Хайде време не остана, Лъвчета последна смяна!

  • 15 855
  • 295
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 92
Да попитам.....пъпчето забелязах че набира гной newsm78
Падна ни още в болницата на 5ия ден,плаче много като го чистим с спирт.Дали да звънна на педито newsm78
Коте дай менение.......

# 61
  • Мнения: 225
Не пиша, защото няма какво Sad
Вече пренасям един ден Cry не е болка за умиране, но вече нямам нерви за нищо.
А и тия в Шейново са майката си трака, няма такива нещастни животни. Съжалявам, че се насочих натам да раждам.
Днес бях на запис, егати отношението, като към животни Sick

# 62
  • Мнения: 38
Цвети, не се стряскай, ама звънни на педито. И нашето пъпче набира, но ние ходим през ден да ни го тушира с нещо старо производство приличащо на молив и много ефикасно. Нашето пъпче още от болницата не го бяха вързали хубаво (аз нямам спомен като родих да е дошъл неонатолог, та може и акушерката да е свършила всичко), та се наложи сестрата на педито да ни го превърже (напоследък имала доста такива случаи и се е специализирала). Та тя забеляза, че и набира долу ниско и ни вика през ден да го маже с това нещо приличащо на моливче. И утре пак ще ходим.

Лека нощ, спокойна за бебчовците и късметлийска за още бременните!
 Hug Peace Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 990
Днес никой ли няма да е родил???  newsm12

# 64
  • Мнения: 10
Днес никой ли няма да е родил???  newsm12
[/quote
...или не си казват Simple Smile Лека нощ от нас с Ния. Тъкмо си беше създала един режим и днес пак обърна всичко наопаки....ама какво да я правя. Дано и тази нощ да спи като пън. Пъпчето и на Ния падна в болницата, а вкъщи го мажем само с еозин след баня...Дано да няма проблем. Аз за дупето се притеснявам, понеже на смяна на памперс винаги и мия дупето, не го размазвам с кърпи, но от кремчето доста се насъбира на свивките между крачетата и няма отмиване...а се е подсекла малко. Може ли да е от жегата,,,? ползвам себамед и памперси гъджис...!

# 65
  • SZ
  • Мнения: 10
Днес никой ли няма да е родил???  newsm12

Как искам да извикам: аз,аз! Обаче още съм си тука без изгледи за промяна.

Благодаря на всички за поздравите и пожеланията послучай годишнината ни.Ние както повечето пъти за девет годишния ни брак пак не сме заедно на тази дата,по независещи от нас причини,така че празнуването ни се отлага с някой друг ден.А как исках точно днес да се роди бебо,да направим празника 2в1.Само да вметна ,че съм родом от Габрово smile3503

Лека и спокойна нощ на всички:бебета,мами и раждащи!!!

# 66
  • Мнения: 990
Ооо Пухи, аз пък там изкарах средното си образование Wink

Такаааа, току-що разпратих на всички до вчерашен термин бъдещи мами, които скоро не са влизали тук ЛС да заповядат да се отчетат да не ги мислим!
Голям тормоз ги тормозя, сигурно на някои за втори път им пращам ЛС  Twisted Evil Mr. Green

Последна редакция: чт, 21 авг 2008, 23:09 от Steli_Meli

# 67
  • Мнения: 990
ralfi76 бързо да се похвалиш за бебо и теб те имаме в списъка!  Hug

# 68
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Момичета, утре прибираме Макси и много се кефя. Кърма нямам никаква, едва изцъцрих от двете преди малко 40 мл. преко сили, но я замразих да имам за половин хранене. Crazy

Ани, не раждах там. Родих в Правителствена, но го преместиха на следващия ден в Токуда, вече една седмица. Днес като отидох приеха ново детенце от 2 градска в интензивното.

Относно килограмите, аз съм си на предишните вече, свалила съм около 8-9 , аз толкова и качих. Само корем имам още доста. Алекс днес ме пита, пак ли ще раждам. Tired

# 69
  • София
  • Мнения: 7
ralfi76 бързо да се похвалиш за бебо и теб те имаме в списъка!  Hug

Е добре де хванахте ме newsm10
Не пиша често, че въпроси нямам - ние се справяме екстра и наистина има с какво да се похваля.

Днес бяхме на консултация и за една седмица малкия терорист Бен Гладен  smile3514 е качил 400 гр., а откакто сме излезли от болницата общо 600. Само на кърма сме - без вода и никакво АМ. Нощем си спи човека с едно събуждане за хранене към 1 или 2 часа и после сутрин в 6 и сам си направи режима или ако трябва да бъда точна се прибрахме с режима от болницата. Мойта педиатърка ми каза да не го оставям по-малко от 2 часа и повече от 3 часа без ядене, а той ми се буди и търси ядене горе долу точно на тези интервали - между 2 и 3 часа. Абе изобщо нямам с какво да се оплача.
А вече доста активно обикаляме и градинките, дори 2 пъти и на кръчма бяхме и навън се кърмим - ако няма къде да се скрием мятам една пелена отгоре и "юруш на доматите".
Проблеми с гърдите и с кърмата не съм имала, не се цедя - от бебо по-добър цедилник няма - той за сега успя сам да си регулира количеството и мисля че щом си качва това е достатъчно показателно.
Та това е от мен. Дано скоро всички мами се похвалят със същото и да няма тъжни мами и гладни бебета  newsm51

За килцата - като се върнах от болницата бях  - 10. До днес съм още - 2 ,  а по време на бременността бях качила 20. Надявам се да сваля още десетина килца - ама има време - за сега манджа за Бен Гладен да има, пък килцата после ще ги мислим

Брейййй, за непишеща  доста дълго май стана.

И на края, но не на последно място да поздравя всички нови мами и да пожелая леко, бързо и безпроблемно раждане на очакващите ги вече!

# 70
  • Мнения: 0
Здравей те мамчета  Laughing
Аз не пиша,  но ви чета редовно не пропускам и ред. Аз съм записана за 16.08 но по-късно ми казаха 25.08 и така аз съм все още от мамите, които са в очакване на голямото събитие. Не че имам опит, но като гледам няма изгледи беба да излиза скоро явно и харсва вътре  Mr. Green
Поздрави на всички мами които гушкат своите бебешори - желая им много здраве, щастие и късмет. А на мамите като мен които са още 2в1 желая спокойствие и много търпение и скоро всички да си гушкаме малките мишчици  baby
 Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 702
Здравейте от нас!
За кърменето аз няма какво да кажа ние нали сме на АМ,храним се на режим през 3часа,като през ноща не го храня,последното е в 12,а първото е в 6часа,на нас вече ни започнаха коликите,давам му чай на Хип,но капки все още не сме започнали,че положението все още не е много сериозно!
Взехме си акта за ражзане,реших да му сменя млякото и да му взема някакво по хубаво,спрях се на Милумил,но той като свикна на този Фризолак,това му идва малко по гъсто и сега пак си пием Фризолака,с пъпчето поблем не сме имали в началото,като се прибрахме кървеше алко,но се оправи аз го третирах с Бивацин!
За анкетата в болницата свалих 10кг после за десет дни в къщи още 5кг и от тогава не съм се теглила,качих 22 и се надянам да успея да ги преборя,а освен тях искам и още 2,3 да сваля,корем си имам мисля,че още е рано да ни се приберат коремите,аз чакам да минат 40дни и почвам с коремните преси,че много ме дразни този корем!
Хайде лягам,че и аз нямам много време за сън хубаво,че майка е в къщи и го взима за да мога да се наспя!

# 72
  • Мнения: 990
Здравейте милички майчета и коремчета!  Mr. Green
Аз скокнах по-раничко и бързам да видя какво съм изпуснала от снощи!
Ралфи добре дошла  Hug
Тодорова оправих ти термина за 25  Hug Ама да не ни забравиш после Wink
Гале, и аз съм качила към 22 кг, и аз имам от преди и още 3 да свалям  Mr. Green Да видим как ще стане!
Пък за коремните преси, можеш да пробваш и спо-леки упражнения, да не чакаш 40 дена!  Peace Моята лекарка (може и да се повтарям) след първото секцио ми каза, че мога да правя всичко, с което си мисля че мога да се справям, тоест да опитвам! А с упражненията каза да си започвам веднага щом се раздвижа хубаво! И аз като се прибрах тогава на 8-мия ден и започнах, само дето корема ми тогава не беше голям, беше се прибрал още в болницата и нямаше нужда много да го мисля! Но сега... и килцата и годинките са ми повече!  Tired

Последна редакция: пт, 22 авг 2008, 11:14 от Steli_Meli

# 73
  • Мнения: 12
  Ама много тихо тук!!!! #CrazyВсички си имат задължения и проблеми за решаване!
  Хайде дано  когато всички очакващи мами гушнат своите бебчета в  темата пак да настъпи оживление,че сега.... Rolling Eyes

# 74
  • Мнения: 2 376
Здравейте! Ние сме на антибиотик и добавки  smile3518 Хич не исках това АМ, но какво да се прави като ми е малко мишлето не смея да си правя експерименти.
Вчера сука, след това пак, рева дадохме Ам, поосле пак сука. ПОсле рева, че не иска сама в леглото.

Вече ми я оставят за през нощта, понеже офицялно трябва да е само на кърма, ама пусто тегло.
Аз не изцеждам след като яде. Тя си суче доста продължително и усилено, така че вярвам може сама да си предизвика манджата. Сега май с тая добавка, ще трябва да се изцеждам..., че да увеличим търсенето....

Общи условия

Активация на акаунт