Съвет за самобръсначка за интимни части

  • 21 701
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 751
Bona Fide, към 20 лв е първата.

# 16
  • София
  • Мнения: 604
Цитат
нали по посока на косъма за интимните части?
и аз се интересувам Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 4 435
Дамските въобще не ми допадат.
и на мен не ми допадат  Peace

И на мен.
Иначе съвети,хубаво е да е с пяна или гел за бръснене.

# 18
  • Мнения: 4 053
Ако имаш бръснеща глава на епилатора, върши чудесна работа  Peace

 Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 7 798

За краката(понеже е с по-голяма глава) тази:

И аз ползвам тази, много съм доволна.  Peace

# 20
# 21
  • Мнения: 3 413
Само да кажа за това вибриране на бръсначките,според мене никаква работа не върши.С вибрация или без си бръсне еднакво ножчето! Naughty

# 22
  • Мнения: 364
Не съм съгласна че вибриращата не върши работа.Ползвала съм и двете и вибриращата е много по-добра и много по-гладко бръсне.И мъжа ми имаше обикновената и мина на вибриращата и каза ,че е по-добра

# 23
Благодаря, момичета!

Само не разбрах в каква посока - за краката съм го правела в посока, обратна на тази на растежа на косъма, но не знам защо с главата ми стои, че при интимните е в посока на растежа на косъма  newsm78 някой дали ще ме осветли по въпроса?  Thinking

# 24
  • Мнения: 4 435
Май е индивидуално,но за себе си аз винаги бръсна срещу посоката на растежа.Както и краката.Смятам,че само така е наистина гладко,поне при мен.

# 25
  • Мнения: 487
Май е индивидуално,но за себе си аз винаги бръсна срещу посоката на растежа.Както и краката.Смятам,че само така е наистина гладко,поне при мен.

Абсолютно,само с бръснене срещу разстежа на косъма, става гладко,където и да е!

# 26
  • Мнения: 824
Само не разбрах в каква посока - за краката съм го правела в посока, обратна на тази на растежа на косъма, но не знам защо с главата ми стои, че при интимните е в посока на растежа на косъма  newsm78 някой дали ще ме осветли по въпроса?  Thinking

В един от първите броеве на Плейбой беше обяснено за бръсненето на интимните части.От както спазвам това не съм имала нито едно подкожно.Даже сега съм намислила да спра колите,че все нещо излиза,което не ми харесва.
Първо се бръсне по посока на растежа,а след това в обратна.Получава се супер гладка зона.Самобръсначката трябва да се сменя редовно и да се избягва повтарянето на едно движение няколко пъти в една и съща част.
Дано си разбрала,че май объркано стана.

# 27
  • Мнения: 4 435
И аз това съм го чела,и съм пробвала,обаче не съм доволна.Ескейп,я пробвай веднъж,само в обратна посока,да видим дали няма да си по-доволна.   Peace

# 28
  • Мнения: 2 448
Използвала съм почти всички модели самобръсначки,но тази/Жилет/ е по-добра/поне на мен ми действа най-добре/дори от Жилет сензор ексел.


Само тази ползвам аз, по добра е дори от по новия модел розовата.
Хе хе и аз от онзи брой на Плейбой така практикувам и съм супер доволна.  Grinning

# 29
  • София
  • Мнения: 4 751
И аз съм с метода на Плейбой, много доволна  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт