правите ли секс пред бебетата си?

  • 20 540
  • 153
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 447
Дори и децата като спят се местим в друга стая.

# 16
  • Мнения: 376
 Sad No comment Stop

Последна редакция: чт, 21 авг 2008, 03:47 от Martani

# 17
  • Мнения: 3 423
Много е грешно и ще отидеш в ада,
ако правиш секс пред бебето. Да не
кажеш, че не съм те предупредила.
То по принцип там ти е мястото, щом
изобщо правиш секс, но това е друга тема.

# 18
  • Мнения: 2 197
А защо държиш да е пред бебето?
Друга стая нямате ли? Може и на друго място...

Ами защото в голямото легло ни е най-удобно.
От 40-тия ден на дъщеря ми правим секс в същата стая, в която е тя. Естествено докато спи. Нямаме намерение да обикаляме из къщи. Е, случвало се е да го правим и в кухнята, но по-рядко. Определено не мисля да се крием като тинейджъри. Имаме две стаи, скоро тя няма да има своя, така че това е положението.

# 19
  • Мнения: 824
Само да вмъкна,че още си спомням моите родители как правеха секс,докато аз"спях".Не знам на колко съм била.Имахме си детска стая,но вероятно тогава още съм спяла при тях.

# 20
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Правили сме-съмнявам се,че има млади родители които не им се е случвало такова нещо изобщо.Наистина всичко е "тренировки и постоянство сестро"Цитирам Балу. Peace

# 21
  • Мнения: 352
На 3 и половина е и досега в повечето пъти правим  в същата стая ,където спи. Не,че няма стаи, но спалнята е там и е по-хладно. От тук нататък почвам да се замислям да не се случва вече ,че уж спеше миналата вечер/сигурна бях/ , а на другата сутрин ми изръси неща, които ми е говорил татко му. Shocked

# 22
  • Мнения: 77
никога не бих го направила, дори докато спи.

# 23
  • Мнения: 366
Само да вмъкна,че още си спомням моите родители как правеха секс,докато аз"спях".Не знам на колко съм била.Имахме си детска стая,но вероятно тогава още съм спяла при тях.
  И аз си спомням за моите, а също помня как детето се събуди и каза:
   - Мамо, тати гъделичка ли те?
 Тогава беше за последно.

# 24
  • Мнения: 9 990
Да не стане като с първокласника в женската баня, алоооооу hahaha
бебетата...дефинирайте бебета, за много мъжки майки 7-8-9-30-годишните са бебетата на мама... Whistling

# 25
  • Мнения: 1 866
Не, не сме го правили. Нито на мен, нито на съпруга ми ни се вижда подходящо да правим секс пред децата.

ами ние пред него защото иначе не можем, тои много буиства, и иска внимание, не мога да го оставя сам в друга стая, стаи бол, 120 квадрата...сутрин се събужда в 6, и почва да ни ходи по главите, да играе, и днес го направихме докато бе6е при нас на спалнята, тои маи не се усети, но легна,. примря, и изчака търпеливо да свър6им без да гледа, гледа6е само краката на татко си...не знам дали е разбрал нещо,със сигурност не е видял, и дали не се е травмирал? възможно ли е? днес е малко по нервен от обичаино. не иска да спи, трудно суче..//
Този пост шега ли е?

# 26
  • Мнения: 9 990
не
остави-всеки си знае къщата, остави и че им е 120 квадрата къщата, не е до нямане на място, мен ме изуми повече това, е масово извинението е не, че нямат друго място, а че не смеят да оставят детето само в съседната стая, не се оставяло бебе само...хахаха, а как си миете зъбите-на смени ли???И за една друга бях чула, е не се къпе, докато мъжа и не се прибере, за да не оставя бебето само, а мъжа и пътуваше...мъка, мъкааааа Crazy

# 27
  • Мнения: 2 807
Пет години живяхме в една стая с три деца...
За протокола: не са ни хващали никога.

И ние сме така -  в една стая всички.
Позволяваме си го в голямата спалня само, когато са дълбоко заспали!
Никога досега не са се будели и не са ни хващали на... местопрестъплението  Laughing
Престъпленията ни обаче са не само, и не основно, в тази стая  Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 1 735
Родителите сами могат да преценят какво е правилно да правят пред детето си и до каква възраст .На мен не ми е комфортно и като бяхме на почивка в хотелската стая хем я бяхме обърнали с количката да гледа тв,но тя надзърташе любопитно след даден момент и хич не  ми беше до секс.

# 29
  • България
  • Мнения: 3 621

ами ние пред него защото иначе не можем, тои много буиства, и иска внимание, не мога да го оставя сам в друга стая, стаи бол, 120 квадрата...сутрин се събужда в 6, и почва да ни ходи по главите, да играе, и днес го направихме докато бе6е при нас на спалнята, тои маи не се усети, но легна,. примря, и изчака търпеливо да свър6им без да гледа, гледа6е само краката на татко си...не знам дали е разбрал нещо,със сигурност не е видял, и дали не се е травмирал? възможно ли е? днес е малко по нервен от обичаино. не иска да спи, трудно суче..//
Този пост шега ли е?
силно се надявам . И през ум не ми е минавало да правим секс докато е будна  Shocked  Shocked  Shocked А когато спи  - да , не мисля , че е проблем

Общи условия

Активация на акаунт