LaRedoute - кодове - 9

  • 36 942
  • 471
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 89
иска ми се да заменя този панталон So Home No42 с No44 или за някой друг подарък, някой ако иска 42 нека ми пише, панталона е много хубав:)

# 436
  • Мнения: 639
Бу,пробвай тези двата  29823,24082 - снощи ги изпробвах на нови неща и от 25евро ми ги намали на 18-19.Е,не е като да намали на 50%,но пак е нещо  Laughing

shrek много неприятна изненада.И понеже до сега не се беше случвало поне с тази чанта,ще можеш ли да пуснеш снимка на тази,която си получила?

Последна редакция: пн, 01 сеп 2008, 13:10 от mamaB

# 437
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Бу,пробвай тези двата  29823,24082 - снощи ги изпробвах на нови неща и от 25евро ми ги намали на 18-19.Е,не е като да намали на 50%,но пак е нещо  Laughing
И двата ми ги приема, втория ми дава сак в брик и сиво, но не ми намаля грам - сигурно защото са ми при мини (а -15Е ми намаляха и тях).

Някой да има от кодовете -15Е зимна колекция със сак ЛаФума, които да не ползва? Сложни схеми, сложни Laughing

# 438
  • Мнения: 639
Аз лично вече си изгърмях и двата /69507,75388/ Rolling Eyes Тези и трите са за 15Е 75396,75388,75418 ,но явно са персонални,защото на мен ми се задейства само втория и то само на акаунта,на който ми го бяха пратили  Sad

А сега си проверявам пощата и ми пратили това - в първия момент ми светнаха очичките реших че е код за БД,а то явно само някаква си информация и то за Франция за доставките....   #2gunfire

# 439
  • Мнения: 1 220
Бу,пробвай тези двата  29823,24082 - снощи ги изпробвах на нови неща и от 25евро ми ги намали на 18-19.Е,не е като да намали на 50%,но пак е нещо  Laughing

shrek много неприятна изненада.И понеже до сега не се беше случвало поне с тази чанта,ще можеш ли да пуснеш снимка на тази,която си получила?
Не съм сигурна,че ще мога скоро да я снимам,защото сутринта като взех колета, минах през майка ми да показвам чаршафчетата,които получих(знам,че не е тук мястото,но момичешките чаршафи с пеперудите и тези с водното конче са страхотни,тези на животните също).И чантата остана там.Не мисля,че ще я нося.Една такава дълга е,сигурно към 50 см.Две продълговати дръжки.Бяла.Вътре джобчета някакви.Като се завърже фишуто(което не е лошо-на точици) на едната дръжка,добива  вид.Както се изказа мама:"Ами може да ходиш на пазар с нея,защото събира много боклуци".Определено лятна.Може и за плаж.За една хавлия обаче.

# 440
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Бу,пробвай тези двата  29823,24082 - снощи ги изпробвах на нови неща и от 25евро ми ги намали на 18-19.Е,не е като да намали на 50%,но пак е нещо  Laughing
И двата ми ги приема, втория ми дава сак в брик и сиво, но не ми намаля грам - сигурно защото са ми при мини (а -15Е ми намаляха и тях).

Някой да има от кодовете -15Е зимна колекция със сак ЛаФума, които да не ползва? Сложни схеми, сложни Laughing
Аз имам, давам ти го ако го искаш че и без това се прецаках и си пуснах разни неща от новата колекция забравяйки да въведа какъвто и да е код този няма да го ползвам, самонаказвам се.  Mr. Green
Пиша ти на лични сега.

# 441
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Преди малко пуснах поръчка с кода на сак spirit,някой има ли го вече? newsm78

# 442
  • Мнения: 41
С тези кодове 35963, 41998 и 42110 ми даде 30% намаление на ненамалена блуза за 34.90?, което си е 10?  Peace
Малко, но от сърце ...

То и на мен все едни и същи кодове ми пращат.
Тези ги намерих от сайтовете за кодове, чиито линкове са публикувани на 1 страничка.

Последна редакция: пн, 01 сеп 2008, 14:51 от green apple

# 443
  • Мнения: 454
На мен пък напоследък никакви кодове не ми пращат, а само някакви реклами за намаления, които хич не ме интересуват даже. Поради тази причина пуснах две поръчки на 20.08 с код 78298 и на 25.08 с код 45381, които видях в първия пост. Въпроса ми е, след колко време горе-долу се разбира, дали ми е отказана поръчката, защото не са ми пратени лично тези кодове. И двете поръчки са за пощата, а досега те винаги са ми пристигали за 10 дни, та взех да се притеснявам. Иначе постоянно поглеждам в Mes rem... със свито сърце, но за сега няма нищо.

# 444
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
На мен пък напоследък никакви кодове не ми пращат, а само някакви реклами за намаления, които хич не ме интересуват даже. Поради тази причина пуснах две поръчки на 20.08 с код 78298 и на 25.08 с код 45381, които видях в първия пост. Въпроса ми е, след колко време горе-долу се разбира, дали ми е отказана поръчката, защото не са ми пратени лично тези кодове. И двете поръчки са за пощата, а досега те винаги са ми пристигали за 10 дни, та взех да се притеснявам. Иначе постоянно поглеждам в Mes rem... със свито сърце, но за сега няма нищо.

И аз чакам със същите дати поръчки ,също с кодове от първа страница
Но вече си получих поръчката от 14.08. с код също от първа страница,така че се надявам да няма проблем и с тези. Peace

# 445
  • Мнения: 259
Получих часовника с двете каишки хубав е дано не ме питат колко е часа като го нося Laughing немога да го разбера още
Получих и това-супер е  чанта с портомоне за врата -34320

# 446
  • Мнения: 3 219
ТОВА са ми пратили за дето съм си купувала прашки от тях Mr. Green, поне аз така разбрах, рекламно е обаче, но все пак е някакво инфо.

# 447
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Дами,  bouquet
пратили са ми червените чанти и куфара, вместо едни зелени сакчета, и сега ми се дублират.
Ако някой иска размяна, нека пише на лични.  Peace

И аз така, ако някой ги иска, да пише предложения за размяна. Peace

# 448
  • Мнения: 777
Аз пък искам червените чанти и предлагам в замяна сака лафума или червената кутия... Ако някой иска нека ми пише  Blush

# 449
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
аз докато се появя в темата и тя май ще свърши Wink

Общи условия

Активация на акаунт