Видяхте ли списание Cars?

  • 3 254
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Моят син от 3 годишен много харесва детските списания и комикси

# 16
  • Мнения: 2 479
А дали ще има начин да намеря и първия брой сега? Моя направо е във възторг от филмчето, гледаме го почти всеки ден.

# 17
  • Мнения: 423
И на нас ни е любимо това филмче  Heart Eyes. Преди два дни взех втория брой с количката Сали, и малкия е постоянно с нея. Искам да вземеме и първи брой. Някой да знае как и от къде да се снабдим с първи брой?

# 18
  • София
  • Мнения: 1 802
Някой да знае как и от къде да се снабдим с първи брой?
От Дружба го взех, имаше доста списания и от 2та броя, предполагам, не е трудно да се намери.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 648
Брех, какви неща научава - ще ходя да търся заради количката главно поне последния брой!

# 20
  • Мнения: 2 885
Някой да знае как и от къде да се снабдим с първи брой?
От Дружба го взех, имаше доста списания и от 2та броя, предполагам, не е трудно да се намери.

Къде точно в Дружба да потърся? До кой блок?

# 21
  • София
  • Мнения: 1 802
немирница, Дружба 1, в бившия РУМ, пред касите на "Европа"-та продават вестници, списания, детски книжки и тн,  та там го има.

# 22
  • Мнения: 3 219
Купихте ли вече новия брой,в понеделник излезе, с Док Хъдсън е.
Малките колички излязоха супер здрави Peace

# 23
  • Мнения: 987
И мойте са фенове на филмчето .
А списанието си го купуваме редовно  Peace
МНого си играят с количките....

# 24
  • Мнения: 1 364
Не съм го купувала. Алекс събира други списания, но ще го потърся да го разгредам.
Как излиза? Всеки месец ли?

# 25
  • Варна
  • Мнения: 70
През месец.Днес купихме новия брой,голяма радост беше.Не ми се мисли с Матю как ще е - любимеца ни.

# 26
  • Мнения: 3 219
През месец в третия понеделник.
Матю или Батю, както той му вика, е и наш любимец. До  скоро не можеше да си казва името, но знаеше имената на всички коли, заслуга за което има батко му. Имаме и разни други книжки. Видяхте ли тази новата на Егмонт, с пистата...ама много скъпа бе ooooh!, 35 кинта е. Ние имаме предното издание с прожекционното апаратче. Обаче още е малък и не  умее да ги пази Confused

# 27
  • Мнения: 3 216
Момичета,каква е цената на списанието с играчката?

# 28
  • Мнения: 4 841
4,90 лв за един брой.

# 29
  • Мнения: 3 576
Момичета, издирвам първия брой!  Praynig
Може ли някой да ми помогне?

Иначе мнението ми за списанието - тъпи са историйките, но детето страшно ги харесва!

Общи условия

Активация на акаунт