Пилешко, заешко или пуешко?

  • 3 315
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 004
Аз също започнах със заешко месо, но от пюре на Hipp. След това пуешко и най-накрая пилешко.
Въведох месото в края на 7 месец.

# 16
  • Мнения: 728
Въведох първо пуешко месо (на 7навършени м.).Синът ми го прие добре,нямаше странични реакции.После му предложих заешко-категорично го отказа,пробвах го след месец,но пак го отказа,сега е вече на почти 10м. и отново му го предложих,но отново го отказва,затова повече няма да го насилвам.След като ми отказа заешко въведох след пуешкото пилешко.

# 17
  • Мнения: 15 379
На 8 м. и половина (навършени!) предложих пуешко, след това заешко и накрая пилешко.

# 18
  • Мнения: 2 807
Пуешко, заешко, пилешко - в този ред.
А после - > телешко, свинско, агнешко (последното не преди годинка и половина).

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз започнах с пилешко,пуечко и заешко

# 20
  • Мнения: 4 335
Аз мисля да запо4на с пуешко на 7 месеца и нещо,но ще следя темата с интерес Peace

# 21
  • Мнения: 306
При нас беше пилешко, пуешко, заешко. Най-много хареса пуешкото.

# 22
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
пилешко, пуешко, заешко, телешко и риба

# 23
  • Мнения: 3 034
нямам заешко тук. пуешко, пилешко, телешко, говеждо -  в този ред, от 6-тия месец според новата схема.

# 24
  • Мнения: 5 940
Няма значение. И трите меса са леки и подходящи за захранване.

# 25
  • Мнения: 2 149
Аз започнах с пилешко HugПуешко съм давала един два пъти,а заешко не съм.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 457
Заешко, пуешко, пилешко  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 3 099
Все едно. Каквото пише на бурканчето. Има Нестле Алете с говеждо (май 8 % беше месото вътре) за 6 месеца. Аз на немците им вярвам... Купешките пюрета не крият риск в тази връзка и аз до 1 годинка давах само такива.

# 28
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Пилешко,пуешко,заешко  - някъде към 8 месец

# 29
  • Мнения: 1 763
Започнах с пилешко на 6 месеца. Мисля, че избързах, защото в началото изобщо не го хареса. Около месец му трябваше, за да започне да яде месо с удоволствие. Сега давам пилешко, пуешко и телешко, заешко още не съм пробвала.

Общи условия

Активация на акаунт