Крем за назолабиалните гънки

  • 18 735
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
Крем Flavo-C. На мен ми го изписа дерматоложката ми за бръчката на челото  ooooh!. Мажеш само проблемната зона. Самият крем, както подсказва името му е с концентриран витамин Ц. На мен ми влияе добре. Хубав е и Ytseal на Авен или нещо от сорта. Имат и серум.

# 16
  • Мнения: 7 418
  Забелязала съм,че резките промени в теглото,както и израз на тъга и неудовлетвореност в лицето,задълбочават тези гънки. Sad
  Не съм специалист,но мисля ,че дерматологията прави разлика между понятиета гънки и  бръчки. newsm78

# 17
  • Мнения: 880
  Не съм специалист,но мисля ,че дерматологията прави разлика между понятиета гънки и  бръчки. newsm78

Ами в случая май за гънки става въпрос.Въпреки че в нета го срещам и по двата начина:назолабиални гънки и назолабиални бръчки. Thinking Някой ако е по-наясно,нека да обясни.
Сиренце,това Flavo-C,от къде мога да си го купя?
А този крем на ROC дали е добър,гледам,че и него го дават за тази област? http://www.blushingbuyer.co.uk/product/266/rocoxnght/roc-retin-o … t-cream-30ml.html
А на La Roche http://www.dermstore.com/product_Potent-C+10.5+Concentrate_7496.htm ?

Последна редакция: пн, 15 сеп 2008, 23:50 от LaPerla

# 18
  • Мнения: 3 675
Гарниер май имаха някакъв лифтинг крем за лице /в червена опаковка/, не знам дали ще помогне в случая, но поне ще повдигне кожата на лицето.Орифлейм има някаква нова серия за мимически бръчки, може да влезе в употреба, заглажда всякакви линии-около устата, пачи крак, има дневен и нощен.

# 19
# 20
  • Ямбол
  • Мнения: 47
От началото на лятото направих два курса с хиалуронова киселина, по една таблетка дневно.
Не че лицето ми се опъна като с вълшебна пръчица, но определено бръчките около устата ми станаха някак по-изпълнени и не толкова забележими.
До края на годината мисля да изпия още една опаковка.

Хиалуроновата киселина не се ли поставя инжекционно?  newsm78 Какви са тези таблетки, които пиеш?

# 21
  • Мнения: 528
От началото на лятото направих два курса с хиалуронова киселина, по една таблетка дневно.
Не че лицето ми се опъна като с вълшебна пръчица, но определено бръчките около устата ми станаха някак по-изпълнени и не толкова забележими.
До края на годината мисля да изпия още една опаковка.

Хиалуроновата киселина не се ли поставя инжекционно?  newsm78 Какви са тези таблетки, които пиеш?

Ето тук можеш да погледнеш, последните в списъка са http://www.actavis.bg/bg/products/ActaStyle.htm
HyaVita се казват, продават се в аптеките.

# 22
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
Да, това е. Опаковката е 50мл около 40лв беше някъде. Икономично излиза, понеже се ползва само за засегнатите участъци. Има и серум в стъклено шишенце, около 50-60лв беше, не помня мл, но не беше много голямо. Има ги в Ремедиумите.

# 23
  • Мнения: 5 317
в този сайт има интересни неща,някой поръчвал или използвал ли е нещо да каже за ефекта?

# 24
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
Бри* , (много ми харесва ника ти Wink ) аз съм си купила въпросния крем Flavo-C и съм доволна. Майка ми си взе серума от същата серия и също е доволна. Хвърлила съм око и на други неща, но в момента имам на доизмазване разни кремчета  Whistling Според мен са много добри продукти, а и цените им са прилични. Има ги в Ремедиума, аз лично не съм поръчвала он-лайн.

# 25
  • Мнения: 5 317
Ха  щото има общо със сиренето ти харесва. Mr. Greenмисля да поръчам някой продукт,тук нямаме Ремедиум.ще разгледам,но доста си харесах.

# 26
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
Ха  щото има общо със сиренето ти харесва. Mr. Greenмисля да поръчам някой продукт,тук нямаме Ремедиум.ще разгледам,но доста си харесах.
Естествено, като виден сиренояд  Mr. Green Надявам се да останеш доволна от продуктите. ЛаПерла къде забегна, добър диалог се заформи  Laughing

# 27
  • Мнения: 5 317
Много добри неща пише в коментарите.Пък и не са кой знае колко скъпи.и е нещо ново за мен,така обичам да пробвам нови продукти.
отивам да се трудя,после ще реша точно кое да поръчам.

# 28
  • Мнения: 880
Естествено, като виден сиренояд  Mr. Green Надявам се да останеш доволна от продуктите. ЛаПерла къде забегна, добър диалог се заформи  Laughing

Тука съм,чета ви най-внимателно.  Mr. Green Натрупах информация,има доста добри отзиви за продуктите.Сега отивам да си купя крема или серума. Laughing

# 29
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
Не взимам процент от продажбите на тези продукти, че то стана е.ати рекламата  Mr. Green Наистина се надявам да ви харесат. Аз правя доста алергични реакции, с Flavo-C не съм имала проблем. Самото кремче е по-мазничко, но не е тежък и сравнително добре попива. За серума - не съм го пробвала лично, мама е доволна и пак ще си купува  Wink
ЛаПерла за Рок има добри отзиви за анти-бръчковите кремове. Майка ми ползваше един от златната серия и беше доволна. Но специално за локални бръчки моята дерматоложка ми препоръча въпросния крем и Ytseal на Avene. Даде ми 2 мостри и 2-та продукта ми повлияха добре, избрах Флавото, понеже беше по-изгодно като грамаж/цена  Mr. Green Иначе ноември съм си запазила час за плодов пилинг. Според докторката ми ще ми изглади фините бръчици на челото, ще докладвам за резултата, а междувременно стриктно се мажа  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт