Млякото и детето над 1г.

  • 1 829
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
   Пие пълноценно мляко за деца след 1г.Отделно яде и кисело мляко.

# 16
  • Мнения: 5 940
Нямам отговор на този въпрос, не знам кое е по-доброто. Давам и адаптирано мляко, и кисело. От няколко дни се боря обаче въобще за присъствието на млякото в храненето на сина ми. Решил е, че не го кефи " ко, не, нее, неее", в превод " не искам мляко".

# 17
  • София
  • Мнения: 17 592
Давам АМ, давам и кисело (не заедно, де Simple Smile ).

# 18
  • Мнения: 27 524
Давам АМ, давам и кисело (не заедно, де Simple Smile ).

И аз така правех  Peace
Иначе след годинка е добре да се мине и на прясно, и на кисело, но синът ми отказа и АМ, и прясното скоро след това  Confused
Ако детето си пие АМ, не го насилвай да го сменя  Peace

# 19
  • Мнения: 1 305
Ние скоро ще станем на 1г и досега давам НАН 2 но мисля от другия месец да минем на Нестле Джуниър, а и не мисля да и спирам АМ докато самата тя не реши. А за киселото мляко следобед след сън си хапва по 100-150 гр

# 20
  • Мнения: 569
........... Каква е разликата  ooooh!

И аз се 4чудех дали да не сменя Хипп-а ..Тя вече е на 1.
И аз съм в групата на ХИП3... а е на 1,4 г
 Досега мислех , че му давам най- доброто , пък и ме е страх да сменя , да не би да не го хареса и да се откаже съвсем ...
 Но наистина подходящо ли е ХИП 3 за след годинка?

# 21
  • Мнения: 15 379
Сутрин и преди лягане пие Милумил 3, кисело мляко, както и прясно още не съм давала.

# 22
  • Мнения: 39
........... Каква е разликата  ooooh!

И аз се 4чудех дали да не сменя Хипп-а ..Тя вече е на 1.
И аз съм в групата на ХИП3... а е на 1,4 г
 Досега мислех , че му давам най- доброто , пък и ме е страх да сменя , да не би да не го хареса и да се откаже съвсем ...
 Но наистина подходящо ли е ХИП 3 за след годинка?

Ами пише че е за след 8-мия месец, но не знам докога. По принцип чета, че майчета дават на децата си на тази възраст други 3-ки от Адаптирани млека, така че според мен би трябвало да става за след годинка Хип 3... Аз обаче минавам на Нестле Джуниър, защото мисля че вече е голям за АМ, а нестлето е прясно мляко с добавки-витамини и минерали.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 734
Всички 3-ки на млеката са подходящи за дечица докъм 3 год. възраст.

# 24
  • Мнения: 569
Всички 3-ки на млеката са подходящи за дечица докъм 3 год. възраст.
Благодаря! Значи не е проблем , че все пак е Адаптирано млеко...

# 25
  • Мнения: 39
Хм... значи все пак не е грешка ако продължа с Хип 3, супер!

# 26
  • София
  • Мнения: 2 734
Ами 3-ката на Хипп също представлява преходно мляко,не е изцяло адаптирано.Вижте тукhttp://www.bg-mamma.com/index.php?topic=116208.msg2112023#msg2112023,пише,че млякото задоволява потребностите на детския организъм от 8-ми месец и през първите години от живота.Пригодено е за дечица след годинката.

# 27
  • Мнения: 39
Ами 3-ката на Хипп също представлява преходно мляко,не е изцяло адаптирано.Вижте тукhttp://www.bg-mamma.com/index.php?topic=116208.msg2112023#msg2112023,пише,че млякото задоволява потребностите на детския организъм от 8-ми месец и през първите години от живота.Пригодено е за дечица след годинката.

Сърдечно благодаря за инфо-то, много ми беше полезно. Ще продължа с Хип-а в тзкъв случай, защото нестлето ми седи много рядко и не знам дали ще го засити така, както гъстото хип-че. Страшно съм доволна от това мляко, радвам се, че няма и да го сменям.  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 586
Исках да пие АМ възможно най-дълго,давах Нестле Джуниър след навършване на 1 г. но за съжаление той сам отказа да го пие към 1г. 4-5м. , иначе и аз смятам,че колкото по-дълго ,толкова по-добре!

# 29
  • София
  • Мнения: 3 249
Давам Нестле 1+ и дъщеря ми (на 1 г. и 7 м.) умира за него - вечер преди сън, а все по често и отказва да закусва друго. Денем яде кисело мляко, прясно, сирене... Не смятам да спирам да й давам АМ, докато отношението й е такова. Преди време имаше проблем с вноса и за няколко дни й давах кисело или прясно мляко. Пиеше го, но с не особено желание.

Общи условия

Активация на акаунт