Изтръпване

  • 11 731
  • 19
  •   2
Отговори
# 15
two , мисля че разбрах от какво е при мен може и при теб да е същото .
Оказа се доста просто  Wink от тежеста !
Бебчо се е разположил от лявата ми половина и както се знае единия крак е по слаб от другия .От както не натоварвам много крака - болката или по скоро дискомфорта ми изчезна. Лекаря ми беше на същото мнение пробвай може да се получи и при теб .
Благодаря ти   Grinning за споделения опит
Приятно бременеене

# 16
  • Мнения: 7 186
А тези мускулни крампи през кой месец започват да се появяват и задължителни ли са?Аз съм в 6-ти и не съм имала такова чудо,да чукам на дърво.Пия и Магнерот де...

# 17
При мен не ставаше въпрос за така наречените "крампи" .
А относно тях може и въобще да не получиш .Обикновено се появяват при липса на магнезий или някои друг витамин . Аз лично съм имала преди да забременея , но не и след това .Така че въобще не е задължително да ги има всяка бременна.
аиде лека и спокоина  Grinning

# 18
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
На мен ми се схващаха прасците от 8-мия месец на бремеността. Мноооого гадно, ей!!! Както си спях и изведнъж  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes се изправях като мотика  Embarassed Гинекологът не намери нищо ненормално в това и така си карах до края.

# 19
  • Мнения: 2 531
Вечер като си легна ми изтръпва единия крак то даже не е изтръпване ами по скоро някакъв дискомфорт се чувства и немога да заспя .Направо ми се доревава понякога защото толково много ми се спи , а немога все трябва да го дигна или да го подпра крака някъде за да бъде малко ок положението , но след мин . отново същия проблем . Четох във форума за " крампи " и нещо за изтръпване но реално при мен няма болки както при спазама , а и изтръпването не е както да те пободът с иглички нещо по различно е .
Някои имал ли е такъв проблем и дали не е признак на нещо ? 

Радикулит- при мен се появи 1 г след раждането- сутрешна скованос, изтръпване по хода на нерва и т.н. Може да е друга при теб, но задължително иди на невролог!

Общи условия

Активация на акаунт