LaRedoute.fr - 76 - Всичко за поръчката! Прочетете 1-вия пост преди да питате!

  • 60 854
  • 1 093
  •   1
Отговори
# 960
  • Мнения: 4 916
Имам известие за митница -  получих го днес, естествено, когато митницата не работи. Вероятно е за поръчката от 2 август и мъжките обувки Колумбия.

# 961
  • Мнения: 639
микки много ти благодаря   bouquet Доста добре изглеждат,а в крайна сметка ако са много големи ще ги поорежа  Laughing Благодаря ти още веднъж  и за размерите и за снимките  Hug

anji78   bouquet  bouquet  bouquet На мен това писмо ми го изпрати wb и доколко са ме разбрали незная  Crazy но е факт,че ми пратиха ваучер.Естествено по-добре е да е правилно написано,така че помоща ти е огромна  за всички ни Flutter

krasykm06 признавам,че като го получих беше доста дълго на малката и направо го прибрах без да го изпера.И все още не съм.Надявам се да няма такъв проблем в последствие,но доколкото зная има доста момичета,които са си ги носили цяла минала зима и не са се оплакали  newsm78 Не искам да намесвам и фактора цена,че якето,което й взехме миналата година от тук беше 60лв.,а като качество и изпълнение доста по-лошо от тази дудунка.Дано наистина не стане на  топки ватата  Rolling Eyes

# 962
  • Мнения: 157
Момичета, имам едно питане за ваучерите. От три различни поръчки имам три отказани артикула. За последния ми беше отбелязано в Mes remboursements и вече получих ваучера( от 01.08). Вторият  е отбелязан в Mes remboursements като Note d'avoir ,но не пише, че ще ми пратят ваучер( от 17.07). А третият въобще не е отбелязан( от 18.07). Да чакам ли още или да им пиша? И ако да - Много ви моля,дайте ми примерен текст на английски или френски на лични,че няма да се справя Praynig

# 963
  • Мнения: 454
Vi4ito,  тези обувки и мен много ме кефят, но вече го изгърмях този код и сега ще трябва да чакам пак нещо толкова изгодно. А аз докато си чакам, ти сигурно ще ги получиш, да кажеш дали са толкова хубави в действителност.

# 964
# 965
  • Мнения: 594

Поръчах я миналата седмица... Дано да дойде скоро - ще дам отзиви  Peace

# 966
  • Мнения: 732
мякой може ли да ми даде размери на 86 от тази дудунка


Знам, че е многократо обсъждана, не ми се карайте  Embarassed но не ми се рови назад в темите  Praynig

# 967
  • Мнения: 738
Здравейте и от мен!Аз съм сравнително нова Ларедутка, но иначе много запалена! BlushИскам да питам до колко време горе-долу връщат паричките за отказана стока, тъй като искам да поръчам нещо, а мъжо ме скастри и мога да разполагам само с наличните пари в картата?

 И да питам някой вече получил ли е пратки от началото на този месец?

               П.П.А този дюшек от подаръците струва ли си, че имаме нужда от такъв за плажуващите ни гости през лятото!

Предварително се извинявам ако въпросите ми са обсъждани преди, просто не можах да открия нищо по темата! Heart Eyes

# 968
  • Враца
  • Мнения: 79
Момичета,може ли която беше купила обувки мъжки на Колумбия да каже отговарят ли си? много,много   bouquet

# 969
  • Мнения: 732
Момичета,може ли която беше купила обувки мъжки на Колумбия да каже отговарят ли си? много,много   bouquet

Аз съм вземала мъжки чехли на Колумбия, отговарят си

# 970
  • Мнения: 4 916
Момичета,може ли която беше купила обувки мъжки на Колумбия да каже отговарят ли си? много,много   bouquet

Аз ги чакам, но други мами писаха, че си отговарят. Мога да потърся цитати.

ред. А, вече са ти оговорили.

Последна редакция: сб, 23 авг 2008, 15:20 от argun

# 971
  • Враца
  • Мнения: 79
Сърдечни благодарности за бързите отговори  Hug

# 972
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Искам да питам до колко време горе-долу връщат паричките за отказана стока, тъй като искам да поръчам нещо, а мъжо ме скастри и мога да разполагам само с наличните пари в картата?
 И да питам някой вече получил ли е пратки от началото на този месец?
А този дюшек от подаръците струва ли си, че имаме нужда от такъв за плажуващите ни гости през лятото!
Да, получават се пратки от началото на месеца, аз взех моята от 2 август, беше 4 кг и нещо.
Парички-само веднъж са  ми връщали с ваучер, пристигна преди колета писмото даже, някъде около 3 седмици след поръчката.
За дюшека-никой още не се е похвалил, че го е получил

# 973
  • Пловдив
  • Мнения: 150
мякой може ли да ми даде размери на 86 от тази дудунка


Знам, че е многократо обсъждана, не ми се карайте  Embarassed но не ми се рови назад в темите  Praynig

дължина - 50см, ширина - 38см, ръкав - 21/28см.

# 974
  • Мнения: 732
Златна  си, много благодаря   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт