НЕ МИ ИДВА, А ТЕСТА Е ОТРИЦАТЕЛЕН

  • 46 962
  • 139
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 960
искам да попитам - възможно ли е да имаш всички признаци на бременност преди така нареченото имплантиране ( значи имам всички признаци ...или поне си втълпявам ,че имам ), един ден преди да ми дойде - тест - отрицателен. В деня на идване - леко розово зацапване ....Или просто лелката се е запътила , а аз виждам това ,което искам да видя..... ?  Confused Кога започват всички симптоми ?

При всеки  симптомите започват различно- зависи от организма.
Направи си кръвен.
:
Peace

# 31
  • Мнения: 170
Здравейте отновоо!!! Ве4е ми закъснява 16 ден и теста е отрицателен. Вече незнам какво да си мисля. В сряда съм на гинеколог. Може пък да се окаже неспукан фуликул. Дано да греша!

# 32
  • Мнения: 127
На мен днес ми е 22 ден закъснение,и теста пак е отрицателен.Вече не ми е гадно толкова,че и този път не е станало ,а заради страха от някакъв по кофти проблем.... #Cussing out

# 33
  • Мнения: 170
Споко и аз съм  така, но до утре ще устискам някак си. Дано да е бебчее....и на тебе ти го пожелавам от сърце Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 127
paraskeva какво каза гинеколога днес? Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 170
Каза, че скоро ще ми дойде. Лигавицата на матката ми била удебелена и се очаква много силно кръвотечение, освен ако през последните 10 дена не е имало оплождане. Това е.

# 36
  • Мнения: 1 085
И ти дава повод за съмнение дали си бременна така ли?

# 37
  • Мнения: 127
Ясно,но все пак може пък и да е имало оплождане...или ако е нямало,ще си ти дойде и ще се нормализират нещата  Peace

# 38
  • Мнения: 975
Параскева,закъснението ти доколкото разбирам е около 20 дни.И как така доктора не може да определи бременна али си или не???Потърси и друго мнение.Че нещо много ме съмнява този доктор.

# 39
  • Мнения: 170
И аз незнам какво да си мисля ве4е. Ще ходя на доктор ако не ми дойде и септември месец. Ама наистина този не беше много сигурен, гледа ме на коремен ехограф ако това има зна4ение!

# 40
  • Мнения: 3 294
paraskeva при такова закъснение трябва да се види евентуално бременност . А защо не те погледна с вагинален ехограф , така ако имаше нещо щеше да се види. Пусни един кръвен тест , ако и той е отрицателен , поне няма да се надяваш и да си в невидение , както в момента  Peace

# 41
  • Мнения: 1 247
Кръвен тест си пусни най добре ще покаже Peace

# 42
  • Мнения: 117
Здравей paraskeva Hug
стискам палци за бебуша.
Потърси мнение и на друг лекар или както са те посъветвали момичетата пусни кръвен тест. Понякога в толков ранен перид немогат да го видят  с коремен ехограф. Някой гледат и незнаят какво виждат.
Успех Hug

# 43
  • Мнения: 170
Много ви благодаря за съветите, момичета! Мисля да изчакам да ми дойде и поне до 11.09. Ако и тогава лелката не се появи, ще ходя на доктор. Целувки от мен!! Heart Eyes

# 44
Hi na vsi4ki!kato 4eta za va6tite problemi mi se preiska i az da si spodelq makata,ako ne e mnogo nahalno ot moq strana :(na men sa6to mi zakasnqva ,posledniqt mi cikal be na 15 uli i ot togava ne mi e idvalo!Napravih si mn testove no vseki pat otricatelen i zatova re6ih da otida na lekar.Uvi ne sam vremenna a imam ne6to(zabravih kak se kazva to4no ,no ne e kista)na desniqt qi4nik koeto mi zabavq cikala i koeto 6te mi popre4i ili 6te stane po-trudno bebepraveneto.mnogo mi e bolno ot kakto razbrah,kajete ima li nqkoi podoben problem i kak se e izmaknal ot nego....Naistina iskame bebe  smile3504[smilie=smile3541.gif]4ao za sega  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт