Сещате ли се за Алиса в страната на чудесата?

  • 2 105
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Ами може би заради Туидълди и Туидълдъм. Единият лъже в понеделник, вторник и сряда, а другият в четвъртък, петък и събота. А в неделя и двамата казват истината. Въпросът е, че си приличат като две капки вода и не мож ги разпозна.  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 516
светланка, стимулантите бяха деликатен начин да ти кажа, че не си особено ... хммм... умничка. Айде лека то мен!

# 17
  • Мнения: 2 386
Мен пък ме радва девойката.


П.П. И Алиса, и авторката.

# 18
  • Мнения: 3 423
Как бихме познали кое е истина и кое не?

Като се появя аз, разбира се.

# 19
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Хмммм, явно интуицията не е от силните ти страни, Светле.   Разчиташ на мнението на околните, за да се себеутвърждаваш.  Не зная за твоите приятели, но моите не са ме избрали ,защото съм красавица или блестя с ум. Приели са ме такава, каквото съм. Не се нуждая от техните комплименти, за да се чувствам добре. Но това зависи от чувството ти за  собствено достойнство и цена. 
А законите на джунглата са подчинени на законите на физиката.  Peace

 Момента за Алиса нещо ми се губи? newsm78

# 20
  • Мнения: 5 622
Държа и тук да си дублирам постинга от темата на кукуруку

Къде мога да внеса предложение (или по-скоро настояване) до форума да бъдат допускани само пълнолетни лица. Айде, да не са само майки/бащи, но поне да са навършили 18 (като се надявам, че с това ще им е дошъл акъла..Или май съм много оптимистично настрена?!)

 Tired


Към авторката- Можеше и да разберем за какво изобщо говориш, ако беше турила някой и друг препинателен знак, макар да не съм много сигурна за себе си, че препинателните знаци биха ми помогнали много в случая....

# 21
  • Мнения: 247
Хмммм, явно интуицията не е от силните ти страни, Светле.   Разчиташ на мнението на околните, за да се себеутвърждаваш.  Не зная за твоите приятели, но моите не са ме избрали ,защото съм красавица или блестя с ум. Приели са ме такава, каквото съм. Не се нуждая от техните комплименти, за да се чувствам добре. Но това зависи от чувството ти за  собствено достойнство и цена. 
А законите на джунглата са подчинени на законите на физиката.  Peace

 Момента за Алиса нещо ми се губи? newsm78
Ще се помъча да ти отговоря така , че да ме разбереш."Такива каквито са"- аз възприемам само неодушевени предмети , камък,дърво и др. Там нищо не можеш да промениш чрез мисълта си -хубавото е , че като ги обарботиш физически , могат да променят емоциите,чувствата и тн. на всеки нормален човек.Хората са друго нещо , те имат душа-сигурна съм , че знаеш какво е това. По повод законите на джунглата-не всички се подчиняват на физиката.Ти си живия пример за това. За Aлиса тук,ако си достатъчно умна?
http://www.sfbg.us/authors/l/lewis_carroll/Alice/01-Alice_in_Wonderland.htm

# 22
  • Мнения: 247
светланка, стимулантите бяха деликатен начин да ти кажа, че не си особено ... хммм... умничка. Айде лека то мен!
Аз може и да не съм много умна , но ти си върхът.Пример - деликатния ти начин е направо просташки.

# 23
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
По повод законите на джунглата-не всички се подчиняват на физиката.Ти си живия пример за това.

 Явно и физиката не ти е била от любимите предмети.   Mr. Green
Справка http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%B … D1%82%D0%BE%D0%BD
 Ти се променяй се под чието искаш въздействие, но те съветвам да спреш да се излагаш  Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 3 099
Алис? Ху дъ ф** ис Алис?

# 25
  • Мнения: 247
По повод законите на джунглата-не всички се подчиняват на физиката.Ти си живия пример за това.

 Явно и физиката не ти е била от любимите предмети.   Mr. Green
Справка http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%B … D1%82%D0%BE%D0%BD
 Ти се променяй се под чието искаш въздействие, но те съветвам да спреш да се излагаш  Mr. Green


Ако ми беше дала линк от квантовата физика  щтях да те разбера,а относно съветите по добре се виж в огледалото. Не знам какво ще видиш там,но имай на пред вид , че от физична гледна точка там има парадокс- ако въобщте разбираш за какво иде реч.

# 26
# 27
  • Мнения: 5 877
Светланка85,
темата е тъкмо на място, зададена от теб.
За първи път виждам прототипът да се явява след литературния персонаж.
Или Дона е нашият шанс за Нобел,
или хм, нова мистификация. Как мислите?

# 28
  • Мнения: 3 271
Ако ми беше дала линк от квантовата физика  щтях да те разбера,а относно съветите по добре се виж в огледалото. Не знам какво ще видиш там,но имай на пред вид , че от физична гледна точка там има парадокс- ако въобщте разбираш за какво иде реч.

Аз само да се промъкна в темата на пръсти (понеже много обичам Алиса по принцип)    tiptoe
Никога не съм харесвала коментирането на чуждите правописни грешки, но за човек, който разбира от квантова физика, горния пост не е ли леееекинко неграмотно написан   newsm56   Tired

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
svetlanka85, Чеширската котка има точен отговор за теб.
Как е възможно да си го пропуснала?
Уважавам Чеширската котка, ако и  аватарът ми да навява други асоциации.
Когато нещата придобият определен вид, аз ги правя прозрачни или ги "изчезвам", а тя оставя усмивката си (трябва да се внимава, за да се види).

На заключване, черпя с един цитат:
"- Смея да твърдя,че нямаш много практика - каза Кралицата
- Защо? Понякога преди закуска съм вярвала в поне шест невъзможни неща."
Пиши след закуска. Ще намериш мястото си в "клюкарника".
... Или пък няма?!

Общи условия

Активация на акаунт