Отговори
# 75
  • Мнения: 4 435
Мило, на лесното вдишваш на трудното издишваш. Hug

Сега ще си го запиша. Mr. Green Сериозно,че наистина го забравям.


Славче,колко кг си та все повтаряш,че си дебела? newsm78 Аз съм 54 да не съм фиданка я  Blush

Е,къде съм повторила,пък и ти си мнооого нова тука.Иначе съм 50кг.

# 76
  • София
  • Мнения: 4 791
аз излизам, стискайте ми палци да не се разтопя някъде по пътя от жега  Mr. Green чао  Hug

# 77
  • Мнения: 4 435
аз излизам, стискайте ми палци да не се разтопя някъде по пътя от жега  Mr. Green чао  Hug

Стискам.Приятно прекарване. Hug

# 78
Еми не си дебела,да не си 70 кг та да си дебела  Laughing

# 79
  • Мнения: 4 435
Еми не си дебела,да не си 70 кг та да си дебела  Laughing

То това оставаше,да съм 70 на 22 години. Mr. Green Аз имам мераци на 45,затова 50 ми се виждат много.Естествено от тяло до тяло има разлика.Има хора на които 47 са им много,има и такива на 65,които изглеждат супер.Зависи как са разположени.

# 80
  • Мнения: 515
Аз пък съм 64 килаца (тва от лятото- сладоледа е виновен  Laughing)  и си ми седят добре смятам, по голямата част от килцата ми е на дупето , ама ген кво да го правиш. Laughing Преди все исках да съм по слаба, ама няма начин, колкото  и дасвалям все около 60 -те крепя . За протокола съм висока 175. 

# 81
  • Мнения: 4 435
Аз пък съм 64 килаца (тва от лятото- сладоледа е виновен  Laughing)  и си ми седят добре смятам, по голямата част от килцата ми е на дупето , ама ген кво да го правиш. Laughing Преди все исках да съм по слаба, ама няма начин, колкото  и дасвалям все около 60 -те крепя . За протокола съм висока 175. 

Е на 175,определено 45-50кила няма да ти отиват.

# 82
  • Мнения: 515
Аз пък съм 64 килаца (тва от лятото- сладоледа е виновен  Laughing)  и си ми седят добре смятам, по голямата част от килцата ми е на дупето , ама ген кво да го правиш. Laughing Преди все исках да съм по слаба, ама няма начин, колкото  и дасвалям все около 60 -те крепя . За протокола съм висока 175. 

Е на 175,определено 45-50кила няма да ти отиват.

абе май на 60 се чуватвам най добре, ся работя по въпроса за свалянето на останалите 5 натрупани по време на сезона, най гадното е че аз като трупам трупам на дупе и бедра, а горе нищо ню -ню

# 83
  • Мнения: 4 435
И аз само на дупе и крачета. Crossing Arms

# 84
# 85
  • Мнения: 515
Аз съм решила след като родя да си сложа едни 250-300 кубика Simple Smile

# 86
  • Мнения: 2 388
Аз съм решила след като родя да си сложа едни 250-300 кубика Simple Smile

Аз повече и то преди да родя. Mr. Green

# 87
# 88
  • Мнения: 3 641
O, престанете. Толкова сте си добре сега Simple Smile

# 89
  • Мнения: 515
Аз съм решила след като родя да си сложа едни 250-300 кубика Simple Smile

Аз повече и то преди да родя. Mr. Green

Ми аз четох там за подмускулно и надмускулно и май надмускулното беше след като родиш и като форма те повече ми харесаха

Общи условия

Активация на акаунт