Какво кисело мляко?

  • 2 128
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 4 296
На мен горещо ми препоръчаха Медея(нищо,че не давам кис.мл.),било единственото,което се вкисвало или нещо такова.

# 16
  • Мнения: 5 250
Аз давам Роса 2%

# 17
  • Мнения: 8 505
Родопея 2%.Една позната работи в лаборатория за нам-си-кви анализи,наскоро се занимавали с киселите млека и силно препоръча Елби като мляко,подходящо за бебета и малки деца.Исках да го изпробвам,ноооооо-не мога да го открия никъде Rolling Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 1 544
Едни момчета ни карат всяка сряда и неделя прясно и си квасиме. Иначе от купешките само "Здравец". Пише "НЕ СЪДЪРЖА КОНСЕРВАНТИ. НЕ СЪДЪРЖА СУХО МЛЯКО"

# 19
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Данон=на баба, в смисъл производителят е един и същ.
Аз правя бойкот на всичко данонско. Отворено кис. мляко стоя един месец в хладилника - нищо му нямаше - баси млякото.
Що стоя един месец е друга тема Embarassed

# 20
  • Мнения: 7 106
силно препоръча Елби като мляко,подходящо за бебета и малки деца

 newsm10

Значи правилно съм нацелила. Точно Елби давам - 3,6%, още повече че го и правят в нашият град Grinning. Веднъж бях оставила половин кофичка отворена 2-3 дни и се беше вкиснало - точно както ставаше едно време с киселото мляко. Въпреки, че аз лично съм фен на Данон, бебето яде Елби Grinning.

# 21
  • Мнения: 2 609
Днес за първи път дадох на Яна и млякото беше Ханско,мосля и Роса също да давам.

# 22
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Ние хапваме само Родопея, така че и Нели е опивала само такова засега

# 23
  • Мнения: 418
Заинтигувахте ме с това Елби дали някой е виждал такова в Пловдив?Иначе и давам Фибела 2% и то рядко.Караме си още на адаптирано.Ама смятам да се поориентираме Wink.

# 24
  • София
  • Мнения: 472
 не си писала Верея! Ние вкъщи само такова вземаме и като стане бебчо за кисело млако вече , мисля че това ще бъде!! Ако не са го развалили до тогава, като всичко друго!!

# 25
  • Мнения: 1 263
Никой ли не е чувал за Кутела? В Пловдив го има само на някой места, но е страхотно мляко.

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Фибела 3,6% давам.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Давам Фибела 2%. Понякога и Йогурд.

# 28
  • Мнения: 2 255
Аз също му давам Верея, иначе знам че Елби е добро, но напоследък го няма никъде

Калоян - 29 септември 2004 г.
Кристиан - 8 ноември 1992 г.

http://www.bgphoto.net/viara_bg/

# 29
  • София
  • Мнения: 2 210
Елена 3.6% и Родопея 3,6%. Ама май и ние ще се пробваме с Елби  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт