Кремове за отслабване и антицелулитни - ефект или вреда?

  • 19 340
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 830
Там е работата, че плюскат като за последно, а после очакват кремове за отслабване да им топят паласките.
Виж заглавието на темата. Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 2 161
Там е работата, че плюскат като за последно, а после очакват кремове за отслабване да им топят паласките.
Виж заглавието на темата. Peace


  202uu

# 17
  • Мнения: 2 448
Там е работата, че плюскат като за последно, а после очакват кремове за отслабване да им топят паласките.
Виж заглавието на темата. Peace


Това не вярвам някой сериозно да си го мисли. Да си хвърли парите са успокоение на съвестта, ама знам ли щом казваш.  Rolling Eyes

То на самите кремове си го пише, че е по скоро подпомагащ ефект при правилна хранителна диета. Другото е имал си бол пари дал си.   Mr. Green

# 18
  • Мнения: 105
може ли малко повече инфо LIERAC. каква цена ? къде може да го намеря ? някаква снимка ако може
какъв беше при вас ефекта?

# 19
  • Мнения: 2 448
може ли малко повече инфо LIERAC. каква цена ? къде може да го намеря ? някаква снимка ако може
какъв беше при вас ефекта?

Пусни на търсачката на форума, два пъти съм писала и със снимки в друга тема. Напиши само LIERAC и ще ти излязат. Има ги във всяка по добра аптека, дори сега са по нови , а специално тоз, който аз съм ползвала няколко пъти сега вече не се произвежда.

# 20
  • Мнения: 1 434
Ползвала съм  доста от продуктите на Лиерак  като някои от тях по няколко опаковки ,от  геловете не се отслабва   както е написала  pasinet..с тях само се заглажда  кожата ,целулите намаля  но с помоща на масаж ,глад и спорт .
 Това са някои от най добрите гелове..  Grinning


# 21
  • Мнения: 211
Ами аз съм ползвала, Лирак за стягане на бюст, Дева анти целулитен, и Лирак анти целулитен. Този за бюст-не забелязвам ефект, не съм и очаквала кой знае какво, но аз наистина имам голям бюст и е  ясно  че само фитнеса ме спасява за сега....За анти целулитните, при мен Дева и Лирак имат еднакъв ефект, заглаждат кожата. Между другото аз съм слаба, но имам целулит и едното не винаги има много общо с другото. Огромна част от пълните хора имат целулит, но това не означава, че и слабите нямат...
А използвала съм и Галеник много отдавна, ефект 0

Общи условия

Активация на акаунт