Видяхте ли това?

  • 3 276
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
кати абв, децата тогава са пасяли животните и са били боси, кой ти има пари за обувки за вси4ки деца ! в обора, на  мерата, в реката, из  двора ,дето се мотат всякакви твари и са спяли на една преграда с конете, това съм го виждала, къщата се пази и до днес! симптомите, както ги е  описвала баба ми са същите, лекарите във военната болница(германци по него време), са го били отписали! диагнозата е била тетанус,която те са  казали, ако докторите са  се заблудили, може! аз само се питам дали е бил ваксиниран? не съм лекар, просто отбелязах факта! Peace
 друго си мисля, едно време и сега децата не са същите, нито условията, нито здравето им ! поставете ги при еднакви условия и ще се види разликата! изнежени са ни потомците и все по-лошо става!

# 16
  • Мнения: 40
Това е ужасно мъчително заболяване- през какво е минало детенцето... Cry
Добре, че е оздравяло, дано успее и да се възстанови Praynig

# 17
  • Мнения: 4 753
Поредната недодялана тема от типа "Да се възмутим заедно", насочено към родителите, НЕваксиниращи децата си и в частност родителите на въпросното дете...
Както се казва и в новините "Дете е оцеляло по чудо, след като повече от месец е лекувано от тетанус"

П.С. И впрочем тази тема е за Здравословни проблеми, здравна каса, здравеопазване, а не за Клюкарник...

Общи условия

Активация на акаунт