Сладко/солено :момиче /момче

  • 8 636
  • 102
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 9 814
Всякакви неща ми се ядяха и солени и сладки.
Така че, отговор не мога да дам.

# 76
  • Мнения: 196
Права си-това е просто мит Peace

# 77
  • София
  • Мнения: 44 188
Не ми се е променял вкуса - ядох си по равно и сладко и солено и плодове и манджи и т.н. - момче имам...по логиката на анкетата, трябваше сигурно близнаци да имам от двата пола Simple Smile

# 78
  • София
  • Мнения: 39 802
Тази анкета трябва да е с повече опции.
Дияна - сладко.
Алекс - солено.

# 79
  • Мнения: 3 315
кисело ми се ядеше страшно много ама го няма като опция в анкетата - имам момиченце

# 80
  • Мнения: 43
Ядеше ми се кисело,а преди да забременея не вкусвах.И сега не ям кисело GrinningИмам момче.

# 81
  • София,
  • Мнения: 4 267
Солено и кисело - момче, сега той предпочита сладко! Hug
Сладко и месо - момиче, сега  тя умира за мръвка и солено, сладкото го ненавижда! Hug

# 82
  • Мнения: 3 166
Със сина ми кисело. После имам две неуспешни бременности: забременях с момиченце - кисело. После пак с момче - кисело отново. Сега отново е момченце, но сладкото си ме влече повече. Явно при мен система няма.  Mr. Green

# 83
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Аз да си призная всичко ми се хапваше  Embarassed , но поече сладичко и имам момиченце, но по принцип и да не съм бременна пак си хапвам доста сладко така, че ....... Не вярвам на тези неща.  Naughty

# 84
  • Мнения: 1 674
солено-имам момиченце.Мисля,че това са глупости

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Яде ми се повече сладко, но и преди да забременея си ядях повече сладко, а чакам момиченце! Не вярвам на тезе неща

# 86
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Ааааа, не вярвайте в тези неща!
Ядях и сладко, но и на киселите краставички не прощавах! Naughty

# 87
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 759
Гласувах с опцията сладко-момиче,но аз по принцип много обичам сладки неща,а относно бременността ми вкусът ми се менеше почти всеки месец  Simple Smile

# 88
  • Мнения: 559
И двете ми се ядяха просто на периоди. Така че в това няма никаква истина.
Абсолютно! Поредната измишльотина  Confused

# 89
  • Мнения: 8 999
По време и на двете бременности ми се ядеше соленко. И най-вече мазна софийска баничка.

Общи условия

Активация на акаунт