Чувствате ли се свободни в брака си?

  • 5 729
  • 120
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Моя здраво си ме пази,все едно ще избягам някъде, Mr. Green     но ако го попитате ще ви каже,че това не е вярно.
Ех то живот ли бе да го опиша.... ooooh!
същото Peace

# 16
  • Мнения: 919
Определено да!Позволява ми всичко-мога да ходя където си поискам до когато си поискам и той така-може да ходи където си иска.Наистина си имаме доверие.
Peace

# 17
  • Мнения: 3 641
Стрелец съм, ревниво си пазя свободата.  Simple SmileИ той много добре го знае това, Както аз не го ограничавам ,така и той мен Mr. Green

# 18
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Е....хубава работа!
Не се е родил още човек който да ме командва,ограничава и т.н.....,но пък и смятам,че аз не злоупотребявам. Naughty

# 19
  • Мнения: 2 199
И двамата сме си дали свобода, кой кадето иска си ходи, ама вечер се събираме в леглото  Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 17 592
Аз съм цербера в къщи, ревнива съм и за двамата. Та... аз се пазя! Simple Smile

# 21
  • Мнения: 2 803
Да, чувствам се свободна. Нямам ограничения, но използвам свободата си разумно.

# 22
# 23
  • Мнения: 12
Моя здраво си ме пази,все едно ще избягам някъде, Mr. Green     но ако го попитате ще ви каже,че това не е вярно.
Ех то живот ли бе да го опиша.... ooooh!
А вече десет години сме заедно......

# 24
  • Мнения: 12
кара ме да се чувствам виновна дори когато пия кафе със сестра си ....
отвратително.дори когато ми звънят приятелки по телефона се съобразявам че се дразни...

# 25
  • Мнения: 2 448
кара ме да се чувствам виновна дори когато пия кафе със сестра си ....
отвратително.дори когато ми звънят приятелки по телефона се съобразявам че се дразни...

Ако това не е шега, си е жива трагедия, че и 10 години.   Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 12
така сие. в последните две- три години започнах да обръщам внимание на собствените си потребности и приятелки което естествено доведе до напрежение в къщи.Не му харесва.Но аз осъзнах че съм жив човек и не мога цял живот да дишам за неговите роднини и приятели. Определено не му е приятно, но няма начин.трябва да бъда себе си и да имам и държа на своя живот.

# 27
  • Мнения: 3 423
Коя кучка е по-секси? Волната или тая на каишката?

Да, чувствам се свободна. Свободата си я дефинирам аз.

# 28
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Е....хубава работа!
Не се е родил още човек който да ме командва,ограничава и т.н.....,но пък и смятам,че аз не злоупотребявам. Naughty
Точно това искам и аз да напиша. Peace

# 29
  • Мнения: 152
Аз пък в къщи си слагам сромната маска и след това нямам проблеми.Трябва ималко артистизъм,нали?

Общи условия

Активация на акаунт