Слънце, разходки, кафе и море, тук във ВАРНА сме си най-добре!

  • 17 326
  • 284
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 50
Здравейте вие къде се разхождате в морската?

 Joy  това е сложен въпрос вече  newsm78 Из цялата морска защото, като се установим на едно място и се оказва заето и вече неудобно, и се налага да се местим  #Cussing out Обикновено се събираме на Слънчевата алея но вчера там имаше скейтбордисти и беше невъзможно да останем. Ако искаш пиши на лични да ти дам тел. за връзка, че и ние вече така се намираме в градината по телефоните.

# 46
  • Мнения: 29
siela , Точно да ти пиша и гледам Петс вече отговорила. Днес няма да имам удоволствието да се запозная с вас, защото съм без деца newsm44 и съм решила- педикюр, маникюр, фризьор /Морска, мерси за съдействието/, така че като съм на линия- в неделя може би ще ви видя. Ще ти пиша на лични и за моя телефон, за всеки случай. Hug

# 47
  • Мнения: 29
Оф, забравих, приятна почивка на Вержи и поне спрете, за да хвърлите детето на село, да не го избутате в движение. Naughty Joy Joy Joy
Петс, как е малката фурия? Пералнята и душът пребориха ли се с нея вчере? hahaha

# 48
  • Мнения: 1 554
 bowuu

прахчетата,които му давам ми ги приготвиха в санита,но как се казват като не мога да им разчета почерка Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 55
Sashy81 сякаш не смея да я водя малката още на плаж. Един път ходихме, но беше след 18,30 само да се цопна в морето и то май това ще ми е Confused
Siela ние щъкаме из цялата градина, ще се радвам да се запозная с теб и с  останалите мами Laughing

# 50
  • Мнения: 55
[. Днес няма да имам удоволствието да се запозная с вас, защото съм без деца newsm44 и съм решила- педикюр, маникюр, фризьор /Морска, мерси за съдействието/, така че като съм на линия- в неделя може би ще ви видя. Ще ти пиша на лични и за моя телефон, за всеки случай. Hug
[/quote]
Sashy , къде ходиш на педикюр? Откога искам и аз да се поглезя, но искам изпитана педикюристка да не ми отърга петите Mr. Green

# 51
  • Мнения: 55
Добър ден на всички.Появавам се чак сега ,защото бях на един мнОООго специален рожден ден.
   Днес празнуваше най-възрастната варненка-бабата духна 106 свещички ShockedАма бъбриво и приказливо бабе бе, с акъла си и чувство за хумор джуга ooooh!една такава лукавка и игрива...малееееееее скри ми шапката.Седнала съм до нея ,тя ми вижда гривната и ми вика"Абе имаш хубава гривна ,ама като моята нямаш"-гледам тя се накичила с гривна с 12-те светии...брях уби ме бабето.Възрастно пък и бижутата му правят впечетление Rolling EyesЕй така да я докараме и ние -на такава възраст пие по две кафета и маха люти чушлета/били и любими/ Joy Joy

Малеееееее 106 години, браво на бабето Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 2 960
Здравейте вие къде се разхождате в морската?

  Обикновено се събираме на Слънчевата алея но вчера там имаше скейтбордисти и беше невъзможно да останем.


така ще продължи и през почивните дни-ЗАЩОТО
За пета поредна година морската столица става домакин на националното състезание по скейтборд, което ще събере техничари от цялата страна. Проявата се организира от скейтклуб – Варна, съвместно с отдел “Спорт” при дирекция “Младежки дейности и спорт” в общината.
Атракцията е на 23 август (събота) от 11,30 ч в Амфитеатъра в Морската градина. Очаква се в надпреварата да се пуснат около 60 - 70 майстори на скейтборда от цялата страна, поне половината от участниците ще бъдат представители на варненския клуб. .

# 53
  • Мнения: 50
Петс, как е малката фурия? Пералнята и душът пребориха ли се с нея вчере? hahaha

Саши какво да ти кажа нямам думи  #Cussing out това продължава и днес, като подивяла е  ooooh! Явно е заради зъбите, неможе да си намери място милото. А ман така ме боли крака, че едвам ходя, явно съм прескрипала нерв да я гоня и нося  #Cussing out Смятай как ме е осакатила от сега  hahaha

Данинка какво ще правим без теб незнам  Hug Ти си нашия информационен гуру  Heart Eyes

Забравих да изклюкаря  Joy Дудуланка щъка из други теми а тук на нас хич не ни пише днес  hahaha

# 54
  • Мнения: 2 960


Данинка какво ще правим без теб незнам  Hug Ти си нашия информационен гуру  Heart Eyes


Що бе ,Петс ...къде ме прати да ходя???Аз съм тук бе bowuu
А иначе ,като става дума за добри новини е добре ,но като става дума за такива "бебе във Варна ,родено със сифилис" е по-добре нито да знаеш ,нито да виждаш ,нито да чуваш!!!


Забравих да изклюкаря  Joy Дудуланка щъка из други теми а тук на нас хич не ни пише днес  hahaha


ей ,че ЦРУ си ама Joy Joy

# 55
  • Мнения: 1 167


Да почерпя днес макар и следобяд : Виктор стана на 8 месеца!

# 56
  • Варна
  • Мнения: 91
bowuu

прахчетата,които му давам ми ги приготвиха в санита,но как се казват като не мога да им разчета почерка Rolling Eyes

Ако е въпросния isoprinosine,за който ти писах по рано,се дава като антибиотик,на 8 часа по едно прахче.

# 57
  • Мнения: 2 960

desiniko ,ЧЕСТИТА 8-МА МЕСЕЧИНКА НА АДАШЧЕТО ВИКТОР .ДА Е ПОСЛУШНО,ДОБРО И ДА СПИНКА ,КАТО АНГЕЛЧЕ  bouquet ЕТО ТАКА

# 58
  • Мнения: 11
ЗЗдравейте варненски мами   пиша по повод детската градина тоест нейното надстрояване.Не мисля че е  общината ще направи такова безумие да надстроява  ако няма издръжливост някой се притесняват от неудобството че децата ще бъдат изместени по други градини а аз чакам точно ремонта да стане за да може и моят син да ходи в тази детска градина  като се има предвид че висях по цели нощи и бяхме 35 номер  и е дете изписано от ясла  не ни приеха  и аз  имам неудобството да изляза в неплатена да го гледам защото няма кой така че се моля с две ръце да стане и да е по бързо 

# 59
desiniko честита ви месечинка, да ти е жив и здрав синаи само да те радва   bouquet
Петс, ще излизате ли и ако да, къде горе- долу да ви търся из трасето, че то вече ще ни трябват карта и компас да се открием  Laughing
Саши благородно ти завиждам, но на всеки му се полага малко релакс на душата и тялото  Grinning

Само да запитам по-редовните от мен във форума, къде се загуби Марийчето? Има ли някой идея, че и в Морската не съм я виждала скоро?

Общи условия

Активация на акаунт