LaRedoute.fr - 76 - Всичко за поръчката! Прочетете 1-вия пост преди да питате!

  • 60 978
  • 1 093
  •   1
Отговори
# 900
  • DE
  • Мнения: 967
sVeshti4ka, въобще не са ужасни. Аз бих ги носила!

# 901
  • Мнения: 332
Якенцето: ширина 40, дължина 59, ръкав 43  Peace
А туниките са супер, аз съм 158 и 45кг и ми заспаха. Много хубаво седят.


Еййй, най-после някой с подобни мерки - само дето ме биеш с 2-3 см на височина;) А ще може ли снимки на теб, ако не е вече мнооого нахално от моя страна  bowuu

Може може, но по късно, сега отивам на разходка с дребничкия  Crazy

# 902
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Ето и нещата http://www.lusesita.snimka.bg/album.php?album_id=225710&pid=7100382
Всичко е коментирано, най съм доволна от якенцето, страхотно е.
Но бая съм се изхвърлила с размерите  Mr. Green Тамън за детската градина ще му е  Joy
A може ли размери на якенцето  bouquet
П.С. и на дамските туники - бялата и черната, че много ми бяха харесали, ама в едни други туники пак 34/36 плувам и сега тея не смея и да ги погледна....
Якенцето: ширина 40, дължина 59, ръкав 43  Peace
А туниките са супер, аз съм 158 и 45кг и ми заспаха. Много хубаво седят.


Пате, да за момченце съг го взела, екстра си е. Унисекс  Mr. Green
Относно якенцето, за кой ръст(номер) са мерките?

П.П. Чак сега забелязах, че на снимките си писала р-р 114  Embarassed.

# 903
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
MimSss, от изкуствена кожа са. Аз ги взех на половината от цената и май пак идват скъпички, но пък много си ги харесвам и са много удобни, тока не се усеща дори. Flutter

Ох и на мен много ми харесват и направо се чудя два дена дали да си гипоръчам. Може ли да ми дадеш реална снимка  Praynig

# 904
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 237
sVeshti4ka обувките ти стоят много добре!

# 905
  • София
  • Мнения: 1 078
mimoza^^ , nelly6900Hug   bouquet

# 906
  • Мнения: 1 147
lusesita, може ли размери на това пуловерче, че другите споменаха, че е умалено и се чудя 102 дали ще стане на моя малчо.

# 907
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Маратонките на Skechers са ми точно и са си моя номер. Явно Puma си вървят малко по-различно.
И на мен на Skechers са ми точно, 38-ми са ок, но Пума не. Ако това ще ти помогне.

# 908
  • Мнения: 259
Това дефект ли е ,шапката е  зашита на обратно на плетката .При вас така ли са Sick

# 909
  • Мнения: 400
Това дефект ли е ,шапката е  зашита на обратно на плетката .При вас така ли са Sick

Ние го имаме в розово, и нашия е така, спокойно!

# 910
  • Мнения: 2 047
sVeshti4ka, сандалите изглеждат добре и качествени.

 Божура, много ми хареса лилавата ти вълна  Laughing

# 911
  • София
  • Мнения: 1 740
Това дефект ли е ,шапката е  зашита на обратно на плетката .При вас така ли са Sick
Ей сега погледнах, че имам в мен една такава и тя е така  Peace

# 912
  • Перник
  • Мнения: 396
Надя, би ли ми измерила вешето 86 Praynig  bouquet. Аз вече ги поръчах  ooooh!, но ако няма шанс да ни стане да поръчам следващият докато има още номера  Thinking
Ами разликата май не е никак голяма м/у 86 и 102. За 86 - дължина - 34, ширина - 25, ръкав - 35.
А някой дали ще има р-ри за 114 или 126 за това пуловерче
lusesita    bouquet

Последна редакция: пт, 22 авг 2008, 21:51 от nadiad79

# 913
  • Мнения: 4 202
Маратонките на Skechers са ми точно и са си моя номер. Явно Puma си вървят малко по-различно.
И на мен на Skechers са ми точно, 38-ми са ок, но Пума не. Ако това ще ти помогне.

Попринцип си взимам +1, особено за маратонките, но Skechers ми дойдоха големички, когато са с номер по-големи.

# 914
  • Мнения: 251
Моля за размери на момчешка блуза с къс ръкав(дълж. и ширина) размер 138 Praynig

Общи условия

Активация на акаунт