бременна сам сега на къде

  • 1 981
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 343
Честито и от мен вси1ко ще е наред Simple Smile сложи си лентичка за да виждаш как бързо минават дните даже накрая ще си мислиш къде ти е отишло времето . Стискаме палци .

# 16
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Какво да ти кажа  :едва са я спасили литър гной в корема.
Искам да призова (макар че не ми е работа, признавам, и макар че не съм модератор), този сайт да се използва за обмяна на информация/съвети/конкретен опит. Постинги от рода на горния (в стил "и моя приятелка я объркаха пустите лекари") не помагат на никои с нищо. Малко са в стила на моята свекърва, дето обича да нарежда в стила "седни да ти разкажа с графични подробности как съседа на сина на калекото на вуйна ми умря от рак"...
Не ме плюйте, не съм модератор и не трябва да се меся, това е просто призив да се използва по-рационално този сайт, подминете ако не ви харесва.
Ето ти конкретна информация. Колежката ми забременя. Ходи на видеозон и й казаха че всичко е наред макар че имаше болки ниско в корема. По някое време започна да се оплаква от болки в мускулите, казаха й че сигурно е грип и й предписаха лекарства. Докато един ден припадна в офиса от силна болка. Закараха я в Пирогов и установиха че има извънматочна бременност. Отрязаха й тръбите от едната страна, питаха я дали има друго дете и я посъветваха да не забременява повече.
А пък моя случай го споменах по-горе, мога да цитирам и имена.

# 17
  • Мнения: 781
Честито!!!!!
Не мисли въобще за първата си бременност Naughty при много семейства се случва, вкл. и моето пък минало свършило  baby_neutral Мисли положително за това което ти предстои preggo  ylinfant smile3541...повече спокойствие и увереност ти желая Simple Smile
ПС.Изчакахте ли 5-6 месеца, ако Да - това е едно добро начало Wink

# 18
  • Мнения: 5 468
Честито ембрионче!!!
Почивай си повече, яж плодове... те преди мен са ти казали. Намери си добър гинеколаг, който да ти следи бременността. Аз в първите месеци пиех Фолиева киселина и Нош-па.
Не се притеснявай, че веднъж си пометнала..., това не означава, че ще се повтори. Това е природния подбор. Този път всичко ще бъде наред!!!

# 19
  • Мнения: 4 068
Честито ембрионче и от мен!
Не се притеснявай за нищо. Това е най-важното сега. И аз като теб имам загубени бременностти, но ето че сега вече съм в 8-мия месец и с нетърпение чакам великото събитие. Тя природата си знае работата. Аз в началото вземах Утрогестан, за да помогне на ембриончето да се залепи добре и развие, но това трябва да го каже гинекологът ти.
Мисли само позитивни неща и се радвай на бременността си! Изживяването е прекрасно повярвай ми!

# 20
  • Мнения: 1 873
Честито и без притеснения!
Както каза Ню намери си добър генеколог, който да води бременността ти...това е много важно, почивай си, не се напрагяй, не се ядосвай..обкръжи се с приятни хора и се усмихвай..След няколко седмици ще усетиш признаците!

# 21
4естито и от мен и гледай смело напред. Мойта първа бременност и тиа завърши със спонтанен аборт, но ето сега си имам едно по4ти 8 месе4но мъни4е. Бъди спокойна и вси4ко ще е ОК.

# 22
  • Мнения: 235
Честито
 pregnantНе се притеснявай това май е най важно.
Форума много може да ти помогне.

# 23
  • Мнения: 2 663
 Hug Hug Hug
Благодаря на всички ви,нещо се разчувствах и си поплаках докато чета какво сте ми написали,много сте мили,пак БЛАГОДАРЯ!!!
А да си призная с представянето на маничкото бебче( Praynig надявавам се)съм много напред вече.Стигам да такива подробности-обличане,папкане,сълзички-а бе какво и аз обяснявам ясно ви е сигурна съм...
А исках друго да споделя-работя в  М-тел,но работата ми е много адски напрегната,след 3 дни на работа се чувставам супер изнервена,напрегната...а бе отивам с нежелание да съм точна.Мислех да напусна,но такава работа не се намира лесно.От друга страна малкото ми бебче е,не е нужно да споменавам,е милион пъти по-важно,да си призная мога и без да работя,но там ползвам доста привилегии,това е истината.Все пак много се двоумя как да постъпя smile3529
А за мен би било истинско удоволствие,да се срещам с други мами,с които да си говорим за каквото и да е... lalalala  newsm03

# 24
  • Мнения: 138
Честито и само на пред
Всичко хубаво и леко бременеене:))

# 25
  • Мнения: 2 047
   Честито и от мен.
  За работата - и мойта беше много напрегната преди да забремения , всеки ден разправии и нерви, обаче като разбрах, че ще има бебе, просто си наложих да не се ядосвам и през цялото време да мисля как на бебето да му е добре.  Мен не ми спираше работа, защото си има и лошите и добрите страни.  Та така пробвай да си по-спокойна и не давай никой да те ядосва.

# 26
  • Мнения: 2 663
еи каква съм забравана -толкова се вълнувам,че все забравям-имам проблеми с бъбреците,сега преди 1 седмица имах нова криза-дори още не съм изпишкала проклетото нещо.Та доктора ми каза,че не мога да си позволя да забременея сега,но е факт вече.Каза ми също,че може да се наложи хоспитализиране и това да има пагубен край за маничката ми душичка... Cry
Моля ако някоя от вас е имала подобен проблем да сподели с мен ще бъда безкрайно благодарна

# 27
  • Мнения: 2 657
Честито!
Радвай се на бременноста си и не мисли за лоши работи.
Стискам палци вси4ко да е наред.И след време да се похвалиш с БЕБЧЕ Grinning
Леко бременеене Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 203
Констанс, честито! Отиди на лекар, обясни му, че работата ти е напрегната (стресът влияе страшно зле на бебчето). Привилегии пак ще имаш, а и не е казано, че през цялата бременност ще си вкъщи. Важното е да се закрепят нещата. Аз съм офицер и при мен също е много напрегнато, а и аз много се връзвам на хората. Първите 4 месеца си бях вкъщи, колегите ми много неколегиално постъпиха, като ме караха да си прекратя болничния - да не съм луда! Бебето е преди всичко. Е, вече съм на работа! За бъбреците - обезателно му кажи на лекаря си за бъбречните проблеми. Аз преди 10 г боледувах от бъбреци (наследено авно от татко ми) и на всяка консултация ме питат за бъбреците. Ще ти стискам палци, успех!

# 29
  • Мнения: 92
Честито!   bouquet
Моята първа бременност също завърши със спонтанен аборт, затова после внимавах много- лежах в болница, почивах. Бъди и ти много внимателна и всичко ще е наред. А що се отнася до работата, моите колеги проявиха разбиране и поеха голяма част от задълженията ми, така че при мен да не е толкова натоварено и мисля, че това е естествена реакция. Но ако все пак при теб не се получи така- вземи си болнични- с тридневен престой в патология си осигуряваш 40 дни домашен.
И наистина не мисли за лоши неща- радвай се на чудото в теб и се грижи добре за себе си!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт