Движение на българските майки РУСЕ - 5

  • 30 494
  • 705
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 470
Кога и къде трябва да се сортират нещата?Утре като се прибере моя ще му видя графика и ще пиша кога мога да помогна. Hug

Благодаря на момичетата от София  smile3501 newsm51 newsm51 newsm51

# 16
  • Мнения: 758
Привет и от мен в новата тема!
За 13 септември моя мъж предполагам, че ще е тук и ще се включа в инициативата, за да можем да покрием часовете от 10-16
За съжаление от 1 започвам работа и ще съм доста натоварена, но да е жив и здрав малкия ще мога да се вмъквам в свободна сутрин или следобед да свършвам нещо.

# 17
  • Мнения: 1 287
 newsm10

Мами,можем ли да се организираме и събота или неделя /6 и 7 септ./ да посетим децата?

Последна редакция: сб, 30 авг 2008, 13:48 от kabzimalka

# 18
  • Мнения: 706
Кабзи,страшни шапки,защо си ги скатавал досега?!

# 19
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Aз пак да напомня:
    Събирайте материали за направа на сувенири и украси за коледния базар,наблегнете на всякакви калибри шишарки,жълъди,кратунки малки и големи,сухи цветя и др.подобни.Гъвкави съчки и слама за основа на венци,които от сега могат да се навият и преплетат.Също стъклени бутилки с атрактивни форми,но без пластмасов накрайник на гърлото.


След седмица и аз се завръщам в Русе,така че ще съм на линия.Ако ще ходите до дома,кажете за да се обадя на Светла,може би ще иска да дойде.

# 20
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Момичета,ако ще купувате ученически пособия,по-добре да съберем от който желае парички и да вземем направо от склад,далеч  по-изгодно ще е.Аз вече се уговорих с една позната за седмицата преди 13.
Също можем да сложим и кутията за дарения в деня на акцията,тъй като минувачи много....,все ще пуснат по някой лев Wink

# 21
  • Мнения: 1 942
И аз вече съм в града  Peace.

# 22
  • Мнения: 758
Добре дошли на всички от отпуската Simple Smile
Джаста това за паричките ми харесва като идея, само кажете на кого да дам, че и без друго няма да имам много време да пазарувам, а и така ще се знае от какво имат нужда децата и да се купи то.
Лек ден!

# 23
  • Мнения: 1 523
Гледах вестника на Кауфланд,тази седмица ще има на супер цена моливи,фулмастери,химикали,четки и др.ученически пособия.Ако някой реши- да го има предвид.Дано ми остане време да мина от там.

# 24
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Ако решим да има кутия на акцията,можем да ползваме средствата и за специализирана литерарура,ще питаме персонала имат ли нужда децата от такава.
МагиА,мен ме няма все още  в града,така че ако искаш изчакай,ако не се разбери с Кабзи,Деб или някоя друга мама. Hug

# 25
  • Мнения: 1 287
За събота или неделя има ли желаещи да ходим в Брестовица?Засега Гали-С и аз.

# 26
  • Мнения: 343
Добре дошли на всички от отпуската Simple Smile
Джаста това за паричките ми харесва като идея, само кажете на кого да дам, че и без друго няма да имам много време да пазарувам, а и така ще се знае от какво имат нужда децата и да се купи то.
Лек ден!

И аз съм на същото мнение. Ако ще ходите да пазарувате, по-добре е и аз да дам парички за децата.

За събота или неделя има ли желаещи да ходим в Брестовица?Засега Гали-С и аз.

Бих искала да дойда, но събота и неделя сме извън града / първото море за тази година/

# 27
  • Мнения: 116
Djas идеята да се напазарува наведнъж е страхотна, така ще се купят повече неща.
Аз лично ще направя всичко възможно да дойда в събота и да дам своя принос, няма да пазарувам от тук, тъй като при нас цепят каски.
Относно обувките - зимни ли трябва да са ?
Ти покое време ще бъдеш на линия?

# 28
  • Мнения: 758
Ами то до 15 има още една седмица, а по магазините тепърва ще пускат оферти за ученически пособия. Така че нека да се орагнизираме и да съберем парички само да определим срок.
Деб, ти започна ли работа, нещо не те засичам а и на почивка прочетох че не сте ходили?
Аз за съжаление няма да могада дойда в събота, моя мъж пак тръгва на път,  а освен това и очните в РУ започнаха.
Поздрави на децата.

# 29
  • Русе
  • Мнения: 1 193

Относно обувките - зимни ли трябва да са ?
Ти покое време ще бъдеш на линия?

      За теб-по което време кажеш Mr. GreenЩе намеря начин ако не съм на "смяна"да дойда за да се видим Hug
Проблема с обувките е постоянен,не е свързан конкретно с акцията,но ти споменах,в случай че имаш непотребни.Иначе да,сезонни-есенни,зимни....
Още веднъж-Благодаря ти за желанието да се включиш,за съпричастността и отзивчивостта  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт