LaRedoute.fr - 76 - Всичко за поръчката! Прочетете 1-вия пост преди да питате!

  • 60 892
  • 1 093
  •   1
Отговори
# 945
  • Пловдив
  • Мнения: 4 733
Момичета,някоя има ли тези  http://www.laredoute.fr/vente-sandale-entrecroisee-cuir-femme-la … 6&prodcolor=1  Дали ще ги намалят още или да ги поръчвам веднага? Peace

Скоро някое от момичетата (chockolina мисля) беше писала за тях. Ако искаш, потърси малко назад.

# 946
  • Мнения: 83
Здравейте, момичета  Hug Наскоро нямах много възможност да чета от край до край темата, и е възможно, когато съм я чела отгоре-отгоре, да съм пропуснала, ако някой е питал за тези боти


Много ще съм благодарна, ако имате някакви отзиви за тях и евентуално дали да рискувам със същият номер, защото в описанието нищо не пише. Извинявам се, ако въпросът ми е повторен.  Blush
Предварително благодаря  Hug

# 947
  • София
  • Мнения: 234
Малко е късно си давам мнението, но
sVeshti4ka на мен много ми харесват точно тези сандали, които са ти изпратили. Само, че ги исках в сиво, а така и не заредиха повече от този цвят. Според мен въобще не стоят евтино и ми изглеждат много по-качествени от тези с дървената подметка.   

# 948
  • Пловдив
  • Мнения: 270
ето една оферта от мене
http://www.laredoute.fr/StaticPages/ContentPage.aspx?pagename=la … urecode=001RP8616
мисля,че скоро имаше подобна.
някои получил ли е вече чантата

# 949
  • Мнения: 1 144
Здравейте, вижте какво получих днес:

Récemment, nous vous avons offert 3 chèques "allocation rentrée" de 40? (pour 109? d’achats), 31? (pour 83? d’achats) ou 23? (pour 59? d’achats). Sauf erreur de notre part, nous constatons que vous n’en avez pas encore profité.
Peut-être n’avez-vous pas eu le temps de les utiliser ? Soyez rassurée, ces chèques "spécial rentrée" sont encore valables… mais seulement 10 jours !
La rentrée démarre le 2 septembre, alors profitez-en dès maintenant pour préparer la rentrée sereinement et en douceur.

Bonne fin de vacances et à bientôt sur laredoute.fr !

Philippe Démarret
Responsable Relation Client

И ето какво ми написа преводача:

Напоследък сме предлагат 3 проверки на "ре-разпределение на ? 40 (за 109 ? покупки), 31 ? (83 ? за покупки) или 23 ? (59 ? за покупки). С изключение на грешка от наша страна, ние откриваме, че все още не се възползваха.
Може би не е необходимо време, за да ги използвате? Бъдете сигурни, тези проверки "Специални върнат" все още са валидни… но само 10 дни!
В ре-стартира на 2 септември, а след това да я използват сега, за да се подготвят за завръщане спокойно и гладко.

Добра цел почивка и се видим скоро по laredoute.fr!

Филип Démarret
Клиентски отношения мениджър

Отдолу има и код 78905. Дали това е код за намаления или става дума за някакви чекове? (Има и картинка на нещо като чек) и как се пазарува, ако е чек?

И най-накрая, защо не си преведат сайта на английски...

# 950
  • София
  • Мнения: 2 022
Подсещат те да пазаруваш, изпращайки ти код за отстъпки, които са валидни само още 10 дни.  Hug

Последна редакция: сб, 23 авг 2008, 10:49 от sophsan

# 951
  • Мнения: 4 916
Получих кода с чековете, но не мога да го ползвам - излиза ми съобщетние, че такъв код не съществува. Писах на французите  Crossing Arms

п.с. Мислех, че пиша в темата с кодовете, пардон.

Последна редакция: сб, 23 авг 2008, 11:00 от argun

# 952
  • Варна
  • Мнения: 2 036
ето една оферта от мене
http://www.laredoute.fr/StaticPages/ContentPage.aspx?pagename=la … urecode=001RP8616
мисля,че скоро имаше подобна.
някои получил ли е вече чантата
Аз току що поръчах с този код един пуловер за приятеля ми, който е препоръчан преди няколко страници, но да си призная, че заради чантата пуснах поръчката. И този път франсетата, ако ми извъртят номер и ми пратят някой друг боклук, просто ще престана с подаръците.  Mr. Green Така че след 10-тина дни ще видим как е сакчето.
Получих кода с чековете, но не мога да го ползвам - излиза ми съобщетние, че такъв код не съществува. Писах на французите  Crossing Arms
Какъв код с чекове?  newsm78

# 953
  • София
  • Мнения: 2 022
Pepsilight, тази оферта е супер! Даде ли ти всички екстри и лично ли ти беше изпратена?  Laughing

# 954
  • Мнения: 4 916
... Какъв код с чекове?  newsm78

От темата с кодовете е. Мислех, че пиша там, едва преди малко видях, че съм изпющяла поста тук  Embarassed

# 955
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Pepsilight, тази оферта е супер! Даде ли ти всички екстри и лично ли ти беше изпратена?  Laughing
Съжалявам, че ще пиша тук за кодове, но все пак. Да, лично ми беше изпратена и само на него акаунт ми действа, на другите не, а и 2-ри път не става.  Mr. Green Сложих и неща да ми излязат 25 евро и даде БД, но аз си пуснах без БД само пуловерчето.  Peace

# 956
  • Мнения: 200
Тази жилетка
http://www.laredoute.fr/vente-cardigan-prix-mini.aspx?productid= … tegoryid=22898600
от две седмици изписва, че ще е налична след 3 седмици. Искам да си я пусна докато ми действа кода за намалениес 15 евро smile3512. Кога най-после ще е налична?

# 957
  • Мнения: 1 368
Аз пък водена от вчерашната вълна ІОБУВКИ - не издържах и поръчах ето тези(с код 69507 - че откога го мисля Laughing):



Като дойдат - ще пиша отзиви.

# 958
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 760

някой се похвали, че е получил тези от детската серия, може ли реални снимки Peace

# 959
  • Мнения: 22 471
Тази жилетка
http://www.laredoute.fr/vente-cardigan-prix-mini.aspx?productid= … tegoryid=22898600
от две седмици изписва, че ще е налична след 3 седмици. Искам да си я пусна докато ми действа кода за намалениес 15 евро smile3512. Кога най-после ще е налична?

О, с много неща е така, направо е отвратително. Хареса си човек нещо и то след 3седмици, 4ри, 6.

Общи условия

Активация на акаунт