Помощ! Миялна спря да мие?!

  • 2 773
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 220
каква марка и модел е?

Шани, Електролукс е, моделът е ESF 2440. От мъничките е.

# 16
  • Мнения: 2 220
Видимо нищо й няма, не виждам нищо, което да запушва перката, няма причина и да не се върти. Сега пак съм я пуснала, ще видим като свърши.  Praynig

# 17
  • Мнения: 2 803
Видимо нищо й няма, не виждам нищо, което да запушва перката, няма причина и да не се върти. Сега пак съм я пуснала, ще видим като свърши.  Praynig

Пиши ни резултата.  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 1 951
Успех и от мен!дано тръгне машината.После пиши,за да разберем ,какво  става?

# 19
  • Мнения: 2 220
Мръсни са...  Cry

# 20
  • София
  • Мнения: 1 951
Ужас,съчувствам ти!

# 21
  • София
  • Мнения: 1 951
Само да попитам.Когато мие ,чували се някакво тракане,или особен шум?Предния път,когато ползвах моята миялна,не бях подредила добре съдовете и нещо закачаше  в едната перка,но съвсем леко.

# 22
  • Мнения: 2 803

О не, съжалявам. Стискам палци да излезе нещо безобидно.

# 23
  • Мнения: 2 220
Само да попитам.Когато мие ,чували се някакво тракане,или особен шум?Предния път,когато ползвах моята миялна,не бях подредила добре съдовете и нещо закачаше  в едната перка,но съвсем леко.


Нищо подозрително не се чува и вижда. След дни заминаваме на почивка и явно после ще се занимаваме с нея, но ми е много криво.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 91
Това ще е само от перките.Свали ги и двете и  добре ги почисти.Като пуснеш водата,то си проличава ,ако е запушена някоя дюза.Успех!

# 25
  • София
  • Мнения: 8 932

Само да попитам.Когато мие ,чували се някакво тракане,или особен шум?Предния път,когато ползвах моята миялна,не бях подредила добре съдовете и нещо закачаше  в едната перка,но съвсем леко.

А дали перките въобще се въртят. Случвало ми се е да не наредя хубаво съдовете и нещо да блокира перката- вадя си чиниите мръсни. Ако по някаква причина перката не се върти, няма шанс чиниите да са чисти.

# 26
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
каква марка и модел е?
Шани, Електролукс е, моделът е ESF 2440. От мъничките е.

точно за такава си помислих. Ясно е какво й е... Нуждае се от профилактика на водната част. Закарай я на сервиз.
На първо време можеш да си поставиш ръката отгоре й и да усетиш, как водата се блъска по горния капак. Ако и това не усетиш, имаш проблем с циркулационна помпа.

# 27
  • Мнения: 2 220
каква марка и модел е?
Шани, Електролукс е, моделът е ESF 2440. От мъничките е.

точно за такава си помислих. Ясно е какво й е... Нуждае се от профилактика на водната част. Закарай я на сервиз.
На първо време можеш да си поставиш ръката отгоре й и да усетиш, как водата се блъска по горния капак. Ако и това не усетиш, имаш проблем с циркулационна помпа.

Ужас.  Sick Благодаря ти много, Шани, както и на всички други, включили се в темата. След отпуската ще я занесем на ремонт, гаранционна е.

Общи условия

Активация на акаунт