ИКЕА! ИКЕА! - Тема 4

  • 55 432
  • 370
  •   1
Отговори
# 345
  • софия
  • Мнения: 9 590
ние си купихме tirup и беше в доста голям кашон, бяхме с камион и нямаше проблем с превозването, но когато се прибрахме и го разопаковахме се оказа нацапана дамаската. за съжаление мъжът ми категорично отказва повторно ходене до икеа иначе щях да го сменя. така че не е лошо да си го разопаковате на място и да си го огледате. предполагам, че и този е на две части- седалката и основата, доста е голям, дано да го поберете.

# 346
  • Мнения: 131
благодаря за съветите. задължително ще го разопаковам и погледна. предполагам, че щом седалката и основата се разделят, би трябвало поне разглобен да го съберем.

# 347
  • Мнения: 3 576
Смятам да пътувам другата седмица, обаче сега чета за сблъсъците в Солун...
Да се притеснявам ли, да отложа ли пътуването??
Пише, че атакуват магазини и банки....  Shocked

# 348
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 783
Най-накрая си инсталирахме червената кунхя от IKEA. За приборите за хранене не са качествени, след близо година ползване стоят все едно, че са моя възраст. Виж чиниите им са с добро качество.

# 349
  • Мнения: 2 386
Горещо препоръчвам тази маса и тези столове.

За сравнение ратановият сет на GRANAS ми съдра чорапогащника още в магазина, докато го пробвах, а другата серия с кръстосано дърво на седалките (забравих и името сега) има ужасно ръбещи желязни облегалки. Аз съм заклет фен на абсолютния минимализъм, така че може и да не са ви полезни препоръките ми. На мен ми е семпло и много удобно. Wink

Освен това има сет от 50-тина играчки за елха в синьо, бяло и сребърно на смешни цени. Страхотни са! Както и светещите кристали..

# 350
  • Мнения: 1 544
Най-накрая си инсталирахме червената кунхя от IKEA. За приборите за хранене не са качествени, след близо година ползване стоят все едно, че са моя възраст. Виж чиниите им са с добро качество.
Ние преди 3 години си взехме прибори от там и не са мръднали ,а ги ползваме непрекъснато. Нашите са метални матови с едни леко издължени лъжици.

# 351
  • Мнения: 1 988
Няма ли някоя мила мама от Бургас, която скоро да ходи до Икея и да се съглси да ми купи от тези люлки,които се хващат за тавана Embarassed Rolling Eyes-има и друга мама с такова желание- Mr. Green

# 352
  • Мнения: 970
Няма ли някоя мила мама от Бургас, която скоро да ходи до Икея и да се съглси да ми купи от тези люлки,които се хващат за тавана Embarassed Rolling Eyes-има и друга мама с такова желание- Mr. Green

И аз търся  Blush ,ако намеря  някой който да ходи ще ти пиша на ЛС  Peace

# 353
  • Мнения: 1 988
Няма ли някоя мила мама от Бургас, която скоро да ходи до Икея и да се съглси да ми купи от тези люлки,които се хващат за тавана Embarassed Rolling Eyes-има и друга мама с такова желание- Mr. Green

И аз търся  Blush ,ако намеря  някой който да ходи ще ти пиша на ЛС  Peace
  Теб имах предвид като казах за другата мама Hug

# 354
  • Мнения: 718
Най-накрая си инсталирахме червената кунхя от IKEA. За приборите за хранене не са качествени, след близо година ползване стоят все едно, че са моя възраст. Виж чиниите им са с добро качество.
Как успяхте да я наместите?Аз от месеци се опитвам да си сглобя кухня от Икеа и не ми се получава,най-вече,защото не видях в каталога  долни шкафчета на 45см(за вграждане на миялна машина.) Би ли ни показала снимки?Колко пари ви излезе? И механизмите към шкафчетата в комплект ли са или тях ги избираш отделно? 100 въпроса ти зададох,сорри.Ако ни разкажеш по-подробно ще съм ти много благодарна.

# 355
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 783
Механизми, дръжки - всичко е отделно. За наше голямо щастие миялната ни се намърда прекрасно,а и шкафчетата паснаха ( имат страхотна програма, по която можеш да си правиш проекти). За да съм точна за цената ще проверя допълнително. Снимки на кухнята няма проблеми ( първо трябва да разбера как се качват), имай предвид обаче, че все още не ние е дошъл плота (поръчахме го в друга фирма) и не можем да сложим това което е на стената (нямам идея как се казва). Я ми прати на лични е-маил , там ще ти ги препратя снимките. Сглобяването наистина е лесно, щом го правихме двамата със съпруга ми и се справихме.

# 356
  • Мнения: 3 215
Смятам да пътувам другата седмица, обаче сега чета за сблъсъците в Солун...
Да се притеснявам ли, да отложа ли пътуването??
Пише, че атакуват магазини и банки....  Shocked

В деня, в който си писала, бяхме в ИКЕА.Не усетихме никакви размирици - те са в центъра.Ако нямате работа из града,отивайте директно в ИКЕА,нищо няма да усетите. А и предполагам,че нещата вече вървят към успокояване.
Бяхме в Гърция няколко дни и разбрахме за пробелемите от новините.Не са някакви поголовни протести, животът си тече нормално (поне извън центровете на големите градове).Не се притеснявай излишно! Peace

# 357
  • Мнения: 132
Смятам да пътувам другата седмица, обаче сега чета за сблъсъците в Солун...
Да се притеснявам ли, да отложа ли пътуването??
Пише, че атакуват магазини и банки....  Shocked

В деня, в който си писала, бяхме в ИКЕА.Не усетихме никакви размирици - те са в центъра.Ако нямате работа из града,отивайте директно в ИКЕА,нищо няма да усетите. А и предполагам,че нещата вече вървят към успокояване.
Бяхме в Гърция няколко дни и разбрахме за пробелемите от новините.Не са някакви поголовни протести, животът си тече нормално (поне извън центровете на големите градове).Не се притеснявай излишно! Peace

Като живеещ по тези места напълно се съгласявам и допълвам само един съвет - когато има такива размирици (защото това не е първия път, но сега продължи по-дълго) е рисковано коли да се паркират по центъра, особено ако са с чужда регистрация. Избягвайте центъра вечер, а за ИКЕА няма проблем.

# 358
  • Мнения: 3 576
Благодаря за инфото, за съжаление пътуването се отлага поради независещи от мен причини....за пореден път!
Бясна съм!
Както и да е.

Надявам се януари да отидем, само ме притеснява дали ще има достатъчно наличности след коледното пазаруване, да не е ометено всичко и да се наложи да се връщам с прази ръце?  Thinking

# 359
  • Мнения: 3 215
Чак с празни ръце едва ли ще се върнеш. А и след празниците е по-вероятно да има някаква намаления.Така,че всяко зло - за добро! Peace

Общи условия

Активация на акаунт