Лепенки за лечение на стрии и целулит

  • 4 419
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 508
През ден пускаш едни и същи теми или подобни.Формулирай си темата и си я поддържай.За какво да се точат три такива?Размива се въпросът ти.То не беше Леокрема, Дева, а сега и лепенки....

# 16
  • Мнения: 2 111
Уф, с целулита се преборих почти на 100%, обаче от стриите отърване май няма. Ще следа отзивите за лепенките, де.  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 2 132
Не бях чувала и за лепенки. Затова ще се запиша аз-да не би някой да каже, че е доволен  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 3 695
Уф, с целулита се преборих почти на 100%, обаче от стриите отърване май няма. Ще следа отзивите за лепенките, де.  Peace
как успя  Laughing

# 19
  • Мнения: 4 496
Тези лепенки малко ми звучат като историята с ринг тон, с който, като ти двънят, отслабваш... Rolling Eyes
Съжалявам, но не вярвам...Ако ставаше с лепенки, ехеее...... Crazy

# 20
  • Мнения: 4
ползвала съм такива лепенки, само че за отслабване и имаше лек ефект, обаче от тях се ходи по честичко до wc  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 132
ползвала съм такива лепенки, само че за отслабване и имаше лек ефект, обаче от тях се ходи по честичко до wc  Simple Smile
Shocked Rolling Eyes това ми звучи малко невероятно Stop

# 22
  • Мнения: 2 111
Уф, с целулита се преборих почти на 100%, обаче от стриите отърване май няма. Ще следа отзивите за лепенките, де.  Peace
как успя  Laughing

Мазила+упражнения всяка божа сутрин, индивидуално изготвена диета+много вода и разбира се масажи. Това всичко в продължение на почти 9 месеца. Остана ми още съвсем малко, но нещо започвам да губя мотивация, вече не се придържам така строго към хранителния режим, масажите ги спрях, но продължавам с водата и упражненията.

# 23
  • Мнения: 4 435
А какви са упражненията?

# 24
  • Мнения: 111
И какви мазила, на кои фирми си ползвала за девет месеца?

# 25
  • Мнения: 2 500
И аз стигам до същия извод лек за целулит има, но за стрии не. В другия подфорум има обяснено за масажите с медhttp://www.maxefect.com/bb/tselulit-masaj-s-med.html.Определено има резултат и в комбинация с упражнения и умерено хранене има избавяне от целулита

# 26
  • Мнения: 1 258
записче book

# 27
щте следя темата с интерес макар да не ми се вярва 4е има ефект от тези лепенки а от каде да си ги купя продаватлисе по аптеките  newsm78

# 28
  • Мнения: 494
Не съм чувала за тези лепенки, но ще ми е интересно да чуя вашия опит

# 29
  • Мнения: 522
Дрън дрън че пляс са тия лепенки

Общи условия

Активация на акаунт