Лунна диета - 24.08.08, 02:50

  • 2 768
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 242
честита ни нова темичка.....!!!!
не съм доволна от последния път и сега съм 24 часа .нещо все по-често не съм доволна и волята ми съвсем се изпари,ама да видим,поне 24 часа   newsm78

# 16
  • Мнения: 257
И този път съм с вас за 24 часа Peace

# 17
# 18
  • Банкя
  • Мнения: 823
Здравейте!

Аз този път май ще пропусна лунуването, защото утре сутринта заминаваме на море и много се съмнявам да успея да го спазя в неделя. Embarassed

Успех на всички! Peace

PS: Няма да успея да пусна темичка за Новолунието, надявам се някоя от вас да го стори. Hug

# 19
  • Мнения: 181
Записвам се и аз! Мисля утре цял ден да карам на диня, в неделя на водичка и чайче, че както се вижда само глад му е майката на отслабването. А нещо на последък съвсем ми се изпари волята за гладуване. По принцип не ми се яде много, но и ден не съм пропуснала без сладолед и нямам воля да му кажа не, а с тоя сладолед всички други усилия отиват напразно. Успех на всички!!!

# 20
  • Мнения: 181
Ама да попитам - може ли да се пие доматен сок от прясно смелени домати, или доматите трябва да бъдат изцедени без семки, люспи и пр.? Ако изобщо може да се пие доматен сок де  Hug

# 21
  • Мнения: 6 958
Този път и аз съм у играта  Praynig

Ама да попитам - може ли да се пие доматен сок от прясно смелени домати, или доматите трябва да бъдат изцедени без семки, люспи и пр.? Ако изобщо може да се пие доматен сок де  Hug

Принципале не мое много много... Или всичко или нищо най ще е добре сякаш  newsm78

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Хайде...и аз съм с вас Peace

# 23
  • Мнения: 181
КАк сте лунички? 3-дневките справяте ли се днес?Хайде кураж на всички!!!

# 24
  • Мнения: 160
Записвам се и аз за утре за 24h, че днеска на рожден ден бях и ще ми трябва разтоварване Rolling Eyes Mr. Green

# 25
  • Мнения: 121
И аз пак ще се пробвам за 24 часа, дано да е успешно.
Успех на всички!

# 26
  • Мнения: 535
И аз с вас  Peace

# 27
  • Мнения: 278
И аз съм на линия...един прочистващ ден няма да ми дойде никак зле

# 28
  • Мнения: 1 142
Тук съм с вас и съм на линия,пък дано устискам до утре.

# 29
  • Мнения: 737
Ами започнахме вече-да видим как ще свършим newsm78

Общи условия

Активация на акаунт