Малко странен въпрос

  • 3 289
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 054
    Айде сега някоя услужлива форумка около гарата да иде да провери дали е там.  Mr. Green Да види той каква сила е форумът !  Party

Само да си бях в София... хуквам  Mr. Green

Поне бъди спокойна, че не му се е случило нещо лошо...  Peace

Пристрастеността към хазарта Е нещо много лошо. Понякога е по-фатална за семейството от смъртта.
Знам за такива случаи, за жалост. А и клиники за комарджии не съм чула да има...

Имаш право... просто визирах нещо лошо като смъртта или катастрофи и ... да не дава Господ.
Няма клиники, въпреки че са нужни, както няма дрегери, които да хванат шофиращите под въздействието на наркотик... или поне аз не знам за такъв, а също има нужда!

# 16
  • Мнения: 9 188
Да има! и какво ще го правиш тоз хубостник сега а?

# 17
  • Мнения: 603
Е как какво, развод, разбира се! Трябва да е в тон с другите теми в подфорума...

# 18
  • Мнения: 1 259
За жалост има и в подлеза и извън него... и като се загледам в София е пълно с такива зали, било то в подлезите или хотелите...
Жалко за тези които си дават парите там, особенно ако имат семейство, деца..., а не само те да са си разход за себе си...
Пази Боже да е много запален, че и няма отърване от този порок...!
Успех, миличка!

# 19
  • Мнения: 2 005
Вий пък веднага - най-лошото... Може пък да е умрял човека...  newsm48

Смешно ли ти е Rolling Eyes
Ами доста е смешно , миличка ... Joy Явно не си могла да схванеш асоциацията... Наистина нещата са сериозни и мисля, че Трепача просто иска да разведри малко темата...
А, на авторката на темата искам да кажа, че действително е добре да поговорите открито какво го мъчи. Също така трябва да му дадеш да разбере, че ще те загуби, ако продължава така. Ще го напуснеш без колебание... Успех!   bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 62 595
Ако действително е пристрастен към хазарта ще отрича докрай, дори от това да зависи живота му, жената, децата и цялата Вселена. Ако не го "тресне" нещо отвътре или отвън няма да прогледне. На него така му е добре, а жената само създава неудобства и пречи на удоволствието му. За промяната е нужен катаклизъм, нещо сериозно и необичайно. Приказките едва ли ще помогнат, ако вече заекът е минал баира.

# 21
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Има бинго и е точно над касите за билети в централния салон на гарата,не може да няма обхват телефона.
P.S.Долу при Ротондата има игрална зала,горе на самия светофар на Ботев с Централна гара срещу спирките посока площад Македония, също има бинго.

Последна редакция: пн, 18 авг 2008, 17:37 от k.a.l.i.

# 22
  • Мнения: 207
Снощи след дълги разговори ми призна че е отишъл за бързо, изиграл една игра за 10лв и излязъл! За съжаление неможах да отида защото сме в различни градове! Благодаря ви много, че ми казахте че има Бинга

# 23
  • някъде
  • Мнения: 979
Вий пък веднага - най-лошото... Може пък да е умрял човека...  newsm48

Смешно ли ти е Rolling Eyes
Ами доста е смешно , миличка ... Joy Явно не си могла да схванеш асоциацията... Наистина нещата са сериозни и мисля, че Трепача просто иска да разведри малко темата...
А, на авторката на темата искам да кажа, че действително е добре да поговорите открито какво го мъчи. Също така трябва да му дадеш да разбере, че ще те загуби, ако продължава така. Ще го напуснеш без колебание... Успех!   bouquet
На авторката на темата незнам дали й стана по-ведро от тъпизмите на Трепача/ ooooh!/.А твоя съпруг ако е комарджия едва ли ще се търкаляш от смях.

# 24
  • Мнения: 7 947
Снощи след дълги разговори ми призна че е отишъл за бързо, изиграл една игра за 10лв и излязъл! За съжаление неможах да отида защото сме в различни градове! Благодаря ви много, че ми казахте че има Бинга
Е в Сф ако няма...
Че има - има, но ти как приемаш такова нещо и въобще съзнаваш ли че има проблем, ако въобще има нещо като пристрастяване...странно ми е всичко - питаш има ли, разбираш, че да, благодариш, той бил признал - от теб няма реакция... newsm78

# 25
  • Мнения: 2 005
На авторката на темата незнам дали й стана по-ведро от тъпизмите на Трепача/ ooooh!/.А твоя съпруг ако е комарджия едва ли ще се търкаляш от смях.
Ти, май много свободно боравиш с предположенията? Може би познаваш Трепача, p koparanova, мен или дори самия Бойко Борисов?  Joy Въпреки, че освен точката, не използваш други препинателни знаци, разбрах, макар и трудно, какво си констатирала/питала във второто "изречение" в поста си. Да, ние и двамата със съпруга ми сме "комарджии", само че можем да си го позволим и не е проблем за никого. Правим го за развлечение и не лишаваме от грижи и внимание детето си или някой от другите ни близки.
Не очаквам да ме разбереш... Нито очаквам, че ще станеш филолог и ще се изразяваш ясно, като използваш необходимите препинателни знаци... Просто се изненадах как свободно слагаш етикети: "тъпизми", "комарджия"...  bowuu

# 26
  • Мнения: 7 947
Ако момичето е пуснало темата, когато е било притеснено и обсебено от съмнения/както е явно, че е/ -действително черен хумор трудно би приела за добронамерен...А за правилния правопис - не сме се събрали да си мерим...

# 27
  • някъде
  • Мнения: 979
На авторката на темата незнам дали й стана по-ведро от тъпизмите на Трепача/ ooooh!/.А твоя съпруг ако е комарджия едва ли ще се търкаляш от смях.
Ти, май много свободно боравиш с предположенията? Може би познаваш Трепача, p koparanova, мен или дори самия Бойко Борисов?  Joy Въпреки, че освен точката, не използваш други препинателни знаци, разбрах, макар и трудно, какво си констатирала/питала във второто "изречение" в поста си. Да, ние и двамата със съпруга ми сме "комарджии", само че можем да си го позволим и не е проблем за никого. Правим го за развлечение и не лишаваме от грижи и внимание детето си или някой от другите ни близки.
Не очаквам да ме разбереш... Нито очаквам, че ще станеш филолог и ще се изразяваш ясно, като използваш необходимите препинателни знаци... Просто се изненадах как свободно слагаш етикети: "тъпизми", "комарджия"...  bowuu
Жалко,че вместо да разбереш сериозността на проблема,продължаваш да редиш безсмислици,само и само да отговориш нещо.Какви филологии,какъв Бойко Борисов те вълнуват,не разбрах Tired, но ОК,ти си права PeaceВсичко това е много смешно,голям майтап...Авторката вече не се включва,така че не виждам смисъл да продължаваме да спамим.viliko     bouquet

# 28
  • Мнения: 4 733
много неприятно, дано не те лъже заради едното бинго. Нз на какво ниво е пристрастеността му, но по-добре по 10 ст. за талон, вместо по 200 лв на ротативките.

# 29
  • София
  • Мнения: 62 595
Не се знае. С хазарта е като с пиенето - все едно да кажеш на някого като му се пие по-добре да пие бира, отколкото концентрат. Ако пристрастяването е налице всичко е възможно. Няма смисъл да се залъгваме. Започне ли някой да се крие и да лъже, че не играе вече е здраво с двата крака вътре. Може да минат години докато се усети, че нещо не е както трябва.

Общи условия

Активация на акаунт