На 11 месеца е, а все още повръща от едро пасирана храна

  • 2 192
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 005
Миличка , не се тревожи  Hug Ние бяхме същите и сега понякога продължава да ги прави тези номера , да не дъвче , а направо да го гълта и като е малко по едро и естествено го повръща  Mr. Green Направо в чудо се бях видяла - пет пъти на ден да го храня и петте пъти да ми повръща , гълташе като пуйче , но заседнели му нещо и хоп... веднага го е повърнал  #Crazy #Crazy #Crazy Не можеше да яде дори царевични пръчици и аз постоянно се тревожих и ревях като гледах другите деца как си гризкат дори солети , а бяха и значително по - малки от нас , но майките ме успокояваха  Thinking
Реших проблема като го записах на 1г. и 4м.  на ясла  Rolling Eyes Там точно за две седмици покрай децата се научи да дъвчи и се храни нормално  Grinning Просто не можех да повярвам , толкова бях благодарна на персонала на яслата , не можехме да повярваме на очите си , че гризка солетки , яде нормалко и дъвче хляб ...  Можеш да започнеш опитите си със Бестини - лешник , те са по меки и сравнително по - бързо се топят в устата , така започнаха нашите опити  newsm78 Изпитала съм го и знам какво е .... Успех , миличка и търпение   bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Мнения: 9 973
и моето дете яде пасирано

# 17
  • в джунглата
  • Мнения: 916
2г 1м и аз пасирам все още, ако не го пасирам направо го гълта, та предпочетох да го пасирам. Иначе  дъвче  каквото на нея и харесва/но не и манджа/ защото е много злояда.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
До преди един месец дъщеря ми също неискаше да дъвче-не повръщаше,но направо гълташе храната.Не и пасирах храната и постепенно тя започна да дъвче

# 19
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
И дъщеря ми хапваше пасирано до почти две годишна. Иначе повръщаше.
Започнах да и давам по-твърдите храни с вилица,а супата - първо лъжичка само гъсто , после лъжичка само бульон и лека-полека започна да дъвче.
Ще се научи , не се притеснявай.

# 20
  • Мнения: 953
Болна тема smile3511

Дъщеря ми на 1,4г яде основно пасирано, чакам да го израсте .
Съвет не мога да ти дам, при мен нищо не сработи до момента.

Общи условия

Активация на акаунт