Бременна съм Моля за съвет

  • 8 802
  • 158
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 750
Защо продължавате да давате едни и същи съвети, като момичето не влиза, за да ги чете, а и разговорът с баща й трябва вече да е минал? Нека да почакаме да разберем какво е станало и после отново да запълним 2-3 страници с едни и същи перифразирани постинги.

Защото тези, които продължават да дават "съвети", не четат назад!

# 106
Здравейте,сега ще Ви разкажа моята история,надявам се да ми помогнете.Аз съм на 21г. студентка съм редовно обучение, имам приятел с който сме от 2 г заедно(разликата в годините ни е 9г) ,наскоро разбрах че съм бременна и от тогава живота ми се преобърна.Той иска бебето а и аз го искам ,но майка ми иска да направя аборт защото кариерата ми и живота ми били да се съсипят за цял живот.Аз не съм на това мнение но не мога да я убедя в противното.Приятеля ми е финансово подсигурен,самостоятелен е и мен не ме притеснява,че няма къде да живея и нямам ,и има кой да ми помага за отглеждането на детето.Проблема идва оттам че майка ми и баща ми не го харесват според тях трябва да съм с друго момче което да ми било отивало.Баща ми още не знае че съм бременна ,а незмам как да му го кажа(дайте ми съвет)Мен ме е страх че той е много агресивен и не знам как ще реагира (за тях освен образование и престижна професия друго не съществува).Дайте ми съвет МОЛЯ ВИ


Здравй!
Моят съвет е да си оставите бебчето щом и двамата го искате.Ти си пълнолетна,така че можеш да правиш каквото си искаш.По отношение на родителите ти,те не винаги може да са прави,приеми,че и те могат да сгрешат,пак като видят бебчето даже ще се разкайват.Моят съвет е в никакъв случей да не правиш аборт.
Успех!

# 107
  • BG
  • Мнения: 2 217
Прочетох цялата тема .... Не бих могла да ти дам по-различен съвет от този да запазиш детето заради себе си и да живееш своя живот! От това, което чета си личи, че родителите ти имат голямо влияние върху теб. Стискам палци да успееш да преосмислиш трезво и логично ситуацията и да излезнеш срещу тях като голям човек, а не наплашена от реакцията им.
Не си писала от известно време ... Дано да си успяа да се пребориш за правото да имаш свой живот и да взимаш решения, за които носиш отговорност!  Peace

Леко бременеене!   bouquet

# 108
  • Мнения: 2 334
Здравейте,сега ще Ви разкажа моята история,надявам се да ми помогнете.Аз съм на 21г. студентка съм редовно обучение, имам приятел с който сме от 2 г заедно(разликата в годините ни е 9г) ,наскоро разбрах че съм бременна и от тогава живота ми се преобърна.Той иска бебето а и аз го искам ,но майка ми иска да направя аборт защото кариерата ми и живота ми били да се съсипят за цял живот.Аз не съм на това мнение но не мога да я убедя в противното.Приятеля ми е финансово подсигурен,самостоятелен е и мен не ме притеснява,че няма къде да живея и нямам ,и има кой да ми помага за отглеждането на детето.Проблема идва оттам че майка ми и баща ми не го харесват според тях трябва да съм с друго момче което да ми било отивало.Баща ми още не знае че съм бременна ,а незмам как да му го кажа(дайте ми съвет)Мен ме е страх че той е много агресивен и не знам как ще реагира (за тях освен образование и престижна професия друго не съществува).Дайте ми съвет МОЛЯ ВИ


Здравй!
Моят съвет е да си оставите бебчето щом и двамата го искате.Ти си пълнолетна,така че можеш да правиш каквото си искаш.По отношение на родителите ти,те не винаги може да са прави,приеми,че и те могат да сгрешат,пак като видят бебчето даже ще се разкайват.Моят съвет е в никакъв случей да не правиш аборт.
Успех!

И аз бих ти дала такъв съвет Peace

# 109
  • София
  • Мнения: 23 128
Защо се хабите да давате съвети, след като авторката не влиза в темата си??????????
Правете си труда да четете малко по-нагоре  Peace

# 110
  • София
  • Мнения: 2 908
Защо се хабите да давате съвети, след като авторката не влиза в темата си????????
Peace
И аз това се питам

# 111
  • Мнения: 1 919
от авторката -НИЩО. Дано нещата са се развили добре, може би се е изнесла при приятеля си и там няма нет.Макар, че човек като иска има и начини.

# 112
  • Мнения: 81
Трудно е даде човек съвет,а още по-малко да помогне в такава ситуация.Но мисля,че родителите са за това,за да прощават.Дори и да са сърдити в началото ще им мине,особено като видят бебето.А за учене и кариера-живота е пред теб!
Абсолютно съм съгласна  Peace
Успех с взимането на решение Hug

# 113
  • Мнения: 1 629
Хахаха, първи курс винаги изглежда много страшно като оставиш два изпита! Simple Smile Аз така ги влача 4 години и сега са ми останали 3 изпита. Ама няма да се завърши тая година, то се е видяло... Дано поне следващата успея. Не се плашете толкова много! Като погледнеш назад с очите на завършващ студент, никак не е страшно да оставиш два-три изпита. (Е, то зависи каква специалност де, за медицина и право не смея да говоря...). Нещата стават все по-лежерни с времето.

 Ми География уча в Софийския, даже днеска ходих да се местя задочно! Аз знам, че може изпита да се влачи две години един и същ.

Горката Радост дано е добре!  Може да е в процес на изнасяне от вкъщи и сега да няма нет, дано се сети за нас- всички, дето я мислим!

# 114
  • Мнения: 683
Здравейте,сега ще Ви разкажа моята история,надявам се да ми помогнете.Аз съм на 21г. студентка съм редовно обучение, имам приятел с който сме от 2 г заедно(разликата в годините ни е 9г) ,наскоро разбрах че съм бременна и от тогава живота ми се преобърна.Той иска бебето а и аз го искам ,но майка ми иска да направя аборт защото кариерата ми и живота ми били да се съсипят за цял живот.Аз не съм на това мнение но не мога да я убедя в противното.Приятеля ми е финансово подсигурен,самостоятелен е и мен не ме притеснява,че няма къде да живея и нямам ,и има кой да ми помага за отглеждането на детето.Проблема идва оттам че майка ми и баща ми не го харесват според тях трябва да съм с друго момче което да ми било отивало.Баща ми още не знае че съм бременна ,а незмам как да му го кажа(дайте ми съвет)Мен ме е страх че той е много агресивен и не знам как ще реагира (за тях освен образование и престижна професия друго не съществува).Дайте ми съвет МОЛЯ ВИ

Ако приятелят ти е наистина точен и ако иска детето и му имаш вяра, събирай си багажа и отивай при него. Родителите ти сами ще те потърсят, като ги отрежеш, бъди твърда и не позволявай да ти се бъркат в личния живот, защото ще има да си патиш. Аз бях на твоите години, когато се изнесох при приятеля ми, но не бях бременна. Майка ми обаче се беше притеснила да не забременея и се опита да ми забрани да се виждам с него. На 3-я ден след като се изнесох, пратиха братовчедка ми да ми предаде умоляванията им да се прибера. Оттогава нямам родителски проблеми, а с приятеля ми сме вече 13-14г. заедно, имаме син на 2г и половина, а майка ми много се разбира с мъжа ми, който уж не бил за мен.  Wink

Последна редакция: пн, 25 авг 2008, 20:06 от mama_na_vale

# 115
  • Мнения: 750
Какво ли стана с Радостина и защо ли се потули така. Мисля, че е редно да каже все пак какво е развитието на нещата, заради всички, които се опитаха да я успокоят и бяха съпричастни със съдбата и.
Гледам, че влиза във форума?!

Искрено се надявам това да не е поредната пързалка на момиче, нямащо си работа!

# 116
  • Мнения: 444
Какво ли стана с Радостина и защо ли се потули така. Мисля, че е редно да каже все пак какво е развитието на нещата, заради всички, които се опитаха да я успокоят и бяха съпричастни със съдбата и.
Гледам, че влиза във форума?!

Искрено се надявам това да не е поредната пързалка на момиче, нямащо си работа!
Напълно съм съгласна!!!И аз вече от доста време си мисля че си беше чиста пързалка! Crossing Arms ooooh!

# 117
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Живей своят живот, не животът на родитлите си. Ще ти е трудно, но ще се справиш. Не допускай да ти се месят толкова и за толкова лични неща. Диплома можеш да вземеш и след време, но не се знае след аборт дали Бог ще те дари отново с дете. Съжалявам, че го казвам, но е така. Слушай сърцето си и живей за себе си! Бъди щастлива! Сигурна съм, че ще успееш да се справиш и ще намериш начин да завършиш, дори и да прекъснеш година-две.
Абсолютно съм съгласна.
Детето в теб е най-важно,още повече щом и двамата го иската.Не се съобразявай с майка си,моля те!!!
Тя е живяла своя живот,не позволявай да се бърка толкова нагло в твоя!
Извинявай за по-резкия ми тон,но имам приятелка с подобни проблеми!Мразя подобно отношение на родители към деца!!!!!!!!! #2gunfire
Живей си живота,роди си детето и ти гарантирам,че няма да съжаляваш никога!
Успех! Peace

# 118
  • Мнения: 384
Здравейте,сега ще Ви разкажа моята история,надявам се да ми помогнете.Аз съм на 21г. студентка съм редовно обучение, имам приятел с който сме от 2 г заедно(разликата в годините ни е 9г) ,наскоро разбрах че съм бременна и от тогава живота ми се преобърна.Той иска бебето а и аз го искам ,но майка ми иска да направя аборт защото кариерата ми и живота ми били да се съсипят за цял живот.Аз не съм на това мнение но не мога да я убедя в противното.Приятеля ми е финансово подсигурен,самостоятелен е и мен не ме притеснява,че няма къде да живея и нямам ,и има кой да ми помага за отглеждането на детето.Проблема идва оттам че майка ми и баща ми не го харесват според тях трябва да съм с друго момче което да ми било отивало.Баща ми още не знае че съм бременна ,а незмам как да му го кажа(дайте ми съвет)Мен ме е страх че той е много агресивен и не знам как ще реагира (за тях освен образование и престижна професия друго не съществува).Дайте ми съвет МОЛЯ ВИ
Бях в подобна не същата ситуация на 18 и тгава взех грешно решение!Сега щях да имам детенце на 11г.а от тогава Господ 3ти ме е наказвал жестоко и още съм си сама(без дете)с мойте угризения!Дай му шанс,ТО един ден може да направи кариера и за теб че, и за родителите ти!!! newsm10

# 119
  • Мнения: 4 540
Аз вече почвам да се тревожа за нея. Дали таткото не е направил нещо, да я е принудил да махне бебето?? Да знаеш, че толкова народ пише по темата ти и да не се появиш, за да кажеш, че всичко е наред?!....  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт