Безплатни дермо-козметични консултации от Vichy

  • 3 853
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 768
rorrr като прочета такива изказвания меко казано изпадам в шок  Shocked  надявам се че в случая проблема не е в твоето незнание , а в това на 'консултанта" Малко по горе много подробно съм написала начина на отчитане да дермоанализатора.Ако не си ме разбрала нямам идея как да обясня по просто. Уреда отчита моментното повърхностно състояние на кожата, и както хидратацията замерва и липидното състояние Mr. Green като отчита себумнтото отделяне.

# 16
  • Мнения: 1 540
rorrr като прочета такива изказвания меко казано изпадам в шок  Shocked  надявам се че в случая проблема не е в твоето незнание , а в това на 'консултанта" Малко по горе много подробно съм написала начина на отчитане да дермоанализатора.Ако не си ме разбрала нямам идея как да обясня по просто. Уреда отчита моментното повърхностно състояние на кожата, и както хидратацията замерва и липидното състояние Mr. Green като отчита себумнтото отделяне.

Какво е толкова шоково, не разбрах. Нали и аз това казах, че уреда измерва хидратацията. Не се хващай за всяка дума  Tired Човек да не посмее да се изкаже  Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 1 768
ОТКАЗВАМ СЕ - има хора на които и с фуния да наливаш има толкова празно място , че няма шанс да го напълниш Stop

# 18
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Хайде де,стига сега кой какво казал.Става ясно кой какво иска да каже Hug Hug Hug
Маринекс ,Със сигурност са нямали преди това,което имат сега....дори може би е и повече от 6 год. Rolling Eyes
Незнам откъде са ми правили теста,вече не се сещам,но знам,че тогава като ме "прегледаха"жената ми написа бележка за продуктите ,които трябва да си купя за да ми се подобри състоянието на кожата PartyСещам се,че бяха на Виши,и затова си мисля,че е представител на тази марка,НО в никакъв случай не споря за това.....говоря по спомени.....
И тъй-никой не каза за Варна  за тестове newsm78

# 19
  • Мнения: 1 768
Даниджи , предполагам , че като заработи аптеката в новия Мол във Варна от виши ще направят нещо по въпроса  Wink

# 20
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Кой новия newsm78
Мол Варна,или този строящия се в момента?!?!
Егати тъпия въпрос,но не разбрах за кой МОЛ става въпрос Rolling Eyes

# 21
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Само да кажа за пловдивчанки - тестовете ги правят в аптекта до х-л "България", която е на ъгъла на ул."Отец Паисий".

# 22
  • Варна
  • Мнения: 917
Момичета, помните ли навремето имаше Санита на 8 приморски полк във Варна, където правеха всякакви тестове за кожата и косата и продаваха медицинска козметика. После затвориха и не знам сега във Варна има ли такова място пак

# 23
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Санита има точно срещу централна поща,но аз не съм влезала там отдавна.......Виж как ме подсети Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 957
В Мол София го има до Техномаркет, на мен ми позна отлично, кожата ми е нормална към суха ,хидратирана и еластична. С този тест показват и какъв фактор трябва да използваме и не задължават да купуваш козметиката на Виши.

# 25
  • Мнения: 83
Искам да кажа нещо много важно,този тест е подходящ за да определи от какъв крем имате нужда в момента,което е супер,дали кожате е хидратирана и тн.............това не е лекарски преглед и не означава нищо.Най-лошото обаче е ,че се прави от най-обикновенни промо-момичете който нищо не разбират от кожа,научили са две фрази и се опитват да ме убедят че разбират.
Това е ужасно,много хора се заблуждават че са компетентни и им се доверяват сляпо,а козметиката не е евтина и не е лечебна,това е масова козметика нищо че се продава в аптека.Да сте чули на някой да са му изписали крем на Виши..................
Много ми е интересно оотрицателното мнение на дамата работила 5 години за марката,това ми говори доста зле          за Виши

Общи условия

Активация на акаунт