Как обновявате брака си

  • 3 876
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 099

ПП Да ти подскажа, следващата ти тема трябва да е за аналния секс.

О, аналният секс ли обновява брака?! Сийче, мерси!  Hug     bouquet

# 16
  • Мнения: 2 448
Ако не ви се пише нещо смислено, моля без спам!

Абе жена, ти деца още нямаш за обновяване питаш. Не ти ли е раничко?  newsm78

Като ти е самотно, дай го поне по весело.

П.П. Не я съветвайте за анален секс, той нормалния и липсва, кво остава за друг.  Laughing

# 17
  • out of space
  • Мнения: 8 573
От де знаеш, че няма деца?  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 2 448
От де знаеш, че няма деца?  Rolling Eyes

От тук.

# 19
  • Мнения: 190
Pasinet, благодаря за милите думи, не разбирам само защо се отнасяш така грубо.

# 20
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
След като на всеослушание заявих, че бракът не трябва да се остави на самотек (в темата   имало ли секс след брака Wink), няма да се скрия.
Когато се ожених за първи път, тъкмо бяха издали първите книги "помощна" литература. ("Как да задържим мъжа си влюбен завинаги" или нещо такова). Чинно си купих няколко, различни.  LaughingС ръка на сърцето казвам, че имаше и някои разумни съвети. Той, мъжът, беше влюбен завинаги. Само че бракът не вървеше.
Така че захвърлих книгите. Реших да съм куче. Не кучка.  Laughing Да карам на инстинкти.
Не ползвам рецепти, не слушам съвети, не чета подобни книги нито за любовта, нито за гледането на деца.
Днешна дата - седем години брак, две деца (вж. долу) мога да кажа - моят начин върши работа.
Засега не смятам да се женя пак.  Joy
Пък времето ще покаже кой е прав - моите инстинкти или бестселърите на топадвокатката по бракоразводни дела в ЕлЕй, примерно.  Rolling Eyes
А може би истината е някъде по средата?

# 21
  • Мнения: 2 448
Pasinet, благодаря за милите думи, не разбирам само защо се отнасяш така грубо.

Стига бе жена, ти от майтап не разбираш ли?
Не виждаш ли, че всички тук така ти отговарят. Никой не иска да те нагруби, но на такъв въпрос какво очакваш да ти се отговори?  Wink

# 22
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Pasinet, благодаря за милите думи, не разбирам само защо се отнасяш така грубо.

Стига бе жена, ти от майтап не разбираш ли?
Не виждаш ли, че всички тук така ти отговарят. Никой не иска да те нагруби, но на такъв въпрос какво очакваш да ти се отговори?  Wink
Подробно. Точка по точка.  Laughing
Пип. Пип. Има си тема - "В услуга на Милото".  Wink

# 23
  • Мнения: X
С деца....до сега, вече чакам другата страна да обновява.  Twisted Evil

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Универсална рецепта няма. Това, което пали искрата в моя брак, едва ли ще свърши работа на колежката ми, например.
Василиса е права - инстинктът води. Колкото повече време минава, инстинктът сякаш се усилва, не се приспива. Друг е въпросът, ако ти умишлено го приспиш.

# 25
  • Мнения: 4 585

Обновявам бърлогата, бракът се обновява като следствие.
След сменени тапети, ремонт, окачен таван, окачен гоблен Вълчицата ме гледа влюбено.
Аз я гледам влюбено след задушено агнешко, баница, торта, кекс, секс, секс, секс.

# 26
  • Мнения: 604
Еди, Де Ваня и Василиса добре са те упътили, само ще прибавя нещо, което ми каза една омъжена приятелка /щот аз не съм, за което се извинявам  Sick/. Тя каза, че се държи с мъжа си като любовница. Много ме впечатли  Shocked Дерзай, успех  Peace

# 27
  • Мнения: 4 736
Минахме на садо-мазо  Laughing
Четох , че теглите нещо конкретно Mr. Green

Нямам брак и сътветно нищо не ми се налага да освежавам. Всеки ден ни е предпоследен заедно, по-вълнуващо от това здраве му кажи. Party

# 28
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Лелее, аз не знаех, че трябва да го обновявам??? Да не съм сбъркана нещо, защото сега даже по-ми харесва от началото?

# 29
  • Мнения: 301
Еди, Де Ваня и Василиса добре са те упътили, само ще прибавя нещо, което ми каза една омъжена приятелка /щот аз не съм, за което се извинявам  Sick/. Тя каза, че се държи с мъжа си като любовница. Много ме впечатли  Shocked Дерзай, успех  Peace

може би е по правилно редуването на домакиня и любовница  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт