Слънце, разходки, кафе и море, тук във ВАРНА сме си най-добре!

  • 17 431
  • 284
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 743
И аз мисля, че при романтиката е важен жеста, ама пусто защо повечето мъже не го разбират. На мен ми стига да ми откъсне някое цвете край пътя и спонтанно да ми го поднесе. Той мъжо знае, де, ама май рядко се сеща Rolling Eyes

# 226
  • Мнения: 48
за излизането довечера:
1. мислех да е след 21 часа, когато приспим децата;
2. нямам никаква идея къде да бъде (иска ми се да е на плажа) - ако някой има идеи да предлага!!!
3. не съм аз организатора - просто предложих  Mr. Green можем да назначим такъв  Crazy;
4. и ако ще сме 3-4 човека няма смисъл да го правим....по-весело ще е да сме повечко.......ако искате да го отложим в удобно време за всички;
5. в никакъв случай не се измъквам.....  hahaha на мен най-много ми се хаймани  Sick

# 227
  • Мнения: 617
Саши  Heart Eyes
llina  - за довечера, аз съм за, дали преди заспиване и след това на децицата, няма значение за мен.
Аз също искам на плажа, не искам да го отлагаме за втори път пък и така съм се навила. За Валето знам със сигурност че ще дойде ама след 21 ч.
КАжете час и да се срешнем някъде, а после другите ще се присъединят към нас. Например 20.30
на ФК.
Айде да се уговорим нещо

# 228
  • Мнения: 2 960
Честит рожден ден на Саморасличе!



Бъди много щастлива и обичана! Ама ти вече си  Wink, щом имаш най- нежното нещо (http://www.vbox7.com/play:9111b6a2)(http://uk.youtube.com/watch?v=942FRjAJhxU)!


# 229
  • Мнения: 48
За Валето знам със сигурност че ще дойде ама след 21 ч.
КАжете час и да се срешнем някъде, а после другите ще се присъединят към нас. Например 20.30
на ФК.
Айде да се уговорим нещо

Аз също мога след 21 часа, защото трябва да изчакам майка ми!!!
По плажната алея има доста заведения.....аз тази година на съм слизала....ако някой има пресни впечатления от хубаво заведение, моля да сподели за да имаме крайна цел!!!

# 230
  • Мнения: 1 554
милички,аз даже към 10 ще мога да се измъкна,мисля след обяд като се съберем да го измислим къде ще ходим ве4ерта Peace

отивам да купувам подарък на Ребусчето Party

# 231
  • Мнения: 2 960

отивам да купувам подарък на Ребусчето Party


Какъв е поводът ???

За идеята да се събирате пред ФК-Не е много удачно ,защото тази вечер стартира фестивала Любовта е лудост ,та там ще е повече от фрашкано от народ.

Препоръчвам ви биричка с мидички на Сардиния...ммммммммм невероятно са вкусни.Аз незнам дали ще мога да се присъединя ,но ще опитам !!!

# 232
  • ВАРНА
  • Мнения: 14
И как ви завиждам че ще излизате.Аз не мога още.Едно че се кърмим а друго че няма на кой да го оставя.Таткото пътува а свекърва ми е комшийка,но не проявява интерес да го види.Врата до врата сме но не идва да го вижда.А да не си помисли някой че работи.Сериалите са по важни.Но да си кажа и честно не бих и го оставила.
А за романтиката мъжа ми като го изпратя до магазина понякога се връща и с букет цветя.Много е непринудено и ми е особено приятно.
Ще гледам да звънна за да се запознаем тия дни

# 233
  • Мнения: 1 167
Айде като се разберете за довечера къжете къде и кога, че аз няма да мога май да се докопам до Морската днес следобяд.
Ще чакам инфо мами.

# 234
  • Мнения: 48
 Деси, аз ти имам тел. ще ти звънна като се уточним!
 Ако някой друг има желание, да се обади на мен, на Тониша или на Морска за подробности!!!
 Моя тел. го давам на лични  Mr. Green

# 235
  • Мнения: 29
Благородно ви завиждам, момичета! Аз ще шетам. Sick Следващият път обаче съм на линия. Heart Eyes
Тони пак не можах да видя прическата, уф! Rolling Eyes
Ще се видим утре! Hug

# 236
  • Мнения: 617
Благородно ви завиждам, момичета! Аз ще шетам. Sick Следващият път обаче съм на линия. Heart Eyes
Тони пак не можах да видя прическата, уф! Rolling Eyes
Ще се видим утре! Hug

Абе Саши същото магаре съм  Joy
Хайде мацки вечерта ще разпускаме  moresmile

# 237
  • Мнения: 518
Момичета-кокичета, следя темата на Мая кога ще слиза в Морската,че да се появя с нея - хем да я видя, хем да ви почерпя Hug
Много благодаря за поздравленията - днес ми е хубав ден Whistling
Аз не мога да се присъединя към вечерни излизания, не защото няма да ми е приятно, а защото моето диваче ме търси да суче и ако ме няма ще настане трета световна вкъщи ooooh! #Crazy

# 238
  • Мнения: 55
:
Аз не мога да се присъединя към вечерни излизания, не защото няма да ми е приятно, а защото моето диваче ме търси да суче и ако ме няма ще настане трета световна вкъщи ooooh! #Crazy

И ние сме така, приспиваме се с кърмене и вместо да премахнем нощното хранене си добавихме още едно Wink
А как ми се излиза само.....мислех си че ще е още няколко месеца, но щом твоята сладурка още те търси може и да не е скоро.

# 239
  • Мнения: 55
Честит рожден ден, Саморасличе!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт