Наръчник на добрата жена

  • 6 705
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Не зная на кое викате цирк и роля. Напълно естествено е жената да е тази, коята внася уют в дома.
 
Аз поне го правя с удоволствие, стига да ми остане време.

Но пък и мъжът ми отвръща със същото. Имаше един период, в който само аз работех, а вечер като се прибирах премръзнала, той ми събуваше обувките, и ме слагаше да си легна в топлото легло, докато вечерята стане готова.
Защо да не направя същото за него.

# 16
  • Мнения: 289
Не зная на кое викате цирк и роля. 

Аз лично го виждам като абсолютен цирк, щото съветите се движат все в посока "даваш му да разбере", "необходимо", задължително", "трябва", "имаш право", "нямаш право"...
Всичко е като някакъв нагласен кадър.. живееш по сценарий, за да ГО правиш щастлив  ooooh! намирам за по-разумно жената наистина да бъде свежа, отколкото да полежи 10 минути, за да "изглежда" такава.. или да се зарадва спонтанно, вместо да е длъжна да го направи.. изобщо, в тази посока са разсъжденията ми..
Съгласна съм обаче, че "Добрата жена винаги знае своето място"  Mr. Green а то определено не е в сянката на мъжа..

# 17
  • Мнения: 581
 На мен това ми прилича на наръчник на робинята.

# 18
  • Мнения: 851
Много моля, това не е никакъв наръчник. Това е копирано от темата "В услуга на Милото". И при това тези правила са за начинаещите. А просто не знаете там какви професионалистки са писали и какви чудеса правят.

# 19
  • Мнения: 3 641
И като се прибирам винаги по-късно от него. Работя по 10 часа на ден, отговорна и динамична работа.  Crossing Arms
Мен кой да ме предразположи. ooooh!

# 20
  • Мнения: 120
Панделката , момичета!Панделката....Всички забравяте за нея...
Според мен тя служи след като приспиш децата и му направиш еротичен масаж с етерични масла да му завържеш с нея ръцете за леглото и да го скъсаш от ....сещате се Laughing Laughing Laughing Laughing
Все още чакам други идеи!!! Joy

# 21
  • София
  • Мнения: 2 006
След като прочетох наръчника мога да кажа само:
"ДА ЖИВЕЕ ЕМАНЦИПАЦИЯТА!"

П.С. Панделката в косите е добра идея smile3521 Ще посрещна довечера милото по панделка  и бременен тумбак. А мога и да го вържа да не ми бяга - все пак съм станала по-яка от него.

# 22
  • Мнения: 120
 Laughing Laughing Laughing Joy newsm10 newsm10 newsm10 вържи го,вържи!!!

# 23
  • Мнения: 4
 Е га ти и наръчника! За да звучи още по така са забравили да напишат, че трябва да му измиеш и краката, а после за по- голямо доказателство , че го обичаш да изпиеш и водата!!! А относно панделката ами след като цял ден си се ръководила от наръчника и чакаш мъжа си, а той се прибере едва след като от тежкия уморителен ден  се е поотпуснал с колегите на едно две питиета панделката би ми послужила по- лесно да го удуша!!!

# 24
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Пропуснали са едно: да му почешеш т*п***е  Laughing

# 25
  • Мнения: 4

Пропуснали са едно: да му почешеш т*п***е  Laughing
А защо не да му ги вържеш с панделката и ако е недоволен от нещо да я стегнеш повече от необходимото!  Laughing

# 26
# 27
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Още от първо четене отпадат повечето точки при мен- прибирам се от работа след него. Mr. Green

# 28
  • Мнения: 130
т.11 ме разби/
живеел в стрес милия/

# 29
  • Мнения: 130
8.Зарадвай му се , като го видиш
тук си представям лигаво куче с изплезен език което го събаря и му лиже лицето! Joy

Общи условия

Активация на акаунт