за браковете от един пол

  • 11 674
  • 368
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 37
Dencho, според теб, ако процента е малък това променя ли нещата? Казвам само, че когато хомосексуализма се превърне в "модерна алтернатива", за каквато се представя в медиите тогава процента хомосексуалисти ще расте. А че днес икономически причини влияят за формирането на деца като такива ... Може с теб да си затваряме очите, но това няма да промени нещата. Аз просто не искам с мълчаливото си съгласие да ставам съучастник в това. Иначе и аз мога да млъкна.

Последна редакция: вт, 26 авг 2008, 17:25 от rorobobo

# 346
  • Мнения: 2 471
Напълно съм съгласна, че медията психологически налага тенденции в поведението на хората. Но, съм изложила мнението си, въз основа на лични контакти и наблюдения.

# 347
  • Мнения: 37
Както ти казваш: "има хора и хора". Ти имаш своите наблюдения, аз своите. А хората дето четат ...Един чете и разбира едно, друг чете и разбира друго. Искаме или не искаме пак ставаме част от машината за манипулация. Може би именно това е целта. Да коментираме и с това темата да се превръща във важна. Ами и аз мисля да спра. (засега)

# 348
  • София
  • Мнения: 1 890
    Не е точно по темата, затова с две думи : на нас не са ни правили никакви изследвания, а медицинските ни направи личната лекарка. Даде ни ги с всички печати и т.н., ние само си попълнихме датите и имената. Не казвам, че всички правят така, но голяма част от хората - да. В такъв смисъл не лягайте на тази теза, че щом някой е сключил брак, не е болен от СПИН.
   За секциото ще докладвам др. месец.  Mr. Green

# 349
  • Мнения: 2 471
    Не е точно по темата, затова с две думи : на нас не са ни правили никакви изследвания, а медицинските ни направи личната лекарка. Даде ни ги с всички печати и т.н., ние само си попълнихме датите и имената. Не казвам, че всички правят така, но голяма част от хората - да. В такъв смисъл не лягайте на тази теза, че щом някой е сключил брак, не е болен от СПИН.
   За секциото ще докладвам др. месец.  Mr. Green
Едва ли съм си мислила, че няма хора, които да не си взимат по този начин медицинските. Аз не съм го направила така, боцкаха си ме. Идеята ми беше друга, но няма значение. Леко раждане

# 350
  • София
  • Мнения: 38 611
http://showbusiness.actualno.com/news_175813.html

няма лошо ,НО..

как да възпитаме у децата кое е правилно и кое не е . , а кое е всъщност?!
и аз не знам ,почвам да се притеснявам с неизбежния момент на обяснението ..

Верно, много станаха "новаците''. Някакви хора идват в този форум, уж се регистрират, пускат някоя провокативна тема и бегат. И ние, като сме умни само спорим, а те ни гледат сеира.

Поредната пързалка!

# 351
  • Мнения: 1 168
    Не е точно по темата, затова с две думи : на нас не са ни правили никакви изследвания, а медицинските ни направи личната лекарка. Даде ни ги с всички печати и т.н., ние само си попълнихме датите и имената. Не казвам, че всички правят така, но голяма част от хората - да. В такъв смисъл не лягайте на тази теза, че щом някой е сключил брак, не е болен от СПИН.
   За секциото ще докладвам др. месец.  Mr. Green

Едва ли съм си мислила, че няма хора, които да не си взимат по този начин медицинските. Аз не съм го направила така, боцкаха си ме. Идеята ми беше друга, но няма значение. Леко раждане
Аз се отървах от боцкането - отидохме с бъдещия ми съпруг и те ми казаха:"Дай сега да боцнем момчето - ако той е здрав и ти си здрава. А теб като забременееш има да те боцкат...."

# 352
  • Мнения: 592
Не знам кое е правилно и кое не, но основната функция на животното "човек" е да се възпроизвежда, да продължи рода си - от такива бракове досега такова нещо не се е случвало и няма да се случи! Това показва и отговора ми на темата!

# 353
  • София
  • Мнения: 38 611
Тази тема нарушава правилата на форума и поражда ксенофобия!
Предлагам да се затвори!

8. Забранено е пускането на теми и мнения, съдържащи краен агресивен национализъм, ксенофобия и антисемитизъм, теми с расистка насоченост, мнения, съдържащи религиозна, идеологическа, политическа пропаганда, теми подклаждащи /или които могат да доведат до/ расова, културна, социална, религиозна, етническа и всякакъв друг вид дискриминация, омраза и нетолерантност, теми и мнения, целящи създаване на смут и предизвикване на страх, подклаждане на масова паника, както и теми и мнения с линкове към сайтове, съдържащи подобни елементи.

# 354
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Подкрепям!

# 355
  • Мнения: 5 710
Първо, не се казва СПИН, а ХИВ.
Второ, нас никой не ни е изследвал преди гражданския брак.

Трето, по темата - харесвам еднополови двойки, интересни са ми, имам приятели - за брака им съм.
Ако син/дъщеря имам хомосексуални ще се моля да намерят подходящия човек, да са щастливи.
И ах, бих искала да имам и внуче - осиновено, или родено от близка, каквото ТЕ си решат.
Ако може и две.

# 356
  • Мнения: 2 471
HIV  (Human Immunodeficiency Virus)
ХИВ - “човешки имунодефицитен вирус” причинителя на
СПИН - Синдром на придобита имунна недостатъчност

Нека не изпадаме в подробности. Разговорно всички говорят за СПИН

Не знам, кога си зключвала брак, но ги искат тези изследвания!!!!

И темата се разводни страшно, време и е за ключ.

Последна редакция: пт, 29 авг 2008, 22:53 от Dencho

# 357
  • Мнения: 5 710
СПИН - Синдром на придобита имунна недостатъчност

Точно така. Изледването не е за СПИН, СПИН не е болест, тя е синдром.
Ако беше болест щеше да се казва болест.
Изследването е за ХИВ.

Последна редакция: пт, 29 авг 2008, 23:07 от 10 cent's

# 358
  • Мнения: 950
Не виждам бъдеще в такива бракове  newsm78,кой ще създава поколение ?

# 359
  • Мнения: 5 710
Не виждам бъдеще в такива бракове  newsm78,кой ще създава поколение ?

Ами 'нормалните'. Досега кой ги създава?
Или мислиш, че света ще се затрие, ако разрешат на хомосексуалистите да сключват брак.
Ти хомосексуална ли си? Това, че държавата ще разреши браковете м/у хомосексуални хора ще те приласкае ли към 'другия бряг"

Общи условия

Активация на акаунт