влизам в моята трета фаза. Моя ще е , защото тази недомислица с галите не я разбирам. Почвам да вкарвам сутрин малко плод, въглехидратите по възможност до обяд и така. Вечер протеини. Ще правя и разтоварващи дни, но не съм ги измислила.
Имам един месец да задържа някакъв смислен режим на хранене, защото в Турция не ми се мисли какво ме чака. Ще пия Инхуа до откат май там  Joy Joy
Aia,  мила, пълнее се от всичко, ако ти надвишава дневния разход. Така мисля аз, и ябълка да е, и мляко да е, няма такъв филм- ядеш колкото искаш и не пълнееш, пък било и режимно. Всичко е биохимия. Ако приемаш повече , отколкото гориш- естествено се трупа резерв. НО в твоя случай не мисля, че е фатално.
А да. Днес се зарекох да почна да меря мерки, та ще ви досадя тези дни с тях Simple SmileSimple Smile

# 26
  • Мнения: 191
Здравейте прекрасни мацки от Дневничето!   bouquet
Приемате ли нови Praynig Hug...от седмица поне вися на балкончето и ви следя...викам си - що да на се включа, още повече, че виждам познати от дюканскта тема newsm78  bouquet
Накратко - диетувам по Дюкан от 22 дни...стриктна съм, но психическата зависимост от режима леко ми тежи. Свалила съм 4 килограма и нещо - ще се меря и отчитам в петък сутрин...

Най-вече заради Emi се престраших да се включа тук! smile3525
Харесвам много цялата ви компания Hug, но искам специално да благодаря на Емито за нейните рецепти и хубави разсъждения по Дюкан, които доста съвпадат с моите...  bouquet
На мен ми се иска, покрай режима, ако може да стигна до някакъв балансиран нов начин на хранене newsm78...още обмислям точно как да стане, но и аз май не споделям постулатите на режима на 100%. Въпреки това, засега съм режимна и много ми се иска да си споделям с вас Hug  bouquet

Хубава вечер на всички Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 1 950
Режимна съм, гладна съм - вече не обичам нито кисело мляко нито ябълки  Sick
За вечеря ще пека кюфтета на скара за мъжа ми и мисля да "видоизменя" диетата с едно-две кюфтета и салата от домати. Mr. Green

ГладнесHugдано бързо ти минава, миличка, най-вероянтно имаш нужда от една хубава почивка. Peace И браво за чудесния резултат  smile3501

ЕмиHugзавидях ти за вчерашното  хапване, ама хич не благородно - по-скоро гладно Joy Joy

Ая, Hug браво за фитнеса smile3501

Шоки, Hug гледах снимките ти и ми се струва, че направо си за долната табличка при отслабналите - изглеждаш страхотно. newsm81

Орелия , Hug и ти изглеждаш страхотно, а разликата ти отпреди направо е очевадна. newsm81

Каприсче, Hug чудесно си си изкарала newsm74

Миранди, Мирама, Иле, Галатея, Присила, Вален тина, Росченка, Кафе, Лабело, Дидичева, Скорпи и всички останали Дневничета Hug Hug Hug
ПипиHugпак ни се загуби някъде newsm78, а Тиквичка Hug съвсем ни забрави newsm45

Sari4ka, welcome добре дошла, чудесен ти е резултата дотук, успех и нататък newsm10


Приятна и диетична вечер на всички! lovekiss

# 28
  • Мнения: 1 875
Здравейте и от мен.
Днес си харесвам менюто.
Закуска - тричав кекс, препечен на тостер. Подновявам от утре приема на триците и семките в суров вид - разнообразие да има, а и вътрешното ми усещане, че така са по-полезни не ме напуска.
Обяд - 200 гр. сьомга филе с няколко листа китайско зеле.
По-късно - две печени червени чушки с яйце и извара, не повече от 200 гр. общо.
Следобедни закуски - изварен крем и сладолед /кисело мляко+малини/
Вечерях току що 150 гр. херинга на фурна, пак с 2 листа  зеле.
Като цяло звучи много и всъщност наистина е - отворила ми се е голямата уста, предполагам от безмисленото вчерашно овъглехидратяване.
Ще слагам юзда.

С килата съм добре, една идея нагоре, нищо страшно.
Има вариант всичко да е заради предстоящ цикъл, но е много малко вероятен.

Лиде Hug
prysila , шансът да ти сготвя е значително по-голям от шанса да е вкусно Simple Smile
Sari4ka thumbsup

Лека ви нощ  byeuu


# 29
  • Мнения: 191
lideto70 , Орелия - Благодаря за посрещането, момичета! Hug  bouquet
Виждам, че споделяте какво хапвате за деня, та да дам отчет и аз:
сутринта - 1/2 кофичка нискомаслено кисело мляко с 2 с.л-ци овесени трици и степче череша за вкус + еспресо + вода
обяд - около 1/2 кг. пилешки сърца на тиган с подправки и 2 големи чаши айрян
следобед - кафе с мляко и кола-лайт
вечеря - печена в плик пъстърва с мааалко печен лук и пак вода

Може би е мааалко малко като количество, но в тези жеги - толкоз sweating

Общи условия

Активация на акаунт