Докога децата ви пишкаха на открито?

  • 6 065
  • 102
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 183
не пикае навън и не го смята за нормално

# 16
  • Мнения: 14 654
Бабилия, тази тоалетна в зоологическата градина е изключително чиста.

Уверявам те, че не е така. Точно миналия четвъртък ходихме там със сина ми. Тоалетната при носорога не работеше, а тази при мечките беше осрана с гиганстки лайна и просто е невъзможно човек да припари там- не беше заключена, но и никой не стоеше да събира вход и да почиства.
При това положение детето ми си пикае навън. В Борисовата градина няма нито една тоелетна, а тези в заведенията са само за клиенти.

# 17
  • Мнения: 4 406
преди разходка го подканвам да ползва тоалетната. но , както ги учат в градината, той стиска до последно и когато вече не издържа, ми казва. това налага пишкане из храсти, покрай дръвчета, когато сме навън.
водя го в тоалетните само на заведения, които са ми познати и съм сигурна, че е чистто и поддържано.

# 18
  • Мнения: 830
Моята е на 3г и редовно препикаваме тревните площи. Предпочитам това отколкото да я прибирам от разходка напикана Peace

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
със заведение в близост не съм си позволявала да ги изпишквам навън.
Но ако няма... трудно стискат.
А малкия сега има голям и гаден номер... Close Стиска до последно и накрая не може да изчака нито секунда. Казва - пишка ми се и веднага започва... Умирам си от срам  Blush
Работя по изкореняването на тоз номер.
... най-неприятна гледка са ми пикаещи по всяко време и на всевъзможни места големи мъже  Sick

# 20
  • Мнения: 2 197
Сега се сетих, затова пиша пак. Понякога колкото и да не ни се иска сме принудени да го правим. Ето пресен пример - в Софийския Зоопарк има една единствена тоалетна и си признавам, че не се осмелих да заведа внука си в нея.
В Софийския Зоопарк има 3 тоалетни. Всичките са чисти и е напълно възможно да изпишкаш детето си. По-миналата седмица влизах в две от тях с дъщеря ми (която е с памперс още при излизане и го сменяхме вътре), но тоалетните са напълно подходящи за използване. Все пак не се очаква да облизваш подовете и да ходиш бос по тях.
Аман от пикаещи навсякъде деца и ужасяващи се от тоалетни родители и баби! Хора, едновремешните градски тоалетни са минало!

# 21
  • София
  • Мнения: 561
Винаги търсим първо тоалетна наоколо  Peace Но например когато сме на дълъг път с колата ..... ами няма как, малката не може да стиска няколко часа и използваме храстчетата по пътя.

# 22
  • Мнения: 817
При липса на тоалетна оправдавам пишкащите на вън деца, но, ако в близост има такава не! Не е задължително детето да седне на самото гърне, може и вие да го държите и да го из пишкате, а ако е по голямо....тогава просто е задължително да се опитате да намерите свястна тоалетна.
Но пак казвам, и аз съм имала ситуация в която тоалетната е просто отврат, ама ужасен гнус вътре, тогава търся храст и то възможно по скрит и пишкаме там, но много се срамувам, че ми се налага да го правим. За това и избягвам, до последно търся други варианти!

Последна редакция: чт, 21 авг 2008, 21:50 от Cweti

# 23
  • Мнения: 804
boto , да не разваляме темата с "аман".
Въпросът с тоалетната в Зоопарка се изясни. Просто в неделя работеше само една.
А едновремешните градски тоалетни не са минало. Изключение са нормалните удобни и чисти тоалетни.

# 24
  • Мнения: 2 821
Аман от пикаещи навсякъде деца и ужасяващи се от тоалетни родители и баби! Хора, едновремешните градски тоалетни са минало!

Така си мислиш само. За съжаление заведенията НЕ си поддържат тоалетните в приличен вид. И под приличен имам предвид неопикан, неосран и миришещ поне на ароматизатор. Елементарно е!
Имаше тема за тоалетните някъде...

# 25
  • Мнения: 4 292
Ако се наложи да пишка на открито, при всички положения не го навирам в очите на хората. По принцип много рядко се случва, но се случва.

# 26
  • Мнения: 137
аз лично никога не съм позволявала да пишка на открито, много ми е грозно

# 27
  • Мнения: 1 547
Леле, много срамно било да си изпишкаш детето. Не знаех. На мен изобщо не ми пука. Когато му се приходи, намираме по-скришно място и свършва работата. Какво - да оставя детето да се напикае ли?

А това за планирането на пикането е...нямам думи. По часовник само, иначе няма да пишкаш, мамо. Не спазваш разписанието. Не се чувате, честно.

За сведение нищо вече не може да се планира. В лудницата, която е в София, ако тръгна да мисля и за тези неща, косата отдавна да ми е побеляла.

# 28
  • Мнения: 1 731
Синът ми до 3г и половина пишкаше без притеснение на открито....оттогава сам не иска-срам го е

И нашия така само че до 4г. Peace

# 29
  • Мнения: 3 271
И на мен ми е грозно. Но съм много гнуслива от градски тоалетни също. Гледаме да планираме, но не винаги е възможно. Нашата "тайна" е ОМВ. Неведнъж са ни спасявали в градски и извънградски условия. За храстчета в града не ни се случва, само в планина, много рядко на път, ако няма бензиностанции.
Нямаше да пиша в темата, ако не бяха няколко много категорични писания относно тоалетните навън. Моите са на 5 и 7, от 2 год. ми е проблем и ще е такъв още 1-2 поне. Нито мога да пишкат прави (освен сина ми, разбира се, но доскоро неволно се опираше до седалката в опита си да не опикае района), нито мога вече да ги държа (със щерката все още го правя понякога, но все по-трудно). Или аз съм прекалено гнуслива или авторките на категоричните постинги трябва да споделят къде ходят Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт